روغن CBS

شرکت روغن سی بی اس قالبی CBS اصل

روغن سی بی اس قالبی یکی از محصولاتی است که کارایی گسترده‌ای در شکلات‌سازی دارد. برای تولید شکلات از کره کاکائو استفاده می‌شود. کره کاکائو دارای قیمت بالایی است و به همین دلیل استفاده از آن در شکلات‌سازی موجب افزایش هزینه‌های تولیدی خواهد شد. ازاین‌رو برای تولید شکلات از روغن‌های جایگزین کره کاکائو که دارای خواص مشابهی هستند استفاده می‌شود. روغن سی بی اس یکی از جایگزین‌های ارزان‌قیمت کره کاکائو است که دارای طعم و عطر خوبی بوده و به‌وفور در شکلات‌سازی استفاده می‌شود.

روغن سی بی اس قالبی

آشنایی با ویژگی‌های روغن سی بی اس

آشنایی با ویژگی‌های روغن سی بی اس به شما کمک خواهد کرد تا به شکل بهتری از آن در تولید مواد غذایی مختلف استفاده نمایید. روغن سی بی اس از هسته یا دانه میوه پالم تهیه می‌شود. این روغن گیاهی حاوی مقداری چربی اشباع‌شده است و نقطه ذوب آن مانند کره کاکائو بین ۳۴ تا ۳۸ درجه سانتی‌گراد است. مقدار کافئین موجود در این روغن نسبت به کره کاکائو کمتر است. روغن سی بی اس دارای قالب‌گیری خوبی بوده و در برابر حرارت نیز مقاوم است. از مهم‌ترین ویژگی این محصول شکنندگی خوب آن می‌باشد.

روغن سی بی اس قالبی دارای طعم و عطری مشابه کره کاکائو است و طعم و عطر خوبی به شکلات خواهد داد. این محصول از رنگی زرد برخوردار است و در وزن‌ها و بسته‌بندی‌های مختلف به فروش می‌رسد.

روغن سی بی اس قالبی | ویژگی روغن سی بی اس

مهم‌ترین کاربرد روغن سی بی اس قالبی

مهم‌ترین کاربرد روغن سی بی اس قالبی در صنایع غذایی می‌باشد. این روغن یکی از پایدارترین چربی‌ها می‌باشد. روغن سی بی اس دارای نقطه ذوب مناسب است و برای تولید انواع محصولات غذایی مانند کیک، شیرینی و شکلات استفاده می‌شود. این روغن باعث نرم شدن بافت مواد اولیه شکلات شده و طول عمر آن را نیز افزایش می‌دهد. از روغن سی بی اس برای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی نیز استفاده می‌شود. از مهم‌ترین کارایی این محصول در شکلات‌سازی است و به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین مواد اولیه شکلات‌سازی استفاده می‌شود.

روغن سی بی اس قالبی | کاربرد روغن سی بی اس

انواع روغن سی بی اس موجود در بازار

روغن سی بی اس که از هسته پالم تهیه می‌شود دارای اشکال و انواع مختلفی است. از انواع روغن سی بی اس موجود در بازار می‌توان به روغن روکشی و روغن قالبی اشاره کرد. روغن‌های روکشی بیشتر برای جلا دادن سطح محصولات غذایی مانند شکلات استفاده می‌شوند. روغن قالبی نیز به‌عنوان افزودنی و چاشنی محصولات غذایی استفاده می‌شود. هر دو این نوع روغن‌ها در شکلات‌سازی نیز استفاده می‌شوند. روغن سی بی اس قالبی معمولاً در بسته‌های ۲۰ کیلویی عرضه می‌شود.

روغن سی بی اس قالبی | انواع روغن سی بی اس

قیمت روز روغن سی بی اس

روغن سی بی است در کارتن‌های پلی‌اتیلن و در وزن‌های مختلف ۲۰ و ۲۵ کیلوگرمی در بازار عرضه می‌شوند. این روغن بیشتر وارداتی بوده و در انواع برندهای خارجی به فروش می‌رسد. همچنین میزان قیمت روغن سی بی اس روکشی و روغن سی بی اس قالبی متفاوت است. قیمت روز روغن سی بی اس با توجه به عوامل متعددی قابل‌تغییر است. از مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده قیمت روغن سی بی اس عبارت‌اند از:

  • وزن و نوع بسته‌بندی روغن سی بی اس

  • نوع برند و کمپانی تولیدکننده روغن سی بی اس

  • نحوه سفارش و خرید محصول

  • میزان تقاضای روغن سی بی اس

برای اطلاع دقیق از قیمت روغن سی بی اس به سایت‌های دارای نماد الکترونیک مراجعه نمایید. در این سایت‌ها قیمت‌ها به‌روزرسانی شده و می‌توانید در جریان آخرین قیمت‌ها قرار گیرید.

روغن سی بی اس قالبی | قیمت روز روغن سی بی اس

خرید عمده و مستقیم روغن سی بی اس

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]خرید عمده و مستقیم روغن سی بی اس را می‌توانید از طریق بازرگانی سورن انجام دهید.[/box] با خرید از سورن محصولی بی‌واسطه و با کمترین قیمت را خریداری خواهید کرد. سورن انواع روغن سی بی اس را با هر تناژی در اختیار مشتریان تمامی نقاط ایران قرار خواهد داد. برای سفارش خرید با واحد فروش در ارتباط باشید.

روغن سی بی اس قالبی | خرید عمده روغن سی بی اس

 

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا