شکلات ایرانی

تولید و فروش عمده شکلات تافی ایرانی | کارخانه تهران

شکلات و تافی ایرانی در طی سال های اخیر شاهد پیشرفت چشمگیری از لحاظ کمیت، تنوع و کیفیت تولید بوده است. بسیاری از تولید کنندگان با درجات کیفی متنوع و قیمت های متنوع در این عرصه فعالیت می نمایند. عنایت به این موضوع تجارت و خرید و فروش در این حوزه علاوه بر شناخت کامل محصولات از جنبه کیفی و قیمتی، نیازمند اطلاعات کافی از تولیدات و کارخانجات تولیدی شده است. زیرا حسن شهرت، اعتبار، کیفیت، تداوم و قیمت های کارخانه ها در اعتبار و رزومه کاری تاجران و عمده فروشان محصول نیز تاثیر مستقیم دارد. این موضوع به طور حتم و مسلما باعث پیشرفت و توسعه کسب و کار و در انتخابی اشتباه موجب پسرفت و زیان های مادی و اعتباری فروشنده خواهد شد.

 

تولید انواع شکلات ایرانی

با پیشرفت یاد شده در صنعت شکلات ایرانی ، تنوع بسیار بالایی در تولیدات به وجود آمده است. تولیدات ایرانی شامل انواع مختلفی هستند و در حد رقابت با کارخانه های شکلات سازی در کشورهای توسعه یافته محصولات خوبی را افتخار داشته ایم تا روانه بازار های داخلی و خارجی کنیم. از انواع شکلات های ایرانی می توان موارد زیر را اشاره کرد:

 • انواع شکلات های مغزدار با مغز میوه های مختلف شامل : نعناع ، پرتقال ، سیب ، بلوبری ، توت فرنگی و ….

 • انواع شکلات های کادویی در طرح و رنگ متنوع و سایز های متفاوت با بسته بندی های شکیل و استاندارد

 • انواع شکلات های کشمشی

 • انواع تافی مغزدار

 • انواع تافی میوه ای

 • انواع تافی ترش

 • تافی کره ای

 • انواع شکلات های تلخ تخته ای ، بسته ای ، کیلویی و فله با درصدهای مختلف

شکلات و تافی ایرانی

معرفی برندهای ایرانی شکلات

در ایران تولید کننده های زیادی مشغول به فعالیت هستند و محصولات مختلفی با کیفیتهای متفاوتی هم تولید می کنند. در این میان چند تولید کننده قدیمی تر و معروف تر نیز وجود دارند که به دلیل شهرت بیشتر و سابقه فعالیت بالاتر درمیان مردم شناخته شده تر هستند.

 

در این راستا گروه شکلات ایران افتخار همکاری با تاجران، عمده فروشان، مراکز پخش شیرینی و شکلات و صادر کنندگان گرامی را در زمینه های شکلات و تافی ایرانی با توضیحات زیر دارد:

 

مزیت های شکلاتیران برای مشتریان و تاجران عزیز:

 • مشاوره در جهت انتخاب محصول و برند

ارتباطات مستقیم و نمایندگی مستقیم گروه شکلات ایرانی با بسیاری از کارخانجات تولید معتبر و صاحب نام و  شناخت انواع تولید کنندگان از لحاظ حسن اعتبار و کیفیت تولیداتات:

افتخار داریم با دسترسی به ابزار فوق مشاوری امین در خصوص خرید و انتخاب شکلات و تافی مورد نظر شما مشتریان گرامی باشیم.

سابقه و روابط کاری و حجم خرید و فروش تافی و شکلات ایرانی و  دستیابی به قیمت های بسیار رقابتی و ارزان به طور مستقیم از درب کارخانه با تخفیف های ویژه :

بدین وسیله امکان فروش سبدهای متنوع برای مشتریان و تاجران عزیز از سوی شرکت شکلاتیران فراهم است. در این خصوص نیز با مشاوره با کارشناسان ما خرید بهترین محصول با قیمت ارزان باعث افتخار ما در توسعه کسب و کار شما مشتریان عزیز خواهد شد.

 

صادرات شکلات و تافی ایران به کشورهای دنیا

 

با تنوع بالای شکلات و مخصوصا تافی در ایران از یک سو و قیمت های فوق العاده مناسب در بخش تافی و رقابتی بودن بالای این محصول ، کشورهای زیادی در دنیا همکاری های خود را در دنیا برای خرید شکلات ایرانی توسعه داده اند. امروزه بیش از ۷۰ کشور در دنیا از شکلات های ایرانی در کشورشان وارد کرده اند. اما در میان این کشورها و محصولات متنوع ایرانی ، خرید و فروش تافی از همه بیشتر و پر رونق تر است. امار صادرات شکلات ایرانی در سال اخیر به بیش از $۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ (یک میلیارد دلار ) رسیده است و این عدد بسیار جای پیشرفت بالاتری هم دارد. از این حجم صادراتی بیشترین مقدار مربوط به فروش تافی می شود که در انواع مختلف صادر شده است. همچنین در بین کشورهای یاد شده ، کشورهای همسایه ایران به دلیل نزدیکی و شناخت بالاتر از محصولات ایرانی و همچنین هزینه های پایین تر واردات و حمل و نقل بیشترین سهم را در واردات شکلات و تافی ایرانی  دارند. این کشورها عبارتند از:

 • افغانستان

 • عراق

 • پاکستان

 • ترکمنستان

 • روسیه

 • سوریه

 • عمان

ما با تولید و صادرات انواع تافی مغزدار و تافی ترش ، افتخار همکاری با بسیاری از فعالان پخش شکلات و تافی  و صادرکنندگان ایرانی و نیز تاجراین سایر کشورها را داریم و در این راستا خدمات خود را ارئه می دهیم. از مهم ترین مزایای تافی ایرانی که برای خرید باید مد نظر داشت قیمت تافی ایرانی  است.

 

فرصت خرید تافی ایرانی ارزان از کارخانه

خرید تافی ایرانی ارزان از کارخانه

شناخت دقیق و تجربه و سوابق همکاری های داخلی و خارجی ما را در تولید و تامین تافی ارزان قیمت ایرانی بسیار یاری داده است. تولید تافی ارزان با حفظ کیفیت بالا و تنوع بسیار خوب ، باعث همکاری های حداکثری ما با فروشندگان و صادر کنندگان و تاجران که قصد خرید تافی ایران  را دارند شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با با ما در تماس باشید.

شکلات و تافی ایرانی

منبع: شکلاتیران

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا