روغن CBSسی بی اس سایم داربی

روغن جایگزین سی بی اس (Moi – ISF – wbb) + سایم داربی مالزی

روغن جایگزین سی بی اس (Moi – ISF – wbb)

روغن جایگزین سی بی اس (Moi – ISF – wbb) یک انتخاب عالی برای آن دسته از تولید کنندگانی است که در تولیدات خود به کره کاکائو نیاز دارند. قیمت کره کاکائو بسیار بالا است و به کار بردن آن در محصولات، برای کارخانجات و تولیدی های مختلف بسیار هزینه بر می باشد به همین دلیل به جای استفاده از کره کاکائو به سراغ روغن CBS می روند. در ادامه، این محصول پرفروش خود را به همراه برندهای موجود به شما عزیزان معرفی نموده ایم. با ما همراه باشید.

روغن جایگزین سی بی اس (Moi – ISF – wbb)

روغن جایگزین سی بی اس (Moi – ISF – wbb)

روغن جایگزین سی بی اس (Moi – ISF – wbb) از دانه کاکائو به دست می آید و از نظر مزه و عطر مشابه شکلات می باشد. از این روغن در تولید انواع کیک و کلوچه شکلات، بستنی و … استفاده می شود. ضمن اینکه، رنگ این روغن خوراکی زرد بوده و با ترکیب شدن با مواد دیگر، طعم بهتری به تولیدات می بخشد.

برندهای روغن سی بی اس تولید مالزی سایم داربی

برندهای روغن سی بی اس تولید مالزی

از برندهای روغن سی بی اس تولید مالزی می توان به Moi و wbb و سایم داربی اشاره کرد. در مالزی، کارخانه ای به نام ISF وجود دارد که این کارخانه، اقدام به تولید روغن های خوراکی سطح بالایی می کند. این روغن ها در صنایع غذایی بسیار پرکاربرد هستند و در حوزه هایی نظیر شکلات سازی، کیک و کلوچه سازی و … نقش پررنگی دارند. روغن های سی بی اس تولید مالزی علاوه بر کیفیت قابل قبول، از قیمت پایینی نیز برخوردار هستند که این موضوع بر محبوبیت آنها افزوده است. قیمت این روغن به علت وارداتی بودن اش به روز بوده که برای اطلاع از آن، لطفا با کارشناس تخصصی ما تماس برقرار نمایید.

مرکز فروش روغن سایم داربی، cbs ISF

مرکز فروش روغن cbs ISF

بازرگانی سورن یک مرکز فروش روغن cbs ISF و دیگر مشتقات مرتبط به کاکائو می باشد. در مجموعه ما، انواع برندهای روغن cbs ساخت مالزی ارائه می شود و این ارائه محصولات به روش های مختلفی صورت می گیرد تا خریداران محترم در هنگام خرید آسایش بیشتری داشته باشند.
عرضه روغن های سی بی اس وارداتی ما عمده ای انجام می شود که این موضوع منجر به کاهش قیمت آنها شده است. کاهش قیمت نیز موجب افزایش فروش این محصولات شده است به خصوص که، کشور ما در زمینه تولید انواع شکلات، کیک و … مراکز بسیاری داشته که همگی از بهترین ها هستند و برای تولیدات خود به روغن سی بی اس مرغوب نیاز دارند.

روغن سی بی اس قالبی سایم داربی چیست؟

روغن سی بی اس قالبی سایم داربی در واقع همان روغن جانشین کره کاکائو است که با توجه به قیمت مناسب تر و خواص مشابه با کره کاکائو از آن در ترکیبات به عنوان مواد اولیه شکلات سازی استفاده می نمایند. انواع روغن جایگزین کره کاکائو دارای دو مدل قالبی و روکشی می باشد. از روغن سی بی اس روکشی معمولا برای سطح رویه کیک، بیسکوییت، بستنی و غیره و کلا بیشتر برای تزیین استفاده می شود، در حالیکه روغن جایگزین کاکائو قالبی در داخل شکلات به کار برده می شود. روغن سی بی اس قالبی سایم داربی جزو برندهای باکیفیت و شناخته شده در بازار است که برای خرید آن می توانید با واحد فروش روغن سی بی اس در تماس باشید.

[aparat id=’OZNRs’]

 

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا