گوارگام

قیمت پودر گوارگام اصل | بیکول | پسیفیک | عبدالقادر | گوارگام هندی

قیمت پودر گوارگام (guar gum powder) به عنوان یک ماده اولیه پرکاربرد در محدوده مناسبی قرار دارد که البته این قیمت تا حد زیادی به برند موردنظر مشتری بستگی دارد. اگر به دنبال خرید گوارگام یا صمغ گوار درجه یک با قیمت مناسب هستید، ما گوارگام عبدالقادر را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم. حال اینکه، پودر گوارگام از کجا بخریم و گوارگام عبدالقادر چه ویژگی هایی دارد را در ادامه توضیح داده ایم. با ما همراه باشید.

قیمت پودر گوارگام اصل (Guar Gum)

قیمت پودر گوارگام اصل (Guar Gum)

نخست به بررسی قیمت پودر گوارگام اصل (Guar Gum) می پردازیم. قیمت این محصول همچون سایر محصولات اولیه به نحوه سفارش مشتری بستگی دارد. اگر سفارش به صورت جزئی ثبت شود قطعا شامل تخفیفات در نظر گرفته شده و نرخ عمده نمی شود؛ اما خرید عمده گوارگام با اعمال بهترین قیمت ممکن همراه خواهد بود؛ به همین خاطر بسیاری از تولیدکنندگان مایل به خرید فله ای گوارگام هستند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت روز گوارگام توسط مشاور شرکت در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد. فقط کافی است با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.[/box]

توجه داشته باشید که پودر گوار یا گوارگام یک غلظت دهنده بی نظیر و درجه یک است؛ به طوری که، قادر است ۸ برابر نشاسته ذرت به محصولات غلظت بخشد؛ بنابراین استفاده از گوارگام در محصولات مختلف تولیدی مانند بستنی ها یک صرفه جویی اقتصادی به حساب می آید. تولیدکنندگان انواع بستنی مخصوصا بستنی سنتی می توانند غلظت محصولات خود را با گوارگام به صورت چشمگیری افزایش دهند.

فروش گوارگام عبدالقادر با قیمت عالی

فروش گوارگام عبدالقادر با قیمت عالی

مجموعه سورن یکی از مراکز فروش گوارگام عبدالقادر با قیمت عالی در تهران است که این محصول را با باربری قیمت مناسب به سراسر کشور ارسال می کند. مناسب بودن قیمت پودر گوارگام عبدالقادر با وجود کیفیت عالی آن باعث استقبال خوب تولیدکنندگان و تامین کنندگان از این محصول شده است.

از طرفی هم، گیاهی بودن این محصول و عملکرد درخشان آن باعث شده تولیدکنندگان آن را به ترکیبات محصولات خود بیفزایند و از طریق آن، یک محصول نهایی باکیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهند. از سایر محصولاتی که با استفاده از آن‌ها می توان بر فروش محصولات خود افزود می توان به پودر کاکائو و انواع شکلات های صنعتی مانند شکلات تخته ای، شکلات مایع، شکلات چیپسی و … اشاره کرد.

مشخصات گوارگام بیکول | پسیفیک | عبدالقادر

مشخصات گوارگام عبدالقادر (AAK)

در این قسمت به بررسی  بیکول | پسیفیک | عبدالقادر می پردازیم. این محصولات یکی از قدیمی ترین و بهترین گوارگام های تولید شده در جهان هستند که توسط تولیدی های بیشماری در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. قدمت شرکت این محصولات به سال ۱۸۶۹ باز می گردد و این شرکتها در تمام طول فعالیت خود موفق به تولید محصولات باکیفیت و مشتری پسند شده است.

همچنین یکی از نکاتی که در زمان خرید گوارگام بیکول | پسیفیک | عبدالقادر بایستی به آن توجه داشته باشید، موضوع درصد ویسکوزیته و تغلظ کنندگی محصول می باشد. دقت داشته باشید که ویسکوزیته گوارگام عبادالقادر بین ۶۰۰۰ – ۷۵۰۰۰ قرار دارد که یک درصد مناسب و استاندارد به شمار می آید. گوارگام بیکول نیز مشخصات فنی قابل قبولی را دارد. این پودر سفید رنگ به خوبی می تواند تولیدکننده را به هدفش که ایجاد غلظت و حالت ژله مانند است، برساند.

کاربردهای گوارگام در صنایع مختلف

کاربردهای گوارگام در صنایع مختلف

کاربردهای گوارگام در صنایع مختلف محدود به یک یا چند صنعت خاص نمی شود و صنایع متعددی از جمله صنایع غذایی، آرایشی بهداشتی، دارویی، نساجی، حفاری و … از این محصول استفاده می کنند. تولیدکنندگان این صنایع جهت تولید هر چه بهتر محصولات خود و ایجاد پایداری و غلظت لازم در آن‌ها از گوارگام باکیفیت استفاده می کنند.

موضوع قیمت پودر گوارگام نیز یکی از دغدغه های تولیدکنندگان کشورمان می باشد که در این راستا، سعی شده است یک محصول درجه یک با قیمت مناسب وارد شود. گوارگام هند نیز دقیقا ویژگی های مدنظر تولیدکنندگان را دارد و با استفاده درست از آن می توان اقدام به تولید محصولات کیفیت بالا کرد.

بررسی خواص گوارگام (صمغ گوار)

بررسی خواص گوارگام (صمغ گوار)

در پایان به بررسی خواص گوارگام (صمغ گوار) می پردازیم. گوارگام دارای چندین لقب مختلف مانند صمغ گوار، آدامس گوار و پودر گوار است. گوار نیز نام گیاهی است که از آن این پودر را استخراج می کنند. این پودر گیاهی دارای مواد مغذی خاصی نیست؛ اما مقداری فیبر و کالری دارد. صنعتگران محترم هم اکنون می توانند نسبت به سفارش این افزودنی بی نظیر اقدام کنند و با کمک آن، سطح کیفی تولیدات داخلی را افزایش دهند.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا