روغن CBSسی بی اس سایم داربی

روغن جانشین کره کاکائو قالبی | Sime darby KC35 | Coco fat 8833

در این بخش، به بررسی روغن جانشین کره کاکائو قالبی می پردازیم.

روغن جانشین کره کاکائو قالبی

این روغن خوراکی همانطور که از نامش مشخص است جایگزین مناسبی برای کره کاکائو بوده و عملکردش مشابه این کره است. در واقع، روغن سی بی اس در دو مدل قالبی و روکشی تولید می شود که در این قسمت قصد بررسی روغن سی بی اس قالبی را داریم.

روغن جانشین کره کاکائو قالبی

روغن جانشین کره کاکائو قالبی

روغن جانشین کره کاکائو قالبی یکی از مواد پایه ای پرمصرف در دنیای شیرینی جات است. بنابراین تولیدکنندگان صنایع غذایی چه آن‌هایی که در کارخانه فعالیت می کنند و چه آن‌هایی که در قنادی ها و کارگاه های تولیدی مشغول به کار هستند جهت تولید محصولات درجه یک و باکیفیت به سراغ خرید این روغن می روند.

در واقع، تولیدکنندگان به دلیل محدود بودن کره کاکائو و قیمت بالای آن از روغن سی بی اس استفاده می کنند. این روغن علاوه بر محصولات غذایی، در صنایع دارویی مانند تولید انواع شیاف دارویی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

ضمن اینکه، روغن CBS مدل قالبی در شکلات های طرح دار و قالبی نقطه ذوب خوبی داشته و از پایداری مناسبی برخوردار است. همچنین این روغن از ذوب شدن انواع شکلات و خوراکی جلوگیری می کند و باعث حفظ کیفیت آن‌ها می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این ماده اولیه پرکاربرد ادامه مطلب را از دست ندهید.

عملکرد روغن جانشین کره کاکائو

عملکرد روغن جانشین کره کاکائو

در این قسمت به ارزیابی عملکرد روغن جانشین کره کاکائو پرداخته ایم. نوع روکشی این روغن در بخش روکش شیرینی جات به کار رفته و نوع قالبی آن نیز به عنوان نگهدارنده و چاشنی در محصولات غذایی استفاده می شود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]از مشخصات بارز این محصول می توان به شکنندگی بالا، قالب گیری عالی و مقاومت حرارتی مطلوب آن اشاره کرد.[/box]

همچنین روغن CBS قدرت برق انداختن بالایی داشته و باعث افزایش ماندگاری محصولات می شود. از لحاظ چشایی نیز در دهان ماسیده نمی شود و دقیقا مانند کره کاکائو عمل می کند. به طور کلی، روغن جانشین کره کاکائو کاربرد فراوانی در تولید انواع محصولات خوراکی مانند کیک، بستنی، شیرینی، انواع شکلات و … دارد. نوع قالبی هم بیشتر در صنعت شکلات سازی کاربرد دارد.

قیمت روغن جانشین کره کاکائو قالبی در ایران

قیمت روغن جانشین کره کاکائو قالبی در ایران

قیمت روغن جانشین کره کاکائو قالبی در ایران به برند و حجم درخواستی مشتری بستگی دارد. این روغن در بازار کشور تحت برندهای مختلفی در حال توزیع است. در واقع، برندهای سی بی اسی که در کشور ما به شهرت رسیده اند عبارت اند از برند سیم داربی و همینطور برند سون سون که هر یک از آن‌ها طرفداران بیشماری دارند.

این برندها متعلق به کشور مالزی هستند. تولیدکنندگان مالزی، محصولات خود را در درجه کیفی بالایی تولید می کنند. قیمت محصولات این برندهای نامدار نیز در رنج خوبی قرار دارد. از نظر حجم سفارشات و تاثیر آن بر قیمت نیز توجه داشته باشید هر چقدر حجم سفارش بیشتر باشد قیمت نیز به نرخ عمده محاسبه شده و به یک قیمت شگفت انگیز تبدیل می شود به همین خاطر اکثر مراکز تولیدی مایل به خرید فله‌ای مواد اولیه هستند که مجموعه ما، این محصولات را در اختیار تولیدکنندگان قرار می‌دهد.

خصوصیات روغن سیم داربی مالزی KC35

خصوصیات روغن سیم داربی مالزی

در این قسمت با خصوصیات روغن سیم داربی مالزی KC35 آشنا خواهید شد. این روغن در لیست ۵ روغن برتر CBS جهان قرار دارد که دلیل دستیابی به این جایگاه خوب، تولید روغن در سطح کیفی بالا است.

برند Sime Darby یکی از برندهای موفق مالزیایی است که محصولات خود را در کیفیت بالایی تولید می کند و آنها را در پکیج ۲۵ کیلویی ارائه می دهد. این محصول یکی از پرفروش‌ترین روغن‌های سی بی اس موجود در ایران است که در تولیدی‌های بیشماری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خصوصیات روغن سون سون مالزی ۸۸۳۳

خصوصیات روغن سون سون مالزی

در این قسمت با خصوصیات روغن سون سون مالزی ۸۸۳۳ آشنا خواهید شد. این برند یکی دیگر از برندهای موفق کشور مالزی است که در درجه کیفی استانداردی تولید شده و استفاده از آن باعث بهبود کیفیت محصولات غذایی می شود.

از نظر قیمت نیز در شرایط خوبی قرار دارد. سون سون، روغن معادل کره کاکائو را در ۲ مدل روکشی و قالبی تولید می کند و هر دو آن‌ها از کیفیت لازم برخوردار هستند. اصولا محصولات اولیه تولید مالزی هم کیفیت خوبی دارند و هم ارزان قیمت هستند.

بازرگانی سورن، ارائه دهنده انواع روغن سی بی اس تولید مالزی است و این مواد اولیه را با تضمین کیفیت به فروش می رساند. جهت خرید فله ای هر یک از این محصولات می توانید با کادر فروش ما تماس بگیرید یا اینکه فرم ثبت سفارش را تکمیل کرده و ارسال کنید.

شرایط نگهداری روغن سی بی اس CBS

شرایط نگهداری روغن سی بی اس CBS

شرایط نگهداری روغن سی بی اس CBS شبیه اکثر مواد اولیه بوده و بایستی آن را در دمای خشک و خنک نگهداری کنید. همچنین بهتر است این محصول را در محیطی که دستگاه تهویه دارد قرار دهید تا محیط بو نگیرد و هوا یکنواخت شود.

توجه داشته باشید که میزان رطوبت مناسب جهت نگهداری روغن سی بی اس نیز بهتر است از ۶۰ درجه کم‌تر باشد. بنابراین به میزان دما و رطوبت محیط نگهداری مواد اولیه خود توجه داشته باشید. در رابطه با روغن جانشین کره کاکائو قالبی نیز تا ۲ سال قابل مصرف بوده و در این مدت نیز کیفیت‌‌اش حفظ می شود.

خریداران محترم این نکته را در نظر بگیرید که هر چه در نگهداری روغن cbs دقت کنید می توانید با حفظ کیفیت این ماده اولیه، در تولید محصولات غذایی خود موفق عمل کنید. بنابراین محیط مناسبی را جهت قرار دادن روغن سی بی اس انتخاب کنید تا کیفیت نهایی محصولات افزایش یابد.

خرید اینترنتی روغن سی بی اس + آنالیز (Cocoa Butter Substitute)

خرید اینترنتی روغن سی بی اس (Cocoa Butter Substitute)
برگه آنالیز روغن سیم داربی مالزی

خرید اینترنتی روغن سی بی اس سیم داربی مالزی (Cocoa Butter Substitute)  + آنالیز آن گزینه مناسبی برای تولید کنندگان صنایع غذایی است به خصوص آن‌هایی که حجم تولید بالایی دارند. در واقع تولید کنندگان در هر جای کشور که باشند می توانند از طریق سایت‌های در نظر گرفته شده، به راحتی و بدون واسطه سفارش خود را ثبت کنند. ضمن اینکه، تولید کنندگان و تامین کنندگان با خرید آنلاین می توانند علاوه بر صرفه جویی در وقت خود، مواد اولیه را با هزینه کم‌تر و مناسب تری تهیه کنند.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا