روغن CBS

مرکز تامین و فروش روغن جانشین CBS

کارخانه‌های تولیدی شیرینی و شکلات برای تولید محصولات خود از روغن‌های گیاهی استفاده می‌کنند. روغن کاکائو یکی از پراستفاده‌ترین نوع روغن‌ها در صنایع شکلات‌سازی است. تعداد روغن کاکائو در جهان محدود است. دسترسی به این روغن دشوار است و معمولاً با قیمت زیادی به فروش می‌رسد. به همین دلیل بیشتر تولیدی‌ها و کارخانه‌های شکلات به‌جای روغن کاکائو از روغن‌های جایگزین استفاده می‌کنند. روغن CBS یکی از جایگزین‌های صد در صد روغن کاکائو در شکلات‌سازی محسوب می‌شود. روغن CBS از هسته پالم به دست می‌آید و دارای ویژگی‌های مشابه کره کاکائو است. مراکز مختلفی درزمینهٔ فروش روغن جانشین CBS فعالیت می‌کنند که می‌توان مواد اولیه شکلات‌سازی را از ین مراکز خریداری کرد.

طرز تهیه روغن کاکائو

طرز تهیه روغن کاکائو

روغن کاکائو از میوه درخت تئوبروما یا درخت کاکائو به دست می‌آید. درخت کاکائو یکی از درختان بومی در نواحی آمریکای جنوبی و مرکزی است. این درخت در زیر سایه درختان دیگر رشد می‌کند. پس از گذشت حدود ۵ سال، درخت کاکائو ثمر می‌دهد. میوه درخت کاکائو زردرنگ است. در هر میوه تعدادی دانه کاکائو وجود دارد. از این دانه‌ها کره کاکائو و پودر کاکائو تهیه می‌شود. طرز تهیه روغن کاکائو چندان پیچیده نیست. برای این کار پس از جدا کردن پوسته میوه کاکائو از دانه‌های آن، سه‌چهارم روغن موجود در دانه‌ها به‌وسیله دستگاه مخصوص و با فشار استخراج می‌شود. مقدار روغن کاکائو در هر دانه محدود است. معمولاً مراکز فروش روغن جانشین CBS، روغن کاکائو را نیز به فروش می‌رسانند.

کاربردهای روغن جانشین CBS

روغن جانشین CBS ازلحاظ شیمیایی متفاوت از روغن کاکائو است اما دارای ویژگی‌های فیزیکی و خواصی مشابه کره کاکائو است. کاربردهای روغن جانشین CBS مانند روغن کاکائو است. از این روغن در تولید کیک، شیرینی و شکلات استفاده می‌شود. روغن CBS طعم بهتری در شکلات ایجاد می‌کند و مواد اولیه آن را صاف و یکدست می‌کند. این روغن از ذوب شدن شکلات در دمای بالا جلوگیری می‌کند و سطحی براق به شکلات می‌دهد.

شکلات سی بی اس

شکلات سی بی اس یکی از محصولاتی است که از روغن سی بی اس تولید می‌شود. شکلات سی بی اس به نام شکلات پوششی نیز شناخته‌شده است. شکلات‌های پوششی در بسته‌های ۱۲ کیلویی عرضه می‌شوند. از این شکلات برای پوشش دادن سطح بیسکویت و کیک استفاده می‌شود و یکی از مواد اولیه صنعت شیرینی سازی و شکلات‌سازی است. می‌توان انواع شکلات‌های سی بی اس را از مراکز فروش روغن جانشین CBS خریداری کرد.

فروش روغن جانشین CBS کیلویی

فروش روغن جانشین CBS

سورن یکی از مراکزی است که درزمینهٔ فروش روغن جانشین CBS کیلویی و عمده فعالیت می‌کند. محصولات سورن از کیفیت خوبی برخوردارند. این مجموعه انواع مواد اولیه صنعت شکلات را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا