کافی میت

فروش پودر شیر کافی میت کیسه ۲۵ کیلویی عمده از محل واردات

فروش پودر شیر کافی میت

بازرگانی سورن، مرکز فروش پودر شیر کافی میت است که این افزودنی را با قیمت باور نکردنی در اختیار مراکز سراسر کشور قرار می دهد. کافی میت، پودر شیری است که لبنی نمی باشد و خاصیت یک محصول لبنیاتی را ندارد. کاری که کافی میت در نوشیدنی های فوری مانند قهوه یا نسکافه انجام می دهد این است که یک طعم بی نظیر به آنها بخشیده و حالت خامه ای یا سفید کننده در آنها ایجاد می نماید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]کافی میت Coffee Mate یکی از محبوب ترین افزودنی های قهوه و نسکافه است که از آن با نام هایی نظیر کرم قهوه، سفید کننده قهوه، کافی کریمر و پودر شیر نیز یاد می کنند.[/box]

ضمن اینکه، محصولات مجموعه ما محدود به کافی میت نمی شود و ده ها ماده اولیه و شکلات های وارداتی پر فروش را عرضه می نماییم. از برندهای برتر شکلات و تافی گرفته تا محصولات اولیه ای همچون پودر ثعلب، پودر کاکائو، پودر ژلاتین، پودر نارگیل، اسید سیتریک، سوربیتول و … در بسته بندی های استاندارد و ایمن توزیع می گردند.

فروش پودر شیر کافی میت Coffee Mate

فروش پودر شیر کافی میت Coffee Mate

فروش پودر شیر کافی میت Coffee Mate تحت بهترین شرایط در حال انجام است. از بسته بندی های آن گرفته تا کیفیت محصول همگی در سطح کیفی عالی قرار داشته و تایید شده هستند. ضمن اینکه، کافی میت از محصولاتی است که به دو صورت مایع و جامد تولید شده و هر فردی بسته به نیاز و سلیقه خود می تواند یکی را انتخاب می نماید. کافی میت مرکز ما پودری یا جامد است و مناسب مراکزی می باشد که مصرف نوشیدنی های فوری در آنها بالا بوده و به مواد اولیه بیشتری نیاز دارند.

لیست قیمت پودر شیر قهوه

لیست قیمت پودر شیر قهوه

لیست قیمت پودر شیر قهوه مرکز ما به دلیل ارائه عمده ای بسیار مناسب است. عواملی که بر قیمت کافی میت تاثیر می گذارند عبارتند از نوع آن، برند تولید کننده و همینطور وزن درخواستی. این سه مورد تعیین کننده قیمت کافی میت هستند و قیمت نهایی آن را مشخص می نمایند. در رابطه با محصولات وارداتی، قیمت ها به نرخ ارز بستگی دارد و از آنجایی که کافی میت نیز از محصولات وارداتی است قیمت آن به صورت آپدیت شده در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد.

توزیع کافی میت وارداتی حلال در کیسه های ۲۵ کیلویی

توزیع کافی میت وارداتی حلال در کیسه های ۲۵ کیلویی

توزیع کافی میت وارداتی حلال در کیسه های ۲۵ کیلویی در جریان است. کافی میت از مواد مورد استفاده در کافه رستوران ها و مراکزی است که به صورت تخصصی نوشیدنی های فوری را عرضه می نمایند. این افزودنی به نوشیدنی های این مراکز رنگ و طعم عالی می بخشد و قطعا نظر مصرف کنندگان را نیز جلب خواهد نمود.

معمولا افرادی که به مصرف نوشیدنی های فوری علاقه دارند در کنار آن از افزودنی های مفیدی مانند کافی میت یا کریمر استفاده می نمایند و آن را به صورت جزئی سفارش می دهند اما مراکز بزرگ به کافی میت بیشتری جهت استفاده در این نوشیدنی ها نیاز دارند به همین خاطر خرید آن را فله ای و در تناژ بالا انجام می دهند.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا