پودر نارگیل

مرکز پخش عمده پودر نارگیل مرغوب | coconut powder

مرکز پخش عمده پودر نارگیل مرغوب

درخت نارگیل از خانواده درختان نخل است و تا ارتفاع ۳۰ متر نیز رشد می‌کند پس از گذشت حدود ده سال از عمر آن، این درخت ثمر می‌دهد. میوه درخت نارگیل از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و از آن محصولات متعددی تولید می‌شود. روغن نارگیل، پودر نارگیل، شیر نارگیل و سرکه نارگیل برخی از محصولات تهیه‌شده از میوه این درخت می‌باشند. تعداد درختان نارگیل در کشور ایران محدود است. ازاین‌رو بیشتر پودر نارگیل مصرفی کشور از طریق واردات تأمین می‌شود. در ادامه بیشتر با مرکز پخش عمده پودر نارگیل مرغوب آشنا خواهید شد.

قیمت پودر نارگیل پرچرب

قیمت پودر نارگیل پرچرب

پودرهای نارگیل در برندهای مختلف و در دو نوع پرچرب و کم‌چرب تولید می‌شوند. پودر نارگیل کم‌چرب دارای دانه‌های ریزتر و رطوبت کمتری می‌باشد. در مقابل سایز دانه‌های پودر نارگیل پرچرب درشت‌تر است و از رطوبت بیشتری برخوردار است. پودر نارگیل پرچرب ارزش غذایی بیشتری دارد به همین دلیل قیمت آن نیز بیشتر پودرهای کم‌چرب است. بااین‌حال قیمت پودر نارگیل پرچرب با توجه به مارک و برند، نوع کشور تولیدکننده، درصد میزان چربی و… متفاوت است. اگر این پودر را به‌صورت مستقیم از واردکننده و مرکز پخش عمده پودر نارگیل مرغوب خریداری نمایید هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

موارد مصرف پودر نارگیل

موارد مصرف پودر نارگیل

موارد مصرف پودر نارگیل بسیار گسترده است و علاوه بر صنایع غذایی در صنایع آرایشی و بهداشتی نیز از پودر نارگیل استفاده می‌شود. پودر نارگیل بیشتر به‌عنوان چاشنی و تزیین کننده شیرینی و شکلات مورداستفاده قرار می‌گیرد. در صنایع غذایی و خوراکی بیشتر از پودرهای نارگیل کم‌چرب استفاده می‌شود چراکه ماندگاری این پودر بیشتر از پودرهای نارگیل پرچرب است. در مقابل از پودر نارگیل پرچرب بیشتر در صنایع آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود.

مرکز پخش عمده پودر نارگیل مرغوب

مرکز پخش عمده پودر نارگیل مرغوب

یکی از واردکنندگان اصلی و مرکز پخش عمده پودر نارگیل مرغوب، بازرگانی سورن است. تمامی محصولات این بازرگانی دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و از کیفیت خوبی برخوردارند. سورن محصولات خود را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. این مجموعه برای دسترسی آسان‌تر مشتریان امکان خرید غیرحضوری را نیز فراهم کرده است؛ بنابراین خرید مطمئن و آسانی را با سورن تجربه خواهید کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی سورن در تماس باشید.

روش خرید اینترنتی پودر نارگیل چرب

روش خرید اینترنتی پودر نارگیل چرب

خرید اینترنتی همیشه به‌صرفه‌تر می‌باشد چراکه با حذف واسطه‌های فروش در وقت و هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. برای خرید اینترنتی پودر نارگیل چرب و کم‌چرب می‌توانید به آدرس اینترنتی سورن مراجعه نمایید و سفارش‌های عمده خود را ثبت نمایید.

 

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا