دسته‌بندی نشدهگوارگام

گوارگام قیمت بازار | گوارگام چیست + فیلم کاربرد Guar Gum

تعیین گوارگام قیمت بازار بر اساس برند و وزن های سفارشی صورت می گیرد. گوارگام Guar Gum، سه تولید کننده اصلی دارد که عبارتند از هند، پاکستان و ایالت متحده.

گوارگام قیمت بازار

این سه کشور تامین کنندگان گوارگام در جهان هستند و این محصول را به سایر کشورها صادر می نمایند. از میان این کشورها، هند سردمدار بوده و بهترین گوارگام را تولید می کند به همین خاطر حدود ۸۰ درصد گوارگام عرضه شده در جهان تولید هند است.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]در ایران نیز تقاضا برای خرید گوارگام بالا بوده و از آنجایی که یکی از مواد پایه ای صنایع غذایی به حساب می آید واردات آن به طور پیوسته و منظم انجام می شود.[/box]

این پودر غلظت دهنده، هم اکنون در پارت های سورن موجود است و مشتریان می توانند بدون محدودیت زمانی و مکانی نسبت به سفارش آن اقدام نمایند. در ادامه مطلب، اطلاعات تخصصی گوارگام را شرح داده ایم تا به صورت کامل با این غلظت دهنده درجه یک آشنا شوید.

موارد تاثیر گذار بر گوارگام قیمت بازار

موارد تاثیر گذار بر گوارگام قیمت بازار

مارک محصول، تناژ درخواستی و نرخ ارز از موارد تاثیر گذار بر گوارگام قیمت بازار هستند. همانطور که اشاره شد بهترین گوارگام جهان، تولید هند است که درصد ویسکوزیته و میزان غلظت دهندگی مناسبی دارد.

در واقع، گوارگام که از گیاه گوار به دست می آید در ویسکوزیته و غلظت های متفاوت تولید می شود. میزان ویسکوزیته مدل هندی نیز مابین ۶۵۰۰ تا ۷۰۰۰ قرار داشته که یک درصد استاندارد و کاملا مناسب برای صنایع غذایی است.

ضمن اینکه، گوارگام مانند دیگر مواد اولیه دارای چندین نام و شهرت است که برخی از آنها عبارت است از صمغ گوار، آدامس گوار، پودر گوار، گواران و … اما رایج ترین نام همین گوارگام می باشد که بیشتر استفاده می شود.

کاربرد گوارگام در صنایع غذایی (Guar Gum)

کاربرد گوارگام در صنایع غذایی (Guar Gum)

کاربرد گوارگام در صنایع غذایی (Guar Gum) عبارت است از:

  • یک امولسیفایر و تقویت کننده نمونه است.
  • تغلیظ کننده محصولات خوراکی می باشد.
  • یکی از بهترین ژل کنندگان و تثبیت کنندگان است.
  • ماندگاری و کیفیت محصولات را بهبود می بخشد.

بررسی خواص گوارگام guar gum و مصارف آن

بررسی خواص گوارگام guar gum و مصارف آن

با بررسی خواص گوارگام guar gum و مصارف آن همراه ما باشید. گوارگام که یک محصول گیاهی است مانند سایر محصولات گیاهی دارای چندین خواص و عملکرد مثبت می باشد. برای مثال، مصرف گوارگام موجب کاهش فشار خون و کلسترول در افراد شده و مشکلات مربوط به معده و روده را تا حدی بهبود می بخشد و همینطور در زمینه کاهش وزن کمک کننده است.

این فیبر در تولید انواع نوشیدنی و غذا به کار گرفته می شود و تاثیر مثبتی در این محصولات ایجاد می کند. برخی از این محصولات که در ترکیب خود دارای گوارگام هستند عبارتند از انواع بستنی، شیرینی جات، نان، پاستا، ماکارونی و … .

ضمن اینکه، مصرف این محصول تنها در بخش غذایی صورت نمی گیرد و شاهد استفاده گسترده از آن در صنایع دارویی، استخراج نفت و گاز، نساجی و کاغذ و … هستیم. به این ترتیب، می توان گوارگام را یک افزودنی چند منظوره دانست که در تمام صنایع و توسط صنعتگران در حوزه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلم کاربرد گوارگام در طبیعت

در ویدویی زیر میتوانید ویدویی از کابرد گوارگام در طبیعت و تشکیل حباب آن را مشاهده بفرمایید.

 

 

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا