پودر کاکائو

وارد کنندگان پودر کاکائو مرغوب آلکالایزر در ایران!! ۲۰۲۱

 پودر کاکائو آلکالایزر

پودر کاکائو یکی از محصولات پرکاربرد و پرفروش در بازار می‌باشد. این پودر از میوه درخت کاکائو تهیه می‌شود. درواقع پس‌ازاینکه روغن دانه کاکائو استخراج شد، باقی‌مانده آن آسیاب شده و به‌عنوان پودر کاکائو مورداستفاده قرار می‌گیرد. پودر کاکائو به روش‌های مختلفی تولید می‌شود و همین تفاوت روش‌ها باعث به وجود آمدن دو نوع پودر کاکائو طبیعی و پودر کاکائو آلکالایزر یا قلیایی می‌شود. هر دو این پودرها دارای برندهای مختلفی هستند و از کیفیت و قیمت متفاوتی برخوردارند. در ادامه بیشتر با تفاوت این دو نوع پودر کاکائو آشنا خواهید شد.

تفاوت پودر کاکائو طبیعی و آلکالایزر

پودر کاکائو طبیعی از آسیاب کردن دانه‌های کاکائو به دست می‌آید و هیچ‌گونه مواد افزودنی به آن اضافه نمی‌شود. این پودر دارای درصد رطوبت ۵ تا ۶ می‌باشد و به‌عنوان ماده­ای ارگانیک و طبیعی مورداستفاده قرار می‌گیرد. در مقابل پودر کاکائو آلکالایزر با مواد افزودنی همچون محلول کربنات پتاسیم ترکیب می‌شود و در برابر جوش‌شیرین از خود واکنشی نشان نمی‌دهد. کاهش اسیدیته کاکائو طبیعی، کاهش طعم ترش پودر کاکائو طبیعی، افزایش حلالیت کاکائو در مایعات و تولید رنگ‌های تیره ازجمله دلایل اضافه کردن مواد افزودنی به این نوع پودر می‌باشد؛ بنابراین روش پخت شیرینی و شکلات با توجه به طبیعی یا آلکالایزر بودن پودر کاکائو متفاوت است.

پودر کاکائو آلکالایزر

مشخصات پودر کاکائو آلکالایزر

پودر کاکائو آلکالایزر به نام‌های پودر قلیایی، پودر فرآیند هلندی و پودر کاکائو دارک نیز شناخته می‌شود. از مشخصات پودر کاکائو آلکالایزر می‌توان به رنگ تیره آن اشاره کرد. در مقابل پودرهای کاکائو طبیعی دارای رنگی روشن‌تر هستند. طعم و عطر این پودرها نیز باهم تفاوت دارد. پودرهای طبیعی دارای رایحه و طعم تندتری هستند و برخی از پودرهای آلکالایزر که به سطح ۸ قلیایی رسیده‌اند دارای رنگی بسیار تیره و مایل به سیاه و طعمی تلخ می‌باشند. از پودرهای آلکالایزر در تولید شکلات‌ها، شیرینی‌ها، دسرها، نوشیدنی‌ها، بستنی‌ها و… استفاده می‌شود.

مشخصات پودر کاکائو آلکالایزر

خرید عمده پودر کاکائو از واردکنندگان پودر کاکائو

برای خرید عمده پودر کاکائو طبیعی یا آلکالایزر می‌توانید به مراکز و نمایندگی‌های مختلفی مراجعه نمایید؛ اما اگر به دنبال مرکز خرید مطمئنی هستید ما به شما بازرگانی سورن را پیشنهاد می‌کنیم. سورن واردکننده و عرضه‌کننده انواع مواد اولیه شیرینی و شکلات‌سازی ازجمله پودرهای کاکائو می‌باشد. تمامی محصولات این برند دارای تأییدیه سلامت هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند. سورن پودرهای کاکائو طبیعی و آلکالایزر خود را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. برای ثبت سفارش‌های خود می‌توانید از طریق سایت و یا تماس با واحد فروش این مجموعه اقدام به خرید نمایید.

واردکنندگان پودر کاکائو

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا