روغن CBS

قیمت روغن جانشین کره کاکائو سنگاپور (Moi)

قیمت روغن جانشین کره کاکائو سنگاپور (Moi)

خرید مواد اولیه شکلات‌سازی مرغوب و اصل از اهمیت زیادی برخوردار است. هراندازه کیفیت مواد اولیه بیشتر باشد محصولات تولیدی دارای طعم و عطر بهتری خواهد بود. یکی از اصلی‌ترین مواد شکلات روغن کاکائو یا همان کره کاکائو است. این روغن با قیمت بالایی عرضه می‌شود و دسترسی به آن در بازار دشوار است. ازاین‌رو بیشتر تولیدهای شیرینی و شکلات به‌جای کره کاکائو از روغن‌های جانشین استفاده می‌کنند. روغن جانشین کره کاکائو سنگاپور یکی از روغن‌هایی است که در ایران از تقاضای بالایی برخوردار است. قیمت روغن جانشین کره کاکائو سنگاپور (Moi) توسط مراکز بازرگانی تعیین و اعلام می‌گردد.

واردات روغن جانشین کره کاکائو

واردات روغن جانشین کره کاکائو

روغن جانشین کره کاکائو بیشتر از هسته میوه پالم به دست می‌آید. این روغن توسط شرکت‌های تولیدی متعددی در سراسر جهان تهیه و صادر می‌شود. واردات روغن جانشین کره کاکائو در ایران نیز توسط بازرگانی‌های متعددی انجام می‌گیرد. روغن‌های جانشین از کشورهای متعددی مانند فیلیپین، هندوستان، اندونزی و سنگاپور وارد کشور می‌شوند. روغن‌های جانشین دارای دو نوع پوششی و قالبی است. از نوع قالبی آن برای تهیه و یکنواخت کردن مواد اولیه شیرینی و شکلات استفاده می‌شود و نوع پوششی آن برای پوشش دادن سطح شکلات و جلای آن استفاده می‌شود. روغن جانشین کره کاکائو سنگاپور (Moi) در هر دو نوع توسط بازرگانی‌های مختلف به فروش می‌رسد. قیمت روغن جانشین کره کاکائو سنگاپور (Moi) توسط بازرگانی‌ها تعیین می‌شود اما معمولاً این برند دارای قیمت مناسبی است.

قیمت روغن جانشین کره کاکائو سنگاپور (Moi)

قیمت روغن جانشین کره کاکائو سنگاپور (Moi)

قیمت روغن جانشین کره کاکائو سنگاپور (Moi) نسبت به سایر برندها بسیار مناسب است. این روغن بیشتر در کارتن‌های ۲۰ کیلویی و به‌صورت عمده به فروش می‌رسد. اگر روغن‌ها به‌صورت جزئی خریداری شود باید قیمت بیشتری پرداخت نمایید. قیمت انواع روغن‌های جانشین کره کاکائو باهم متفاوت است. همچنین نرخ ارز بر میزان قیمت این محصول مؤثر است. اگر روغن‌های جانشین را به‌صورت مستقیم از مراکز عمده‌فروشی خریداری نمایید با حذف واسطه‌های فروش از مقدار هزینه‌ها شما کاسته خواهد شد.

مراکز خرید مستقیم روغن جانشین کره کاکائو

خرید مستقیم روغن جانشین کره کاکائو
مراکز خرید مستقیم روغن جانشین کره کاکائو

سورن یکی از مراکز خرید مستقیم روغن جانشین کره کاکائو است. این مجموعه انواع روغن‌های کاکائو و جانشین‌های آن را ازجمله روغن جانشین کره کاکائو سنگاپور (Moi) به‌صورت عمده و با قیمت بسیار مناسبی عرضه می‌کند. محصولات سورن دارای تأییدیه‌ها و استانداردهای لازم هستند و باکیفیت بالایی عرضه می‌شوند. می‌توان خرید روغن جانشین کره کاکائو را به دو روش حضوری و اینترنتی انجام دهد. جهت اطلاع کامل از مشخصات روغن‌های جانشین و ثبت سفارش عمده آن با واحد فروش پاندا در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا