شکلات ایرانیشکلات دلوار

صادرات شکلات به پاکستان | کارتن ۱۲ کیلویی Eclair Toffee

صادرات شکلات به پاکستان در انواع متنوع توسط کارخانه انجام می‌گیرد. شکلات یکی از محصولات غذایی پرمصرف خانوار محسوب می‌شود. این محصول غذایی دارای طعم‌های متنوعی بوده و ذائقه افراد مختلف را در برمی‌گیرد. در ایران شرکتهای مختلفی کار تولید شکلات را انجام می‌دهند. برخی از این برندها از چندین سال سابقه تولیدی درخشان برخوردار بوده و محصولات خود را به بازارهای خارجی نیز صادر می‌کنند. صادرات شکلات به پاکستان یکی از شغل‌های پردرآمد است که توسط شعب و مراکز متعددی انجام می‌گیرد.

صادرات شکلات به پاکستان

محصولات تولیدی کارخانه دلوار

برند دلوار یکی از برندهای مطرح شکلات در ایران محسوب می‌شود. شکلات دلوار دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و در نمونه‌های متعددی تولید می‌شود. کارخانه دلوار با بیش از ۳۰ سال سابقه در شهر کرج فعالیت دارد. این مجموعه انواع شکلات و تافی خوشمزه را به بازار عرضه میکند. مجموعه تولیدی دلوار برای تهیه محصولات خود از بهترین مواد اولیه استفاده میکند. ازاین‌رو مفتخر به تولید شکلاتهایی باکیفیت و خوش طعم می‌باشد. تنوع در شکلات‌ها و آب نبات‌های دلوار زیاد بوده و این محصولات به شکل کیلویی و فله ای به فروش میرسند. ازجمله محصولات تولیدی کارخانه دلوار عبارتند از:

  • تافی کاکائویی
  • تافی نارگیلی
  • تافی شیری مغزدار
  • تافی شیری کره ای
  • آب‌نبات شیری هلندی

نوع بسته‌بندی محصولات دلوار متفاوت است. این محصولات در بسته‌های ۲۲۰، ۲۵۰، ۳۰۰، ۵۰۰ و ۹۵۰ گرم تولید می‌شوند. همچنین انواع تافیها در بسته‌های ۱ کیلو و ۳ کیلویی برای صادرات بسته‌بندی می‌شوند. صادرات شکلات به پاکستان در طعم‌های متنوع و به شکل عمده انجام می‌گیرد.

صادرات شکلات به پاکستان | محصولات دلوار

تافی مغزدار دلوار

تافی مغزدار دلوار از بهترین محصولات کارخانه دلوار محسوب می‌شود. این محصول به بیش از ۱۰ کشور آسیایی و آفریقایی صادر می‌شود. صادرات شکلات به پاکستان در مدلهای شیری، نارگیلی و میوه‌ای انجام می‌گیرد. با توجه به اینکه کدام نوع تافی را برای صادرات انتخاب نمایید؛ قیمت محصولات متفاوت خواهد بود. با روش خرید مستقیم از مقدار هزینه‌های شما کاسته خواهد شد.

صادرات شکلات به پاکستان | تافی مغز دار

خرید عمده شکلات از کارخانه

خرید عمده شکلات از کارخانه یکی از روشهای مطمئن و به‌صرفه می‌باشد. کارخانه دلوار محصولات خود را به شکل عمده عرضه میکند. میتوان این محصول را با هر تناژی سفارش داد. اگر خرید شکلات را با تناژهای بالا انجام دهید مقدار هزینه‌ها کاهش خواهد یافت. کارخانه دلوار محصولات را به شکل مناسبی پخش کرده و شکلات در هنگام حمل‌ونقل دچار آسیب نخواهد شد. صادرات شکلات به پاکستان و سایر کشورهای آسیایی و آفریقایی با بسته‌بندی مناسب توسط مجموعه دلوار انجام می‌گیرد.

صادرات شکلات به پاکستان | خرید عمده شکلات

دریافت قیمت شکلات دلوار

شکلات دلوار یکی از انواع شکلات‌های ارزان‌قیمت بازار محسوب می‌شود. ازاین‌رو تاجران می‌توانید با صادرات شکلات به پاکستان سود خوبی را کسب نمایند. البته میزان قیمت شکلات‌های دلوار متفاوت می‌باشد. فاکتورهای مختلفی بر میزان قیمت این محصول دخیل می‌باشند. از مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده قیمت این محصول عبارتند از:

  • نوع طعم شکلات و تافی

  • نوع بسته‌بندی و وزن محصول

  • نوع سفارش و مقدار سفارش شکلات

برای دریافت قیمت شکلات دلوار میتوانید به شکل مستقیم با واحد فروش این محصول تماس حاصل نمایید. همچنین از طریق سایتهای فروش قیمت این محصولات قابل مشاهده خواهد بود.

صادرات شکلات به پاکستان | قیمت شکلات دلوار

صادرات شکلات به پاکستان

صادرات شکلات به پاکستان در برندهای مختلفی انجام می‌گیرد؛ یعنی علاوه بر شکلات دلوار تاجران و فعالان عرصه صادرات می‌توانند برندهای معتبر دیگر را نیز صادر نمایند. بااین‌حال در کشور پاکستان محصولات دلوار بسیار پرطرفدار بوده و بیشتر این برند شکلات مورد تقاضا می‌باشد.

اگر قصد تهیه عمده و صادرات این محصول را دارید میتوانید از طریق تماس با واحد فروش اقدام به خرید نمایید. [box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]کارخانه تمامی محصولات دلوار را به شکل عمده و با بسته‌بندی مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.[/box] مشتریان سراسر کشور می‌توانید به شکل غیرحضوری سفارش‌های خود را ثبت نمایند. برای اینکار می توانید با کارشناسان واحد فروش در تماس باشید.

صادرات شکلات به پاکستان | صادرات شکلات به پاکستان

 

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا