پودر کاکائوپودر کاکائو اندونزی

پودر کاکائو تیره و روشن ارزان | Alkalized | 25 KG

 

پودر کاکائو یکی از کاربردی‌ترین محصولات در تولید شکلات و شیرینی می‌باشد. این پودر از دانه‌های میوه درخت کاکائو استخراج می‌شود. در هر میوه کاکائو حدود ۲۰ تا ۴۵ دانه کاکائو وجود دارد که پس از گرفتن روغن کاکائو موجود در آن، باقی‌مانده دانه کاکائو آسیاب شده و به‌عنوان پودر کاکائو مورداستفاده قرار می‌گیرد. پودر کاکائو دارای انواع و برندهای مختلفی است. به همین دلیل میزان کیفیت و قیمت پودر کاکائو باهم متفاوت است. البته لزوماً پودر کاکائو ارزان پودرهایی بی‌کیفیت نیستند و قیمت این محصول با توجه به عوامل مختلفی قابل‌تغییر است.

موارد مصرف پودر کاکائو

پودر کاکائو ارزان

موارد مصرف پودر کاکائو گسترده ست و از آن در تولید محصولات مختلفی استفاده می‌شود. پودر کاکائو اصلی‌ترین مواد اولیه شکلات‌سازی است. از این پودر در تولید محصولات دیگری همچون بیسکویت، کیک، شیرینی، دسر، بستنی، برخی از مواد لبنی، نوشابه و … نیز استفاده می‌شود. در کافی‌شاپ‌ها نیز برای آماده کردن محصولات از پودر کاکائو استفاده می‌شود. درواقع پودر کاکائو یکی از چاشنی‌های اصلی مواد غذایی است. این پودر از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و حاوی مقدار زیادی املاح معدنی همچون پتاسیم، منگنز، کلسیم، آهن و ویتامین ب می‌باشد.

انواع برندهای ارزان‌قیمت پودر کاکائو

برندهای ارزان‌قیمت پودر کاکائو

پودر کاکائو توسط کشورهای مختلفی همچون غنا، اندونزی، ساحل‌عاج، اسپانیا، هلند و ترکیه تولید می‌شود. برخی از انواع برندهای ارزان‌قیمت پودر کاکائو، برندهای اندونزی، غنا، نیجریه و ساحل‌عاج هستند. به عبارتی پودرهای کاکائو آفریقایی جزء پودر کاکائو ارزان محسوب می‌شوند. پس‌ازآن پودر کاکائو ترکیه‌ای و سپس پودرهای کاکائو هلندی و اسپانیایی دارای بیشترین قیمت هستند. علت این اختلاف قیمت پایین بودن هزینه‌های تولید در کشورهای آفریقایی می‌باشد.

از جمله برندهای معروف پودر کاکائو ارزان در داخل کشور پودر کاکائو جامبی اندونزی JAMBI می باشد.

عوامل مؤثر در میزان قیمت پودر کاکائو

قیمت پودر کاکائو

نوع برند، درصد میزان چربی، نوع بسته‌بندی، نوع کشور تولیدکننده، روش خرید از عوامل مؤثر در میزان قیمت پودر کاکائو محسوب می‌شوند. اگر قصد دارید از میزان قیمت این محصول مطلع شوید بهتر است با نمایندگی‌های فروش پودر کاکائو تماس برقرار نمایید و یا به سایت‌های فروش آنلاین این محصول مراجعه کرده و قیمت‌ها را مشاهده نمایید. اگر پودر کاکائو را به‌صورت مستقیم و عمده از واردکننده اصلی خریداری نمایید؛ واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

فروش پودر کاکائو ارزان

فروش پودر کاکائو ارزان

بازرگانی سورن یکی از مراکز اصلی فروش پودر کاکائو ارزان محسوب می‌شود. محصولات سورن دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و از کیفیت و ماندگاری خوبی برخوردارند. این مجموعه محصولات خود را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی سورن در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا