گوارگام

فروشندگان گوارگام Cremish white | Ash 1% + موارد مصرف

فروشندگان گوارگام این محصول را معمولاً به شکل پودر و در بسته‌بندی‌های مناسب به بازار عرضه می‌کنند. پودر صمغ گوارگام نوعی محصول غذایی است که به‌عنوان ماده‌ای افزودنی در بسیاری از صنایع غذایی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این پودر خاصیت ژل کنندگی و چسبانندگی داشته و غلظت مواد غذایی را زیاد می‌کند. گوارگام از گیاه گوار تولید می‌شود و به همین دلیل محصولی طبیعی محسوب شده و برای سلامتی بدن نیز مضر نمی‌باشد. صنایع غذایی متعدد می‌توانند گوارگام موردنیاز خود را به روش‌های حضوری و اینترنتی خریداری نمایند.

فروشندگان گوارگام | گوارگام چیست

گوارگام چیست و چه کارایی دارد؟

قبل از هر چیز بهتر است به این سؤال مشتریان پاسخ داده شود که گوارگام چیست و چه کارایی دارد؟ گوارگام محصولی کاملاً گیاهی است. دانه‌های گوارگام از گیاه گوار گرفته‌شده و پس از طی فرآیندی به شکل پودر درآمده و در صنایع مختلف استفاده می‌شود. پودر گوارگام دارای phهای مختلفی بوده و در بسته‌بندی‌های متنوعی عرضه می‌شود. این پول به‌خوبی در آب‌های سرد و گرم حل‌شده و استفاده از آن آسان می‌باشد. مزیت دیگر پودر گوارگام دارا بودن قیمت مناسب نسبت به سایر افزودنی‌های مواد غذایی می‌باشد.

فروشندگان گوارگام Cremish white | Ash 1%این پودر را به شکل عمده و جزئی و با مناسب‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. گوارگام علاوه بر صنایع غذایی در سایر صنعت‌ها نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. البته نوع خوراکی این محصول با نوع صنعتی آن متفاوت است و دارای قیمت مختلفی نیز می‌باشد. این پودر در انواع برندهای خارجی در بازار موجود است. می‌توان مشخصات و قیمت دقیق محصول را از طریق بازرگانی‌های واردکننده جویا شد.

فروشندگان گوارگام | کارایی گوارگام

موارد مصرف گوارگام در صنایع مختلف

همان‌طور که بیان شد گوارگام دارای مصارف مختلفی است. فروشندگان گوارگام Cremish white | Ash 1% این محصول را در دو نوع صنعتی و خوراکی عرضه می‌کنند. برخی از موارد مصرف گوارگام در صنایع مختلف عبارت‌اند از:

  • صنایع نساجی: در صنایع نساجی از گوارگام برای افزایش چاپ پذیری پارچه استفاده می‌شود. همچنین این محصول باعث بهبود اندازه محصولات می‌گردد.
  • صنایع دارویی: از گوارگام در تولید بیشتر داروها و کپسول‌ها و به‌عنوان پرکننده قرص استفاده می‌شود.
  • صنایع کاغذسازی: این محصول باعث بهبود تراکم چاپ کاغذ شده و میزان تا شوندگی آن را افزایش می‌دهد.
  • صنایع آرایشی و بهداشتی: برای تولید بیشتر محصولات بهداشتی و آرایشی از گوارگام استفاده می‌شود. این محصول تهیه‌کننده شامپو، صابون، کرم و… می‌باشد.

فروشندگان گوارگام | مصرف گوارگام در صنایع

مصرف گوارگام در صنایع غذایی Cremish white | Ash 1%

یکی دیگر از موارد مصرف گوارگام در صنایع غذایی است. محصولات غذایی و کنسرو شده‌ای که به غلظت نیاز دارند با گوارگام هیدراته می‌شوند. فروشندگان گوارگام پودر این محصول را در اختیار بیشتر تولیدکنندگان مواد غذایی قرار می‌دهند. تولید بستنی، مربا، شیرهای طعم دار، ژامبون، سوسیس، ماکارونی، ژله، بیسکویت، نوشیدنی و … برخی از موارد مصرف گوارگام در صنایع غذایی محسوب می‌شوند.

فروشندگان گوارگام | مصرف گوارگام در صنایع غذایی

فروشندگان گوارگام مرغوب و درجه‌یک

فروشندگان گوارگام مرغوب و درجه‌یک این محصول  را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. ب[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]ازرگانی سورن یکی از مراکز عرضه گوارگام اصل و باکیفیت می‌باشد.[/box] محصولات این مجموعه از بهترین دانه‌های گوارگام تولیدشده و با قیمت مناسبی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. خرید از سورن به روش اینترنتی نیز فراهم‌شده است. برای خرید و استعلام از موجودی می‌توانید با کارشناسان فروش در تماس باشید.

فروشندگان گوارگام | گوارگام مرغوب

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا