کافی میت

خرید عمده ای پودر شیر کافی میت کیسه های ۲۵ کیلویی | Coffee Mate

پودر شیر کافی میت

پودر شیر کافی میت از مواد محبوب کافه دارها است. این پودر، ظاهر نوشیدنی کاپوچینو و قهوه را زیباتر نموده و باعث خوش طعم شدن آنها می شود. بنابراین از آنجایی که نوشیدنی های فوری در کافی شاپ ها، پرطرفدار هستند و از سفارشات پر تکرار می باشد لازم است که توسط عرضه کنندگان تامین شده و به کار رود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]مصرف کنندگان نوشیدنی و دسر از کافه دارها انتظار دارند علاوه بر طعم، به زیبایی محصولات نیز توجه داشته باشند بنابراین بسیار مهم است که خوراکی ها دارای طعم لذیذ و زیبایی مطلوبی باشند.[/box]

شرکت سورن یکی از تامین کنندگان مواد اولیه در کشور است و بهترین محصولات را برای مراکز سراسر کشور تامین می نماید. کافی میت نیز از محصولات اولیه ای است که آن را با برند موکاته لهستان تامین نموده ایم و با بهترین قیمت ارائه می دهیم.

پودر شیر کافی میت (Mokate Coffee Mate)

پودر شیر کافی میت (Mokate Coffee Mate)

پودر شیر کافی میت (Mokate Coffee Mate) یک محصول غیرلبنی می باشد به این معنا که خاصیت لبنیاتی نداشته و دارای ویژگی هایی همچون خامه کنندگی و طعم دهندگی است. بنابراین افزودن این محصول به نوشیدنی های گرم و فوری یک بافت خامه ای سفید رنگ بر روی سطح آنها به وجود آورده و همینطور طعم شیر نیز به آنها می بخشد.

کافی میت لهستانی نیز به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب در ایران طرفداران زیادی دارد که این ویژگی ها باعث ورود آن به کاتالوگ محصولات ما شده است. ضمن اینکه، این محصول در سه مدل جامد، مایع و مایعی با غلظت بالا تولید می گردد که ما نوع پودری یا جامد آن را از برند موکاته در نظر گرفته ایم.

ضمن اینکه، کافی میت را با نام های دیگری نیز خطاب می کنند که برخی از این نام ها عبارتند از کافی کریمر، سفید کننده قهوه، کرم قهوه و همچنین پودر شیر. میزان کالری آن نیز بسیار کم است و افراد رژیم دار هم می توانند با خیالی آسوده آن را میل نمایند.

قیمت کافی میت پودر شیر

قیمت کافی میت پودر شیر

قیمت کافی میت پودر شیر در صورتی که عمده ای سفارش داده شود ارزانتر تمام می شود اما اگر آن را جزئی خریداری نمایید مبلغ تمام شده بیشتر از نمونه عمده ای آن می باشد. این موضوع سبب تمایل کافه دارها به خرید فله ای کافی میت شده است. قیمت کافی میت مجموعه ما نیز با وجود وارداتی بودن یک قیمت کاملا مناسب محسوب می شود و این قیمت توسط بخش فروش و کارشناسان ما به خریداران محترم اعلام می گردد.

خرید عمده کافی میت کیسه ای

خرید عمده کافی میت کیسه ای

خرید عمده کافی میت کیسه ای خواست کافه دارها و مراکزی است که به صورت تخصصی عرضه کننده نوشیدنی های فوری هستند. در واقع، خرید کافی کریمر کیسه ای باعث می شود افراد هر دفعه نیاز به شارژ مجدد آن نداشته باشند و از آنجایی که این محصول، وارداتی می باشد ممکن است در دفعات بعدی، قیمت آن افزایش زیادی پیدا کند به همین خاطر بسیاری از مراکز، آن را در تناژ بالا سفارش می دهند که ما با پذیرش سفارشات این عزیزان، محصولات را در زمان کمی به درب مراکز آنها ارسال می نماییم.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا