پودر کاکائو S9 ترکیهپودر کاکائو ترک

عرضه مستقیم پودر کاکائو ترکیه‌ای Ph 8 از محل وادرات cacao

پودر کاکائو ترکیه‌ای محصولی مرغوب و ارزان‌قیمت است که مشتریان خاص خود را در بازار دارد. این پودر کاکائو در انواع مختلف و با رنگ‌های روشن و تیره به بازار عرضه می‌شود. بسیاری از مراکز تولیدی شیرینی و شکلات، قنادی‌ها و کافی‌شاپ‌ها برای محصولات خود از این پودر کاکائو استفاده می‌کنند. درواقع پودر کاکائو جزء مواد خام برای تولید شیرینی و شکلات و دیگر محصولات محسوب می‌شود. نوع این ماده تأثیر زیادی بر کیفیت محصول نهایی خواهد داشت.

پودر کاکائو ترکیه‌ای

مهم‌ترین خواص پودر کاکائو

ممکن است بسیاری از افراد با خواص پودر کاکائو آشنایی نداشته باشند. پودر کاکائو دارای خاصیت‌ها و فواید زیادی است. این ماده تأثیر شگرفی بر سلامتی افراد دارد. از مهم‌ترین خواص پودر کاکائو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پودر کاکائو به علت آنتی‌اکسیدان زیادی که دارد از تشکیل رادیکال‌های آزاد در سلول جلوگیری می‌کند.
  • پودر کاکائو از لخته شدن خون، انسداد رگ‌ها و سکته قلبی جلوگیری می‌کند.
  • پودر کاکائو شامل وی تامی‌های زیادی از گروه آ، ب و سی می‌باشد. همچنین مقدار زیادی مواد معدنی مانند منیزیم، پتاسیم، فسفر، منگنز، آهن، روی و… در پودر کاکائو وجود دارد.
  • پودر کاکائو برای بهبود دیابت و مشکلات مربوط به چاقی نیز مؤثر می‌باشد.
  • پودر کاکائو سرشار از کربوهیدرات می‌باشد. این ماده به شکل نشاسته و فیبر محلول و غیرمحلول در پودر کاکائو موجود است و تنها مقدار بسیار کمی از آن به شکل قند ساده است.

پودر کاکائو ترکیه‌ای دارای تمامی خواص و فواید زیر بوده و به شکل عمده و جزئی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. از پودر کاکائو ترک علاوه بر صنایع غذایی متعدد برای مصارف خانگی نیز استفاده می‌شود.

پودر کاکائو ترکیه‌ای | خواص پودر کاکائو

پودر کاکائو آلتین مارکا کد s9

پودر کاکائو ترک دارای برندهای زیادی نیست. در این کشور تنها چندین برند توانسته‌اند جایگاه خوبی‌ را در بازار کسب نمایند. یکی از این برندها لاتامارکو و یکی دیگر آلتین مارکا می‌باشد. لاتامارکو درزمینهٔ تولید پودر کاکائو آلکالایزر یا قلیایی شده فعالیت دارد. درواقع تمامی پودرهای کاکائو این برند دارای رنگی تیره و عطروطعمی ملایم هستند.

آلتین مارکا نیز یکی از برندهایی است که در انواع آلکالایزر و طبیعی تولید می‌شود. این پودر کاکائو دارای گریدهای مختلفی است. هر گرید از درجه قلیایی متفاوتی برخوردار است. در میان گریدهای مختلف پودر کاکائو آلتین مارکا کد s9 دارای فروش بیشتری در ایران است. این پودر کاکائو ترکیه‌ای از درصد چربی ۱۰ تا ۱۲ برخوردار است و در کیسه‌های ۲۵ کیلویی و بسته‌های ۱ کیلویی عرضه می‌شود.

پودر کاکائو ترکیه‌ای | پودر کاکائو آلتین مارکا

تفاوت پودر کاکائو ترک با سایر برندهای خارجی

پودر کاکائو ترکیه‌ای ph 8 دارای درجه کیفی بسیار بالایی است. تفاوت پودر کاکائو ترک با سایر برندهای خارجی در میزان قیمت آن می‌باشد. درواقع درجه کیفی پودر کاکائو ترک هیچ تفاوتی با سایر برندها ندارد و این پودر کاکائو تنها قیمت متفاوت است. قیمت پودر کاکائو ترک ارزان‌تر از برندهای مختلف هلندی و اسپانیایی می‌باشد.

پودر کاکائو ترکیه‌ای | تفاوت کاکائو ترک با سایر برندها

قیمت روز پودر کاکائو ترکیه cacao Ph 8

پودر کاکائو ترکیه‌ای  cacao ph 8 با قیمت‌های مختلفی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. علت تفاوت قیمت این محصول عوامل مختلفی است. برخی از این عوامل عبارت‌اند از:

  • دارا بودن درصدهای چربی متفاوت
  • دارا بودن بسته‌بندی مختلف در وزن‌های متفاوت
  • نوع متفاوت پودر کاکائو آلکالایزر یا طبیعی
  • میزان تقاضا و نحوه تقاضا برای محصول.

در صورت خریدهای عمده و بی‌واسطه از بازرگانی‌ها قیمت محصول کاهش می‌یابد. قیمت روز پودر کاکائو ترکیه را می‌توانید از طریق تماس با این بازرگانی‌ها جویا شوید.

پودر کاکائو ترکیه‌ای | قیمت کاکائو ترک

سفارش خرید عمده پودر کاکائو ترکیه‌ای

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]برای سفارش خرید عمده پودر کاکائو ترکیه‌ای می‌توانید با بازرگانی سورن در تماس باشید.[/box] سورن یکی از مراکز بازرگانی است که انواع برندهای خارجی پودر کاکائو ازجمله محصولات ترک را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این مجموعه پودرهای کاکائو را به شکل عمده و با بسته‌بندی ۲۵ کیلویی عرضه کرده و قیمت بسیار پایینی برای محصولات خود در نظر گرفته است.

پودر کاکائو ترکیه‌ای | خرید کاکائو ترک

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا