شکلات خارجیشکلات روشنشکلات کادویی

مرکز اصلی پخش عمده شکلات خارجی |کانفت | Roshen | 2022

پخش عمده شکلات خارجی توسط مراکز بازرگانی و شعب مختلفی انجام می‌گیرد. برندهای مختلف ایرانی و خارجی شکلات در بازار موجود است. شکلات‌های خارجی یکی از تنقلات پرمصرف و محبوب بازار محسوب می‌شوند. هر یک از برندهای خارجی شکلات برای جذب مشتریان و افزایش فروش شکلات‌های خود را با ویژگی‌های خاص و طعم‌های متنوعی عرضه می‌کنند. برخی از برندهای خارجی به علت ترکیبات خوبی که در شکلات به کار می‌برند دارای محبوبیت و شهرت بالایی هستند. خرید انواع شکلات‌های خارجی باکیفیت به روش‌های حضوری و غیرحضوری فراهم‌شده است.

پخش عمده شکلات خارجی

شکلات کانفت خارجی

شکلات کانفت خارجی نوعی شکلات راه‌راه و لایه‌ای می‌باشد. ترکیبات کانفت می‌تواند متفاوت باشد. این شکلات بیشتر از پودر کاکائو تولیدشده و دارای طعمی خوشمزه می‌باشد. شکلات‌های کانفت توسط تولیدی‌های ایرانی در مشهد و تبریز نیز تهیه می‌شوند. نمونه‌های خارجی این شکلات نیز در بازار موجود است که توسط مراکز پخش عمده شکلات خارجی به مشتریان عرضه می‌شود. میزان قیمت برندهای ایرانی و خارجی کانفت متفاوت است. شکلات‌های خارجی به علت دارا بودن هزینه‌های واردات و حمل‌ونقل معمولاً دارای قیمت بیشتری هستند. همچنین قیمت این محصول با توجه به میزان کاکائو به‌کاررفته در آن و نوع شکلات متفاوت خواهد بود. بااین‌حال شکلات کانفت نسبت به سایر شکلات‌های موجود در بازار دارای قیمت بسیار مناسب‌تری هستند.

کانفت نوعی شکلات استوانه‌ای خوش‌طعم است که روکشی آب‌نباتی دارد و در بیشتر محافل و مراسمات نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. بسته‌بندی‌های کانفت متفاوت است. می‌توان این شکلات را در انواع بسته‌های بزرگ و کوچک خریداری کرد. همچنین خرید فله‌ای این محصول از طریق مراکز پخش عمده شکلات خارجی امکان‌پذیر می‌باشد.

پخش عمده شکلات خارجی | شکلات کانفت

تافی روشن اوکراینی Roshen

تافی روشن اوکراینی Roshen یکی از انواع شکلات‌های خارجی محبوب در بین ایرانیان است. کمپانی روشن دارای ۴ شعبه مختلف بوده که دو شعب آن در کشور اوکراین فعالیت دارند. دو شعب دیگر نیز در روسیه و لیتوانی به فعالیت مشغول هستند. کمپانی روشن فعالیت گسترده‌ای درزمینهٔ صادرات نیز دارد. شکلات‌های روشن با چندین نوع مختلف ذائقه تمامی مشتریان را در برمی‌گیرند. برخی از انواع تافی روشن عبارت‌اند از:

  • تافی شیری

  • تافی کره‌ای

  • تافی ژله‌ای

  • تافی مغر شکلاتی

  • تافی با تکه‌های میوه خشک

  • تافی بادام‌زمینی و… .

تمامی محصولات ذکرشده را می‌توان از طریق مراکز پخش عمده شکلات خارجی خریداری کرد.

پخش عمده شکلات خارجی | تافی روشن

خرید شکلات خارجی کادوئی

شکلات یکی از بهترین گزینه‌هایی است که افراد می‌توانند در دیدوبازدید از آن استفاده کنند. خرید شکلات خارجی کادوئی در بسته‌بندی‌های شیک و زیبا امکان‌پذیر می‌باشد. مراکز پخش عمده شکلات خارجی انواع شکلات‌های کادوئی را نیز به بازار عرضه می‌کنند. این شکلات‌ها دارای انواع مختلف کاکائویی، شیری، ژله‌ای و نعنایی می‌باشند. خرید شکلات خارجی کادوئی را می‌توان برای هر ذائقه‌ای انجام داد.

پخش عمده شکلات خارجی | شکلات کادوئی

پخش عمده شکلات خارجی

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]بازرگانی سورن یکی از مراکز پخش عمده شکلات خارجی محسوب می‌شود.[/box] این مجموعه تولیدی و بازرگانی بهترین برندهای خارجی شکلات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. تمامی شکلات‌ها دارای کیفیت بالا و استانداردهای لازم بوده و با بسته‌بندی مناسب و شکیل عرضه می‌شوند. همچنین میزان قیمت این محصولات مناسب بوده و موجب خریدی مقرون‌به‌صرفه خواهد شد. برای ثبت سفارش خرید می‌توانید با کارشناسان فروش در تماس باشید.

پخش عمده شکلات خارجی

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا