شکلات
خانه / پودر کاکائو / عرضه مستقیم انواع پودر کاکائو اندونزی | انبار شورآباد

عرضه مستقیم انواع پودر کاکائو اندونزی | انبار شورآباد

پودر کاکائو یکی از محصولات غذایی است که از آن بیشتر به‌عنوان چاشنی و طعم‌دهنده استفاده می‌شود. این پودر در کارخانه تولید شیرینی و شکلات بسیار کاربرد دارد. پودر کاکائو از میوه درخت کاکائو به دست می‌آید. در هر میوه کاکائو حدود ۴۰ دانه کاکائو وجود دارد. پس از استخراج روغن کاکائو از این دانه‌ها باقی‌مانده آن آسیاب شده و به‌عنوان پودر کاکائو مورداستفاده قرار می‌گیرد. بیشتر پودر کاکائو مصرفی ایران از طریق واردات از کشورهایی مانند غنا، نیجریه، اندونزی، هلند، اسپانیا و ترکیه تأمین می‌شود. پودر کاکائو اندونزی یکی از پودرهای اصل و باکیفیت می‌باشد. در ادامه بیشتر با انواع پودر کاکائو اندونزی و مراکز فروش آن آشنا خواهید شد.

واردات پودر کاکائو خارجی در ایران

واردات پودر کاکائو خارجی

در ایران درخت کاکائو در مناطق گرمسیری همچون چابهار و در مقیاس کوچک کشت می‌شود. این تعداد پاسخگوی نیازهای مصرفی کشور نمی‌باشد. به همین دلیل واردات پودر کاکائو خارجی در ایران جزء یکی از مشاغل درآمدزا شده است. پودرهای کاکائو در دو نوع طبیعی و آلکالایز وارد می‌شوند. پودرهای طبیعی خام هستند و هیچ‌گونه ماده افزودنی به آن‌ها اضافه نشده است. این پودرها دارای رنگی روشن و طعم و رایحه‌ای تند هستند. در مقابل پودرهای کاکائو آلکالایز طی مراحلی بوداده می‌شوند و برای کاهش میزان اسیدیته کاکائو به آن مواد افزودنی اضافه می‌شود. این پودرها دارای رنگی تیره و طعم و رایحه‌ای ملایم‌تر هستند. پودرهای کاکائو دارای برندهای مختلفی هستند و میزان قیمت آن‌ها متفاوت است. انواع پودر کاکائو اندونزی نیز توسط مراکز مختلف وارد می‌شود.

انواع پودر کاکائو اندونزی

پودر کاکائو اندونزی

اندونزی یکی از اصلی‌ترین تولیدکنندگان پودر کاکائو می‌باشد. پودر کاکائو اندونزی در هر دو نوع نچرال و آلکالایز تولید و عرضه می‌شود. پودرهای اندونزی دارای برندهای مختلفی هستند. میزان کیفیت و قیمت این برندها تا حدودی متفاوت است. یکی از انواع پودر کاکائو اندونزی پودرهای جامبی است.

پودر کاکائو جامبی اندونزی Jambi

پودر کاکائو جامبی اندونزی Jambi

باوجود نوسانات قیمت ارز میزان قیمت پودرهای کاکائو اروپایی نیز افزایش‌یافته است و همین امر باعث افزایش هزینه‌های تولید شیرینی و شکلات شده است. بسیاری از کارخانه‌های تولیدی به دنبال پودرهای کاکائو مرغوبی هستند که ازلحاظ کیفیت با پودرهای اروپایی برابری کند اما از قیمت کمتری برخوردار باشد. پودر کاکائو جامبی اندونزی یکی از پودرهای کاکائو اصل و مرغوب است که از قیمت مناسبی نیز برخوردار می‌باشد. پودر کاکائو جامبی یکی از انواع پودر کاکائو اندونزی Jambi است که توسط بازرگانی سورن به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رسد. برای اطلاع از میزان قیمت و نحوه خرید این پودر با واحد پشتیبانی سورن در تماس باشید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت پودر کاکائو تیره

قیمت پودر کاکائو تیره Fat 12 با FFA 1.75 وارداتی

قیمت پودر کاکائو تیره با توجه به عوامل و فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. پودر کاکائو …

Call Now Buttonتماس با ما