لسیتین

خرید لسیتین مایع ویژه کارخانجات بشکه ای ۲۴۰ کیلویی (Gujarat)

خرید لسیتین مایع توسط تولید کنندگان کیک و شیرینی صورت می گیرد. این نوع لسیتین در شیرینی جات کاربرد داشته و توسط این صنف خریداری می شود. لسیتین Lecithin، فسفولیپیدی است که از بافت بدن حیوانات و اجزاء گیاهان به دست می آید و در دو مدل پودری و مایع تولید می شود که هر یک مصارف جداگانه ای دارند.

خرید لسیتین مایع

لسیتین مایع یک روغن خوراکی است که از چربی موجود در اجزاء حیواناتی نظیر گاو، خوک ماهی و زرده تخم مرغ به دست می آید و نوع گیاهی آن نیز از موادی همچون سویا، آفتابگردان و … استخراج می شود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]در بین لسیتین های تولید شده، مدل سویا آن طرفداران بیشماری در ایران دارد و حجم تقاضا برای خرید آن بالا است.[/box]

لسیتین پودری یا کریستالی نیز در صنعت نان پزی کاربرد گسترده ای داشته و از مواد تاثیر گذار بخش غذایی به حساب می آید. بازرگانی سورن، هر دو مدل کریستالی یا پودری و همینطور مایع آن را با بهترین قیمت ارائه می دهد.

خرید لسیتین مایع با قیمت مناسب ( Liquid Lecithin Gujarat)

خرید لسیتین مایع با قیمت مناسب ( Liquid Lecithin )

خرید لسیتین مایع با قیمت مناسب (  gujarat Liquid Lecithin ) و تضمین اصالت و کیفیت آن توسط فروشنده، خواست نیروهای فعال در بخش تولید کشور است که شرکت سورن با توجه به تقاضاهای دریافتی، این شرایط را مهیا نموده است. در واقع، از آنجایی که لسیتین از محصولات وارداتی است بایستی حین خرید به اصل بودن و کیفیت آن دقت نمود.

نام تجاری این محصول در جهان E322 است و آن را در اکثر صنایع مورد استفاده قرار می دهند. برخی از این صنایع که لسیتین را به عنوان ماده اولیه به کار می گیرند عبارتند از:

  • صنایع غذایی
  • صنایع آرایشی و بهداشتی
  • صنایع دارویی
  • صنایع شیمیایی و …

دلایل استفاده از لسیتین در صنایع غذایی

دلایل استفاده از لسیتین در صنایع غذایی

مراقبت اصولی از محصولات خوراکی یکی از مهمترین دلایل استفاده از لسیتین در صنایع غذایی می باشد. این افزودنی درجه یک، مانع آسیب به بافت محصولاتی همچون شیرینی، بستنی، لبنیات، نان و … شده و بافت آنها را با خاصیتی که دارد حفظ می نماید.

در واقع، بعد از اینکه یک محصول خوراکی تولید می شود مصرف کننده توقع دارد که بتواند آن را تا مدتی حفظ نماید. تولید کنندگان به خوبی از این تمایل مصرف کننده باخبر هستند و در جهت افزایش کیفیت و ماندگاری تولیدات خود به سراغ نگهدارنده پرخواصی همچون لسیتین سویا می روند.

فروش لسیتین مایع ویژه کارخانجات و قنادی ها در بشکه های استاندارد

فروش لسیتین مایع ویژه کارخانجات و قنادی ها در بشکه های استاندارد

مدت زمان زیادی است که چرخه فروش لسیتین مایع ویژه کارخانجات و قنادی ها در بشکه های استاندارد به جریان افتاده است و این محصول تحت بهترین شرایط به سراسر کشور ارسال می شود. به این ترتیب، اگر مایل به سفارش فله ای لسیتین سویا Soy Lecithin هستید کافی است فرم زیر را تکمیل کنید.

در رابطه با سایر محصولات اولیه نیز همین شرایط برقرار است و تولید کنندگان و تامین کنندگان می توانند از طریق این سایت نسبت به خرید روغن جایگزین کره کاکائو، گوارگام، سوربیتول، سوکرالوز، پودر ژلاتین و سایر مواد اولیه اقدام نمایند. سفارشات نیز بعد از دریافت، در زمان کمی به موقعیت اعلام شده ارسال خواهند شد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا