پودر کاکائو ترک

فروش پودر کاکائو s9 | اسنو | اس ۹ | ALTIN MARKA

پودر کاکائو یکی از محصولات غذایی است که از آن در صنایع غذایی و خوراکی به‌عنوان چاشنی و طعم‌دهنده استفاده می‌شود. این پودر از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و مصرف آن برای سلامتی مفید می‌باشد. پودر کاکائو از میوه درخت کاکائو تهیه می‌شود. درخت تئوبروما یا کاکائو بیشتر در مناطق گرمسیری و استوایی رشد می‌کند. این درخت در ایران نیز به‌صورت محدودی کشت می‌شود؛ اما این میزان نمی‌تواند پودر کاکائو مصرفی کشور را تأمین کند. به همین دلیل بیشتر پودرهای کاکائو بازار از کشورهای دیگر وارد می‌شوند. برخی از کشورهای تولیدکننده این محصول غنا، نیجریه، ساحل‌عاج، اندونزی، هلند، اسپانیا و ترکیه هستند. برندهای ترکیه‌ای از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردارند. در ادامه بیشتر با این برند و مراکز فروش پودر کاکائو s9 ترکیه آشنا خواهید شد.

فروش عمده پودر کاکائو تیره

فروش عمده پودر کاکائو اسنو

پودر کاکائو تولیدی کشورهای مختلف دارای دو نوع تیره و روشن می‌باشند. پودرهای کاکائو روشن پودرهایی نچرال و ارگانیک هستند و هیچ ماده افزودنی به آن­ها اضافه نشده است. این پودرها دارای طعم و عطری تند هستند. در مقابل پودرهای تیره پودرهایی هستند که خام نمی‌باشند و در مراحل تولید بوداده شده و مواد افزودنی به آن‌ها اضافه‌شده است. پودر کاکائو تیره با نام پودر کاکائو آلکالایز، پودر کاکائو فرآوری شده و پودر کاکائو قلیایی شناخته می‌شود. مراکز فروش پودر کاکائو s9 ترکیه نیز این محصول را در دو نوع طبیعی و فرآوری شده به فروش می‌رسانند.

لیست قیمت هر کیلو پودر کاکائو

قیمت هر کیلو پودر کاکائو

قیمت هر کیلو پودر کاکائو با توجه به مارک و برند، کشور صادرکننده و نوع بسته‌بندی متفاوت است. مراکز فروش پودر کاکائو اسنو ترکیه برای این محصول قیمت مناسبی در نظر گرفته‌اند. پودر کاکائو اس ۹ ترکیه دارای قیمت کمتری نسبت به پودرهای کاکائو اسپانیایی و هلندی است اما میزان کیفیت آن با پودرهای اروپایی برابری می‌کند. اگر شما به‌صورت مستقیم این پودر را از مراکز واردکننده آن خریداری نمایید واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

مرکز فروش پودر کاکائو s9 ترکیه ALTIN MARKA

فروش پودر کاکائو s9 ترکیه

پودر کاکائو اسنو  s9 ترکیه محصول شرکت آلتین مارکا ترکیه می‌باشد. این شرکت درزمینهٔ تولید پودر کاکائو و شکلات فعالیت می‌کند و در بازار ایران از محبوبیت بالایی برخوردار است. دلیل این محبوبیت قیمت مناسب و کیفیت بالای پودر کاکائو s9 می‌باشد. یکی از مرکز فروش پودر کاکائو s9 ترکیه ALTIN MARKA ، بازرگانی سورن است. سورن این پودر را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. تمامی پودرهای کاکائو این بازرگانی دارای نشان تأییدیه سلامت هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش سورن در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا