روغن CBS

قیمت روغن cbs مخصوص مراکز تولیدی | فروش روغن معادل کره کاکائو

قیمت روغن cbs به مواردی نظیر برند و تناژ سفارش داده شده بستگی دارد که در این بخش به بررسی قیمت این روغن و کاربردهای آن پرداخته ایم.

قیمت روغن cbs

روغن CBS مخفف شده جمله Cocoa Butter Substitute می باشد که در زبان ما به مفهوم جایگزین کره کاکائو است و دقیقا همین کار را انجام می دهد. کره کاکائو، قیمت زیادی داشته و تولید آن کمی سخت است و از همه مهمتر تعداد درختان کاکائو به حدی نیست که پاسخگو نیاز این همه مراکز تولید در جهان باشد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]صنعتگران به فکر یک جایگزین مناسب برای کره کاکائو گرفتند که نتیجه اش روغن جانشین کره کاکائو شد که تمام ویژگی های آن را داشته و قیمت مناسبی هم دارد.[/box]

کره کاکائو، از مشتقات دانه های کاکائو است که این دانه ها در درخت کاکائو رشد می کنند. در واقع، ابتدا میوه کاکائو به دست می آید که این میوه ها را می چینند و دانه های درون آن را که سفید رنگ هستند از درون آن خارج می کنند. سپس دانه ها را خشک نموده و آنها را پودر می نمایند.

در نهایت، پودر کاکائو به دست می آید که از این پودر، چربی اش را جدا می کنند که این چربی همان کره کاکائویی است که در صنایع غذایی کاربرد دارد و روغن سی بی اس نیز یک محصول جایگزین درجه یک است که تولیدکنندگان به جای این کره از آن استفاده می نمایند. بازرگانی سورن در ایران اقدام به توزیع این روغن بی نظیر که گیاهی هم است نموده و آنها را با برقراری بهترین شرایط به تمام مناطق کشور ارسال می نماید.

قیمت روغن cbs مخصوص مراکز تولیدی (Cocoa Butter Substitute)

قیمت روغن cbs مخصوص مراکز تولیدی (Cocoa Butter Substitute)

قیمت روغن cbs مخصوص مراکز تولیدی (Cocoa Butter Substitute) به دلیل خرید عمده ای در رنج مناسبی قرار دارد. این روغن که از روغن های گیاهی نظیر زیتون، انبه، نارگیل، روغن پالم و … به دست می آید ویژگی های مثبت زیادی داشته و به شدت مورد علاقه شکلات سازان می باشد زیرا مانع سفیده زدن محصولات شده و همینطور طعم و عطرشان را دلپذیر می نماید. ویژگی مثبت دیگر آن به وجود آوردن یک لایه براق در انواع شکلات است. ضمن اینکه، بایستی سی بی اس را در محلی خشک و خنک که تهویه دار باشد و اینکه نور خورشید، مستقیم به آن نتابد نگهداری نمایید تا سلامت آن حفظ شود.

مواد غذایی حاوی روغن معادل کره کاکائو

مواد غذایی حاوی روغن معادل کره کاکائو

در قسمت زیر به مواد غذایی حاوی روغن معادل کره کاکائو و آنهایی که می توانند در ترکیب خود، این روغن را داشته باشند اشاره نموده ایم:

  • انواع شکلات
  • انواع وافل
  • انواع کوکی
  • کیک های شکلاتی
  • آجیل و …

مرکز فروش روغن معادل کره کاکائو

مرکز فروش روغن معادل کره کاکائو

به عنوان یک مرکز فروش روغن معادل کره کاکائو در تهران تلاش نموده ایم تا ضمن پشتیبانی کامل از تولیدی های پایتخت، سایر مراکز تولیدی کشور را نیز پشتیبانی نموده و مواد اولیه مورد نیاز آنها را با اعمال بهترین قیمت ها در اختیار این عزیزان قرار دهیم. انواع پودر کاکائو، پودر نارگیل، اسید سیتریک، سوربیتول، سوکرالوز، گلیسیرین و … از دیگر محصولات اولیه ای هستند که آنها را نیز به سراسر کشور ارسال می نماییم.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا