روغن CBS

خرید روغن cbs |بازرگانی مواد اولیه Soren

روغن cbs یا روغن جانشین کره کاکائو یکی از محصولاتی است که از آن برای تولید کیک، شیرینی و شکلات استفاده می‌شود. در شیرینی سازی و شکلات‌سازی از روغن‌های کاکائو استفاده می‌شود اما ازآنجایی‌که دسترسی به این محصول دشوار است و میزان قیمت آن زیاد است بیشتر تولیدی‌ها و قنادی‌ها با خرید روغن cbs روغن کاکائو موردنیاز را جبران می‌کنند. استفاده از روغن جایگزین بسیار به‌صرفه می‌باشد. این روغن دارای خواص و ویژگی‌هایی مانند کره کاکائو می‌باشد و میزان قیمت آن نیز بسیار کمتر است. روغن‌های  cbs از هسته دانه پالم به دست می‌آیند و در صنایع مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند.

روغن کاکائو

خرید روغن cbs

روغن کاکائو یکی از محصولات مغذی و پرکاربرد است. این روغن از دانه‌های میوه درخت کاکائو به دست می‌آید. در هر دانه کاکائو مقدار کمی روغن وجود دارد که طی فرآیندی استخراج‌شده و مورد مصارف مختلف قرار می‌گیرند. این روغن بین ۴۰ تا ۶۰ درصد چربی اشباع‌شده و مقدار کمی کافئین دارد. رنگ این چربی زرد کمرنگ می‌باشد و از آن در صنایع غذایی مختلفی برای طعم دهی و افزایش سطح نگهداری مواد غذایی استفاده می‌شود. این ماده باعث یکدست شدن مواد اولیه و حفظ شکلات‌ها و شیرینی‌ها در انبار می‌شود؛ اما ازآنجایی‌که تعداد روغن کاکائو محدود است تولیدی‌ها می‌توانند با خرید روغن cbs کسری موردنیاز خود را جبران کنند.

خواص و ویژگی‌های روغن cbs

ویژگی‌های روغن cbs

روغن جانشین کره کاکائو یا cbs ازلحاظ فیزیکی کاملاً مشابه کره کاکائو است. استفاده از این ماده در شکلات‌سازی باعث می‌شود قالب­پذیری مواد اولیه بالا رود و شکلات در برابر دمای بالا و ذوب‌شدگی مقام شود. از دیگر خواص و ویژگی‌های روغن cbs می‌توان به جلوگیری از بلوم زدن شکلات، افزایش ماندگاری شکلات و حفظ براقیت آن، عدم حساسیت و واکنش در برابر اکسیداسیون و… نام برد. میزان قیمت این روغن بسیار مناسب‌تر از کره کاکائو است و تولیدی‌ها می‌توانند با خرید روغن cbs در هزینه‌ها خود صرفه‌جویی نمایند.

خرید روغن cbs

خرید روغن cbs

روغن جانشین کره کاکائو مصرفی کشور بیشتر از کشورهای دیگر وارد می‌شود. این روغن در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلویی وارد و عرضه می‌شوند. روغن cbs دارای مارک‌ها و برندهای مختلفی است و از قیمت‌های متفاوتی نیز برخوردار می‌باشد. اگر قصد خرید روغن cbs را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم از طریق بازرگانی سورن اقدام به خرید نمایید. سورن واردکننده و توزیع‌کننده انواع روغن‌های cbs می‌باشد و محصولات خود را با مناسب‌ترین قیمت و به‌صورت عمده به فروش می‌رساند. برای ثبت سفارش‌های خود با واحد فروش این بازرگانی در تماس باشید.

 

 

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا