پودر کاکائو هلندی

قیمت خرید پودر کاکائو هلندی از مجموعه بازرگانی Soren

قیمت پودر کاکائو هلندی
قیمت خرید پودر کاکائو هلندی

 

درخت کاکائو یکی از درختانی است که در مناطق گرمسیری و استوایی و در کشورهای مختلفی کشت می‌شود. پودر کاکائو یکی از پراستفاده‌ترین محصولاتی است که از دانه‌های درخت کاکائو تهیه می‌شود. کارخانه‌های تولیدی مختلفی در سراسر جهان درزمینهٔ تولید پودر کاکائو فعالیت دارند. به همین دلیل پودر کاکائو یکی از محصولات غذایی است که دارای بازاری رقابتی می‌باشد. کشور هلند یکی از قطب‌های تولیدی پودر کاکائو باکیفیت است. پودرهای کاکائو هلند به کشورهای متعددی صادر می‌شوند. کارخانجات ایرانی نیز از پودر کاکائو هلندی استقبال زیادی کرده‌اند. قیمت پودر کاکائو هلندی با توجه به نوع شرکت تولیدی آن متفاوت است.

بهترین پودر کاکائو هلندی کدام است؟

بهترین پودر کاکائو هلندی
بهترین پودر کاکائو هلندی کدام است؟

شرکت‌ها و برندهای مختلفی در هلند پودر کاکائو را تولید می‌کنند. هر برند دارای مشخصات و ویژگی‌هایی می‌باشد و معمولاً از قیمت‌های مختلفی نیز برخوردارند. دو مورد از بهترین پودر کاکائو هلندی عبارت‌اند از:

  • پودر کاکائو هلندی کارگیل: برند کارگیل بیشتر درزمینهٔ تولید پودرهای کاکائو آلکالایز فعالیت دارد. این نوع پودر کاکائو دارای رنگی تیره است و از طعم و عطر عالی برخوردار می‌باشد. پودرهای کاکائو کارگیل در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلوگرمی عرضه می‌شوند.
  • پودر کاکائو داچ هلندی: داچ نیز یکی دیگر از برندهای معتبر هلندی است که پودرهای کاکائو را با رنگ تیره عرضه می‌کند. میزان کیفیت پودر کاکائو داچ نیز بسیار بالاست و دارای درصد چربی مناسبی است. قیمت پودر کاکائو هلندی داچ مناسب‌تر از برند کارگیل می‌باشد.

ذکر این نکته لازم است که معمولاً پودرهای کاکائو هلندی با نام پودر کاکائو قلیایی و فرآوری شده شناخته می‌شوند. درواقع کشور هلند بیشتر درزمینهٔ پودر کاکائو آلکالایز فعالیت دارد. پودرهای کاکائو آلکالایز نسبت به پودرهای کاکائو طبیعی دارای رنگی تیره‌تر هستند و از اسیدیته کمتری برخوردارند. این پودرها حرارت داده‌شده و طعم و عطر آن‌ها تقویت‌شده است.

لیست قیمت پودر کاکائو هلندی کیلویی

قیمت پودر کاکائو هلندی
لیست قیمت پودر کاکائو هلندی کیلویی

بازرگانی‌های واردکننده برای پودر کاکائو دو نوع قیمت در نظر می‌گیرند. قیمت خرید کیلویی بیشتر از خرید فله‌ای و عمده است. البته میزان قیمت پودرهای کاکائو با توجه به درصد چربی، برند، شرکت تولیدی و روش سفارش متفاوت است. توصیه می‌شود جهت اطلاع دقیق از لیست قیمت پودر کاکائو هلندی کیلویی و یا عمده با نمایندگی‌های فروش تماس حاصل نمایید.

مراکز خرید پودر کاکائو هلندی به‌صورت عمده | SOREN

 خرید پودر کاکائو هلندی به‌صورت عمده
مراکز خرید پودر کاکائو هلندی به‌صورت عمده

سورن یکی از مراکز خرید پودر کاکائو هلندی به‌صورت عمده می‌باشد. این بازرگانی برندهای باکیفیت پودر کاکائو هلندی را به‌صورت مستقیم از شرکت‌ها وارد می‌کند. سپس با قیمت مناسب و به‌صورت عمده در اختیار تولیدی‌ها و کارخانه‌های شکلات‌سازی قرار می‌دهد. جهت خرید از این بازرگانی می‌توانید به دو روش حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا