روغن CBS

خرید قالبی کره کاکائو عمده و روکشی از شرکت Soren

شکلات یکی از مواد غذایی پرمصرف است. در تولید شکلات از مواد مختلفی استفاده می‌شود. کره کاکائو یکی از اصلی‌ترین مواد اولیه شکلات‌سازی است. این ماده از دانه‌های درخت کاکائو به دست می‌آید. میوه درخت کاکائو حاوی تعدادی دانه کاکائو است. پودر کاکائو و کره کاکائو دو ماده اصلی تهیه‌شده از دانه‌های کاکائو هستند که هر دو در شکلات‌سازی کاربرد وسیعی دارند. مقدار کره کاکائو تولیدی در جهان محدود است و این ماده غذایی با قیمت بالایی عرضه می‌شود. کره کاکائو دارای برندهای مختلفی است که می‌توان آن را از طریق مراکز خرید کره کاکائو عمده برای تولیدی خریداری کرد.

خرید کره کاکائو عمده

مراحل تهیه کره کاکائو

مراحل تهیه کره کاکائو

مراحل تهیه کره کاکائو به این صورت است که ابتدا میوه درخت کاکائو از درخت چیده می‌شود. سپس پوسته میوه از دانه‌ها جدا می‌گردد. در مرحله بعد دانه‌های کاکائو روی سطحی داغ قرار داده می‌شود تا حرارت ببیند. حرارت باعث جدایی پوست بیرونی دانه‌ها از مغز می‌شود. سپس دانه‌ها را داخل الک می‌ریزند تا پوسته‌های اضافی جدا شود. در مرحله بعد به‌وسیله آسیاب دانه‌ها خمیر می‌شوند و به‌وسیله دستگاه مخصوص تحت‌فشار چربی موجود در دانه گرفته می‌شود. در هر دانه مقدار بسیار کمی کره وجود دارد. ازاین‌رو مقدار کره کاکائو در جهان کم و گران‌قیمت است. می‌توانید خرید کره کاکائو عمده از طریق بازرگانی‌های واردکننده انجام دهید.

موارد مصرف کره کاکائو

موارد مصرف کره کاکائو

موارد مصرف کره کاکائو بسیار گسترده است. از این ماده در تهیه برخی از داروها و لوازم‌آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود. کره کاکائو برای سلامتی پوست نیز مفید می‌باشد. اصلی‌ترین کاربرد کره کاکائو در تولید شیرینی و شکلات است. این ماده به‌عنوان چاشنی و طعم‌دهنده مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ اما دارای مزایای دیگری نیز می‌باشد. ازجمله اینکه از ذوب شدن شکلات در دمای بالا جلوگیری می‌کند. باعث یکنواخت شدن ماده اولیه شکلات می‌شود. نقش نگه‌دارنده و تثبیت‌کننده مواد غذایی دارد و طول عمر شکلات در انبار را افزایش می‌دهد.

قیمت عمده کره کاکائو

قیمت عمده کره کاکائو

قیمت عمده کره کاکائو ارزان‌تر از قیمت خرید جزئی می‌باشد. بااین‌حال قیمت این محصول با توجه به نوع برند، نوع بسته‌بندی و نوع کشور تولیدکننده متفاوت است. اگر کره کاکائو را از مراکز خرید کره کاکائو عمده به‌صورت مستقیم خریداری کنید با حذف واسطه‌های فروش از مقدار هزینه پرداختی شما کاسته خواهد شد.

خرید کره کاکائو عمده

خرید کره کاکائو عمده از طریق بازرگانی سورن امکان‌پذیر است. این مجموعه برندهای معتبر کره کاکائو را با قیمت مناسب به فروش می‌رساند. محصولات سورن دارای نشان تأیید سلامت هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند. جهت ثبت سفارش خرید با واحد فروش سورن در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا