دسته‌بندی نشده

شرکت فروش و بازرگانی گوارگام خوراکی | Guar Gum powder

بازرگانی سورن یک شرکت و بازرگانی گوارگام خوراکی و سایر مواد اولیه در کشور است. گوارگام Guar Gum از محصولات وارداتی محسوب می شود که گیاهی بوده و در بیشتر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

بازرگانی گوارگام خوراکی

این پودر پر کاربرد از گیاه گوار که در کشورهای هند و پاکستان موجود است گرفته شده و از فرآورده های این گیاه پر خاصیت محسوب می شود. گوارگام را به چندین نام دیگر هم خطاب می کنند از جمله پودر گوار، گواران، گوم گوار، صمغ گوار و … که بیشتر پودر گوار و صمغ گوار رایج است.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]این محصول اولیه در تولید محصولات بیشماری کاربرد داشته و با اعمال ویژگی هایی همچون غلظت بخشی، ژل کنندگی، پایداری و … کیفیت آنها و ماندگاری شان را افزایش می دهد.[/box]

در ادامه، ویژگی های اصلی گوارگام را بر شمرده ایم و هر آنچه که درباره این محصول را باید بدانید در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. با ما همراه باشید.

بازرگانی گوارگام خوراکی در تهران Guar Gum

بازرگانی گوارگام خوراکی در تهران Guar Gum

فعالیت بازرگانی گوارگام خوراکی در تهران Guar Gum اهمیت بسیاری دارد زیرا همانطور که اشاره شد این افزودنی در محصولات بیشماری به کار می رود. برخی از این محصولات که به پودر گوار نیاز دارند عبارتند از انواع بستنی، مربا، نان، ژامبون، ژله و بسیاری محصول دیگر که بایستی گوارگام در ترکیبات آنها وجود داشته باشد تا تولید کننده را به مطلوب اش برساند. مجموعه ما یکی از بازرگانی های فعال در تهران است که این افزودنی وارداتی را با قیمت مناسب در اختیار کادر تولید کشور قرار می دهد.

ویژگی های گوارگام در صنایع غذایی

ویژگی های گوارگام در صنایع غذایی

در قسمت زیر ویژگی های گوارگام در صنایع غذایی را بر شمرده ایم:

  • از گوارگام با لفظ صمغ گوار نیز یاد می شود که دلیل آن ویژگی ژل کنندگی است که در این محصول وجود دارد.
  • غلظت بخشیدن به مواد خوراکی از مشخصه مهم گوارگام است که این ویژگی در تولید سس بسیار مهم می باشد و تولیدکنندگان انواع سس، آن را به این منظور خریداری می نمایند.
  • استابیلایزر و تثبیت کنندگی محصولات خوراکی دو مشخصه مهم آن هستند که باعث محبوبیت این افزودنی در صنایع غذایی شده اند.
  • یکی دیگر از ویژگی های بارز این ماده، امولسیفایر می باشد به این معنا که اگر مواد با یکدیگر ترکیب نمی شوند بایستی با این خاصیت که درون گوارگام است آنها را به ترکیب شدن با هم وا داشت و همینطور حاوی چندین ویژگی دیگر است که باعث شده تولیدکنندگان بخش های مختلف، آن را به فرمولاسیون محصولات خود اضافه کنند.

فروش ویژه پودر گوار یا صمغ گوار

فروش ویژه پودر گوار یا صمغ گوار

هم اکنون، فروش ویژه پودر گوار یا صمغ گوار با قیمت عمده ای برقرار شده است. ما امکان خرید حضوری را نیز برای خریداران محترم ایجاد نموده ایم و برای سایر شهرها و یا آنهایی که مایل به خرید اینترنتی هستند این سایت را ایجاد نموده ایم تا این عزیزان با خیالی آسوده اقدام به تهیه مواد اولیه مرکز خود نمایند.

ارسال محصولات به تولیدی های سراسر کشور در زمان کمی و با بهترین پکیج صورت می ‌گیرد. همچنین افزودنی های دیگری مانند اسید سیتریک، گلیسیرین، پودر ثعلب، سوربیتول و … با بهترین قیمت عرضه می گردند که درباره این محصولات نیز در همین سایت اطلاعات لازم درج شده است.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

 

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا