تافیشکلات ایرانی

فروش شکلات تافی و آبنبات به عراق + صادرات

صادرات شکلات به عراق

صادرات شکلات در طی سالیان گذشته همواره با رشد و توسعه همراه بوده است و از دلایل این امر می توان به این اشاره کرد که تولیدات و محصولات مرتبط با صنعت شکلات ، همواره در سطح جهان از تقاضای بالایی برخوردار است و لذا همین ویژگی، سودآوری قابل توجهی را برای چنین عرصه‌ای فراهم کرده است.

بسته بندی زیبا و شکیل شکلات تافی | یک کیلویی سه کیلویی

 

با وجود صادرات شکلات‌های ایرانی به برخی کشور‌های آسیای میانه شرقی، حاشیه خلیج فارس، کانادا، استرالیا و غیره، توانمندی‌های موجود حاکی از توان رقابتی و صادراتی هر چه بیشتر در بازار کشور‌های خارجی است. اگرچه می‌توان با تدبیر، این محصول را به یکی از کالا‌های جایگزینِ صادراتِ غیرنفتی مبدل کرد.لزوم توجه به بسته بندی تولیدات ایرانی به عنوان رکنی مهم و اثرگذار در ارتقای جذابیت کالای داخلی محسوب می شود. برخلاف بسیاری از عرصه‌ها که متاسفانه به موضوع بسته بندی بصورتی حرفه‌ای نگریسته نمی‌شود، در صنعت شکلات سازی تلاش شده به بسته بندی اقلام تولیدی توجه ویژه‌ای شود. در حالت استاندارد بسته بندی

 فروش شکلات تافی و آبنبات به عراق

فرصت همکاری جهت خرید شکلات تافی از کارخانه

خرید شکلات تافی از کارخانه

یکی از مقاصد اصلی صادرات شکلات به عراق و تافی در کشورهای هدف صادراتی  کشور عراق است.  با توجه با روابط نزدیک و مراودات فراوان ایران و عراق در طول سالیان اخیر، نزدیکی مسافتی دو کشور و وجود مرزهای مشترک زیاد همانند مهران، چذایه، سومار و غیره و همچنین آشنایی فرهنگی مردم دو کشور با هم موقعیت خوبی برای تجار ایرانی و عراقی فراهم کرده است. شرکت شکلات ایران دارای شناخت کافی و تجربه و تخصص طولانی از پروسه های صادرات به کشور عراق را دارد. همچنین با دارا بودن شرکت تخصصی و کارشناسان مقیم در عراق، و همچنین اطلاعات، ارتباطات و منابع کافی در حوزه تامین و تولید انواع شکلات از جمله شکلات مغزدار، شکلات تلخ، شکلات کادویی، شکلات فله ای، تافی مغزدار در انواع طعم ها و رنگ ها و همچنین بسته بندی های متنوع و شکیل همراه با کیفیت مطلوب و قیمت ارزان و رقابتی، آماده هر گونه همکاری در زمینه مشاوره و فروش عمده شکلات به تاجران عزیز می باشد.

کارخانه تولیدی آبنبات مغزدار و تافی

از جمله محصولات بسیار پرتقاضای صادراتی در کارخانه تولیدی آبنبات مغزدار و تافی می توان به انواع محصولات زیر اشاره کرد:

  • تافی مغزدار کاکائویی شیری نارگیلی پرتقالی نعنایی …

  • تافی میوه ای با طعم های مختلف

  • انواع ابنبات دوسرپرس پاستیلی مغزدار

  • انواع آبنبات دوسرپیچ مغزدار

بسته بندی های همه تافی و آبنبات ها در کارخانه تولیدی تافی ، به صورت یک کیلویی و سه  کیلویی و کارتن ۱۲ کیلویی شیرینک شده است.

صادرات شکلات به عراق از جمله اصلی ترین تقاضاهای کارخانهاست.

 

کلمات مرتبط : فروش شکلات، فروش تافی، شکلات تافی، خرید شکلات ، خرید تافی

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا