پودر کاکائوپودر کاکائو S9 ترکیهپودر کاکائو اسپانیاپودر کاکائو کارگیل

قیمت پودر کاکائو تیره Fat 12 با FFA 1.75 وارداتی

قیمت پودر کاکائو تیره با توجه به عوامل و فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. پودر کاکائو یکی از محصولات غذایی است که از کارایی بالایی برخوردار می‌باشد. این محصول در دو نوع تیره و روشن به بازار عرضه می‌گردد. هر یک از نمونه‌ها دارای مشخصات و ویژگی خاصی است. همچنین پودرهای کاکائو تیره و روشن دارای برندهای مختلفی هستند. می‌توان این محصول را در انواع برندهای داخلی و خارجی خریداری کرد. معمولاً پودر کاکائو تیره دارای فروش و تقاضای بیشتری است.

قیمت پودر کاکائو تیره

تفاوت پودر کاکائو تیره و روشن

تفاوت پودر کاکائو تیره و روشن در چیست؟ این سؤالی است که اکثر تولیدی‌های شیرینی و شکلات دارند. پودرهای کاکائو با توجه به فاکتورهای مخفی تقسیم‌بندی می‌شوند. یکی از تقسیم‌بندی‌ها بر اساس نوع پودر کاکائو و رنگ آن می‌باشد. پودرهای کاکائو به دو دسته طبیعی یا نچرال و آلکالایز یا قلیایی شده تقسیم‌بندی می‌شوند.

پودر کاکائو نچرال یا طبیعی کمترین پردازش و دست‌کاری را در طی تولید دارد. به عبارتی این پودر کاکائو حرارت داده نمی‌شود. ازاین‌رو پودرهای کاکائو طبیعی دارای رنگی روشن و طعمی تلخ هستند. میزان آنتی‌اکسیدان این پودر کاکائو زیاد بوده و برای مصارف خاصی استفاده می‌شود.

پودر کاکائو آلکالایز یا قلیایی شده در طی مراحل تولید دست‌کاری می‌شود تا طعم تند و تلخ آن کاهش یابد. این پودر کاکائو حرارت داده می‌شود و معمولاً دارای رنگی تیره می‌باشد. همچنین طعم این پودر کاکائو ملایم‌تر بوده و از آنتی‌اکسیدان کمتری برخوردار است. قیمت پودر کاکائو تیره و روشن نیز متفاوت است. می‌توان انواع برندهای گران‌قیمت و ارزان‌قیمت این پودر کاکائو را خریداری کرد.

قیمت پودر کاکائو تیره | تفاوت پودر کاکائو تیره و روشن

برندهای معتبر پودر کاکائو تیره

پودر کاکائو تیره بیشترین استفاده را در شکلات‌سازی دارد. برخی از برندهای معتبر پودر کاکائو تیره عبارت‌اند از:

  • پودر کاکائو کارگیل: کارگیل یکی از بهترین برندهای پودر کاکائو است. کمپانی کارگیل در چندین کشور ازجمله هلند، اسپانیا و اندونزی فعالیت دارد. ازاین‌رو قیمت پودر کاکائو تیره کارگیل متفاوت است. پودرهای کاکائو کارگیل با درصد چربی ۱۰ تا ۱۲ درصد و با بسته‌بندی ۲۵ کیلویی عرضه می‌شوند.
  • پودر کاکائو آلتین مارکا: آلتین مارکا نیز یکی از برندهای محبوب پودر کاکائو است. این برند محصول کشور ترکیه بوده و دارای چندین کد مختلف است. کدهای اس ۸ و اس ۹ دارای بیشترین فروش در ایران هستند. این پودر کاکائو تیره دارای قیمت خوب و رنگ دهی عالی می‌باشد.
  • پودر کاکائو مونر: پودر کاکائو مونر محصولی اسپانیایی است. این پودر کاکائو تیره از رنگ دهی بالایی برخوردار است و به علت دارا بودن قیمت مناسب در بیشتر شکلات‌سازی‌ها از آن استفاده می‌شود.

قیمت پودر کاکائو تیره | برندهای معتبر پودر کاکائو

قیمت پودر کاکائو تیره در بازار

قیمت پودر کاکائو تیره در بازار متفاوت است. می‌توان این محصول را با هزینه‌های مختلفی خریداری کرد. از مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده قیمت پودر کاکائو تیره عبارت‌اند از:

  • نوع برند و مارک پودر کاکائو

  • نوع بسته‌بندی و وزن پودر کاکائو

  • درصد میزان چربی و رطوبت پودر کاکائو

  • نحوه سفارش و میزان تقاضای پودر کاکائو

در صورت خرید فله‌ای و عمده هزینه پودر کاکائو کاهش خواهد یافت. همچنین برای کمتر شدن هزینه‌ها بهتر است پودرهای کاکائو را به شکل بی‌واسطه از مراکز بازرگانی خریداری نمایید.

قیمت پودر کاکائو تیره

واردات پودر کاکائو تیره خارجی Fat 12 , FFA 1.75

واردات پودر کاکائو تیره خارجی Fat 12 , FFA 1.75 در برندهای مختلف انجام می‌گیرد. قیمت پودر کاکائو تیره هر برند متفاوت است. شرکت‌های واردکننده پودر کاکائو بیشتر این محصول را از طریق ترکیه وارد می‌کنند. در ترکیه برندهای مختلف پودر کاکائو موجود بوده و به کشورهای همسایه صادر می‌شود. واردات از طریق ترکیه به علت نزدیکی به ایران بسیار مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.

قیمت پودر کاکائو تیره | واردات پودر کاکائو تیره

خرید اینترنتی پودر کاکائو نچرال و آلکالایز

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]خرید اینترنتی پودر کاکائو نچرال و آلکالایز از طریق مجموعه بازرگانی سورن فراهم‌شده است.[/box] قیمت پودر کاکائو تیره سورن بسیار مناسب می‌باشد. این مجموعه برندهای محبوب و پرفروش پودر کاکائو را با تناژهای بالا به مشتریان عرضه می‌کند. برای استعلام از موجودی و کسب قیمت می‌توانید با کارشناسان فروش در تماس باشید.

قیمت پودر کاکائو تیره | خرید ایترنتی پودر کاکائو

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا