پودر کاکائو

پودر کاکائو عمده را از کجا بخریم؟ | Soren Cacao

یکی از مواد اولیه اصلی تولیدی‌های شیرینی و شکلات پودر کاکائو است. موارد مصرف پودر کاکائو تنها به تولید شیرینی و شکلات تلخ محدود نمی‌شود و از آن در تولید بستنی، لبنیات، نوشابه، دسرها و… نیز استفاده می‌شود؛ بنابراین این پودر بسیار پرفروش و پرکاربرد است.

پودر کاکائو از دانه‌های میوه درخت کاکائو به دست می‌آید. در ایران تعداد درخت‌های کاکائو محدود است و این تعداد پاسخگوی نیازهای مصرفی کشور نمی‌باشد. به همین دلیل این سؤال برای بیشتر تولیدکنندگان شکلات پیش می‌آید که پودر کاکائو را از کجا بخریم تا از کیفیت و قیمت خوبی برخوردار باشد. در ادامه بیشتر با انواع پودر کاکائو و مراکز فروش آن آشنا خواهید شد.

 

خرید پودر کاکائو خارجی

 

خرید پودر کاکائو خارجی

بیشتر پودر کاکائو موردنیاز کارخانه‌ها و تولیدی‌ها از طریق واردات از کشورهایی مانند هلند، برزیل، اسپانیا، ترکیه و… تأمین می‌شود. میزان کیفیت و قیمت پودرهای کاکائو خارجی باهم متفاوت است. مثلاً پودرهای کاکائو هلندی و اسپانیایی از قیمت بیشتری نسبت به پودرهای ترکیه‌ای و آفریقایی برخوردارند.

علت این اختلاف قیمت بالا بودن هزینه‌های تولید در این کشورها است. برخی از برندهای پودرهای کاکائو ترک دارای کیفیتی مشابه پودرهای اسپانیایی و هلندی هستند اما میزان قیمت آن‌ها کمتر است؛ اما پودر کاکائو را از کجا بخریم؟ برای خرید پودر کاکائو خارجی بهتر است به واردکنندگان اصلی و بازرگانی‌های پودر کاکائو مراجعه نمایید تا هزینه کمتری پرداخت نمایید و از میزان کیفیت پودر کاکائو نیز مطمئن شوید.

تشخیص پودر کاکائو مرغوب

تشخیص پودر کاکائو مرغوب

امروزه شرکت‌های متعددی درزمینهٔ واردات پودر کاکائو فعالیت می‌کنند. در این میان برخی از افراد سودجو به پودرهای کاکائو مواد افزودنی مضر اضافه می‌کنند. تشخیص پودر کاکائو مرغوب کار دشواری است و تنها فرد متخصص می‌تواند کاکائو مرغوب را تشخیص دهد. پودر کاکائو مرغوب پودری است که درصد میزان چربی آن کمتر از ۱۰ نباشد و به آن ماده افزودنی مضر اضافه نشده باشد.

قیمت هر کیلو دانه کاکائو

قیمت هر کیلو دانه کاکائو

بسیاری از وارد کنندگان به‌جای پودر کاکائو، دانه کاکائو را وارد می‌کنند تا بتوانند از آن محصولات بیشتری مانند کره کاکائو نیز استخراج کنند. قیمت هر کیلو دانه کاکائو با توجه به نوع کشور تولیدکننده متفاوت است. بهترین روش جهت اطلاع از میزان قیمت این محصول مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین و یا تماس با نمایندگی‌های فروش می‌باشد.

پودر کاکائو را از کجا بخریم؟

پودر کاکائو را از کجا بخریم؟

 

بسیاری از مراکز تولیدی این سؤال را دارند که پودر کاکائو را از کجا بخریم تا مرغوب و اصل باشد و به آن ماده مضر اضافه نشده باشد. بازرگانی سورن یکی از واردکنندگان اصلی پودر کاکائو است که انواع پودر کاکائو را باقیمت مناسب و کیفیت بالا به فروش می‌رساند. جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش سورن در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا