گوارگام

خرید عمده گوارگام بیکول (Bicol) هندی مرغوب با بهترین قیمت

گوارگام بیکول (BICOL guar gum) یک محصول غلظت دهنده باکیفیت است که توسط کشور هند تولید و عرضه می شود. بسیاری از محصولات غذایی مانند محصولات لبنی، سس، مربا، بستنی، نان و … برای اینکه به کیفیت لازم دست یابند بایستی از غلظت و پایداری لازم برخوردار باشند. برای رسیدن این محصولات به کیفیت مدنظر تولیدکنندگان و ایجاد پایداری استاندارد در آن بایستی از محصولات غلظت بخشی مانند گوارگام استفاده کرد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]گوارگام (guar gum) یک پودر سفید رنگ درجه یک است که از گیاهی به نام گوار تولید می‌ شود.[/box]

این گیاه در کشورهایی مانند هند، پاکستان و آمریکا رشد خوبی داشته و فرآورده آن نیز که همین پودر گوارگام یا صمغ گوار است به صورت حرفه ای استخراج می شود. از بین این کشورها، این کشور هند است که فعالیت گسترده ای در زمینه تولید گوارگام و صادرات آن به اقصی نقاط جهان دارد؛ به صورتی که حدود ۸۰ درصد از گوارگام مورد نیاز جهان توسط این کشور تامین می شود. در ادامه مطلب، قصد معرفی یکی از برندهای معروف هندی به نام بیکول را داریم. با ما همراه باشید.

ویژگی های گوارگام بیکول

ویژگی های گوارگام بیکول

ابتدا به ویژگی های گوارگام بیکول می پردازیم. این گوارگام از بافت باکیفیتی برخوردار بوده و سازگاری خوبی با مواد اولیه دیگر دارد. تولیدکنندگان با خرید گوارگام بیکول اصل و استفاده از آن در تولیدات خود می توانند به ویسکوزیته مدنظرشان دست یابند و غلظت مناسبی را در ساختار محصولات خود ایجاد کنند.

در واقع، عدم وجود غلظت و پایداری لازم در برخی از محصولات غذایی به منزله کیفیت پایین آن‌ها است؛ به همین خاطر تولیدکنندگان صنایع غذایی جهت رفع این مشکل از محصولاتی مانند گوارگام استفاده می‌ کنند. این گوارگام هندی درجه یک نیز به خوبی قادر است تولیدکننده را به هدفش که ایجاد یک غلظت استاندارد است برساند.

معرفی برندهای هندی گوارگام

معرفی برندهای هندی گوارگام

در اینجا به معرفی برندهای هندی گوارگام می پردازیم. از محصولات برتر هندی که در بازار جهانی حضور یافته اند می توان به گوارگام بیکول، گوارگام ویکول، گوارگام یونیکول، گوارگام پسفیک و گوارگام عبدالقادر اشاره کرد. همانطور که مشخص است، کشور هند دارای چندین برند معتبر می باشد که هر یک از بین این برندها مورد تایید تولیدکنندگان داخلی و جهانی قرار گرفته اند.

گوارگام عبدالقادر و بیکول توسط شرکت سورن در حال پخش سراسری در کشور می باشد. گوارگام عبدالقادر نیز همچون بیکول در سطح کیفی بالایی قرار داشته و در کیسه های ۲۵ کیلویی عرضه می شود. در واقع، تولیدکنندگان هندی از تجربه بسیار بالایی در زمینه تولید گوارگام و بسته بندی و همینطور نحوه فروش آن برخوردار هستند به همین خاطر موفق شده اند بازار جهانی گوارگام را اذعان خود کنند؛ به صورتی که، اکنون هیچ کشوری توانایی رقابت با هند در زمینه تولید گوارگام را ندارد.

خرید عمده گوارگام هندی با بهترین قیمت

خرید عمده گوارگام هندی با بهترین قیمت

خرید عمده گوارگام هندی با بهترین قیمت توسط کارخانجات و واحدهای تولیدی مختلف سراسر کشور علل خصوص واحدهای تولید بستنی صورت می گیرد. به عبارتی، حجم بالای تولید توسط این مراکز باعث شده مسئولان آن به سراغ خرید فله ای گوارگام و سایر محصولات اولیه مورد نیاز خود باشند. هم اکنون فروش عمده گوارگام بیکول با قیمت عالی در جریان است.

همچنین قیمت گوارگام هندی تحت هر برندی با توجه به کیفیت درجه یکی که دارند در محدوده خوبی قرار دارد که این قیمت با عرضه عمده آن مقرون به صرفه تر می شود. تولید کنندگان محترم سراسر کشور از طریق این سایت می توانند سفارش محصولات اولیه خود را ثبت کرده و آن‌ها را در زمان کوتاهی تحویل بگیرند.

فروش مستقیم مواد اولیه مورد نیاز تولیدی ها

فروش مستقیم مواد اولیه مورد نیاز تولیدی ها

فروش مستقیم مواد اولیه مورد نیاز تولیدی ها یکی از کارهایی است که موجب حذف دلال ها و واسطه های سواستفاده گر می شود. از طرفی، قیمت گوارگام بیکول یا هر ماده اولیه دیگری با خرید از تامین کننده اصلی مناسب تر خواهد بود و دیگر نیازی به پرداخت مبلغ بیشتر به واسطه ها نیست. موضوع اصل بودن کالا نیز یکی دیگر از مواردی است که با خرید از فروشنده اصلی می توان آن را حل کرد.

ممکن است برخی از واسطه ها محصولات تقلبی را به جای محصولات اصل در اختیار تولیدکنندگان قرار دهند که در این صورت کیفیت نهایی محصولات آن‌ها نیز تحت تاثیر قرار می گیرد به همین منظور جهت رفع این دغدغه بهتر است خریدهای خود را از تامین کنندگان اصلی مواد اولیه در کشور انجام دهید. از سایر مواد اولیه ای که فروش ویژه آن‌ها در حال انجام است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • لسیتین سویا در گرید مایع

  • پودر نارگیل در گریدهای چرب و خشک

  • پودر کاکائو در مدل های آلکالایز و طبیعی

فروش مستقیم مواد اولیه مورد نیاز تولیدی ها

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا