اسیدسیتریک

لیست قیمت فروش هر کیلو اسید سیتریک چینی خوراکی

قیمت اسید سیتریک چینی در برابر اسید سیتریک های اروپایی مناسب تر است. نیروهای کار در چین با دستمزد کمتری فعالیت می کنند و قیمت مواد لازم جهت تولید اسید سیتریک نیز در این کشور وضعیت بهتری دارد. همه این موارد، زمینه ساز قیمت مناسب اسید سیتریک یا جوهر لیمو تولید چین شده است. ضمن اینکه روابط خوبی میان بازرگانان ایران و چین برقرار است که این تعامل خوب منجر به واردات محصولات غذایی مرغوب چین به کشور شده است.

قیمت اسید سیتریک چینی

در واقع، اسید سیتریک های چینی مورد تایید تولید کنندگان کشورمان قرار گرفته اند و این موضوع منجر به واردات مجدد آنها شده است. در بازرگانی سورن، اسید سیتریک ساخت چین ارائه می شود و تامین کنندگان و بازرگانان محترم می توانند جهت سفارش آن با شماره های در نظر گرفته شده تماس حاصل نمایند. در ادامه به جزئیات بیشتری درباره این محصول پرداخته شده است که توصیه می کنم ادامه مطلب را جهت افزایش اطلاعات خود درباره این ماده نگهدارنده مطالعه فرمایید.

قیمت اسید سیتریک چینی

قیمت اسید سیتریک چینی

همانطور که گفته شد قیمت اسید سیتریک چینی بسیار عالی تعیین شده است. اسید سیتریک که یک نگهدارنده و تقویت کننده گیاهی به حساب می آید طعم ترش به تولیدات مختلف داده و آنها را از آسیب هایی نظیر باکتری و میکروب محافظت می کند. این ماده در تولید تافی، شکلات، آبنبات، کیک و … به کار می رود و از مواد اصلی این خوراکی ها به شمار می آید.

اسید سیتریک چند نوع داریم؟

اسید سیتریک چند نوع داریم؟

پرسش های بسیاری درباره اسید سیتریک مطرح می شود از جمله اینکه اسید سیتریک چند نوع داریم؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که دو نوع اسید سیتریک در بازارهای جهانی عرضه می شود که عبارتند از:

  • اسید سیتریک مایع یا آبدار: معمولا در نوشیدنی ها به کار گرفته می شود و طعم ترش به تولیدات می دهد.
  • اسید سیتریک خشک یا پودری: موجب طعم خوب و تنظیم اسید در محصولات شده و وظیفه نگهداری از مواد غذایی را برعهده دارد به همین خاطر در سردخانه برای حفظ میوه ها از این ماده استفاده می شود.

وارد کننده اسید سیتریک مرغوب

وارد کننده اسید سیتریک

مرکز ما، وارد کننده اسید سیتریک مرغوب به کشور است و البته در کنار اسید سیتریک، محصولات دیگری نیز ارائه می شوند. از انواع پودر کاکائو وارداتی گرفته تا لسیتین های درجه یک و کرم کاکائو و انواع روغن های جایگزین کره کاکائو. تمامی این محصولات تحت بهترین شرایط و با داشتن کیفیت مطلوب به لاین فروش اضافه شده اند.

دکمه بازگشت به بالا