گلیسیرین

فروش عمده گلیسیرین شیرینی | کاربرد انواع Glycerin |

فروش عمده گلیسیرین شیرینی که ارزش غذایی آن برابر است با صد در صد کربوهیدرات، کالری حدود ۳/۴ و همینطور ۷۵ درصد شیرینی در مقایسه با ساکارز که یک درصد بسیار عالی به شمار می آید با اعمال بهترین قیمت و بسته بندی استاندارد در جریان است.

فروش عمده گلیسیرین شیرینی

گلیسیرین Glycerin موجب روان شدن و انسجام مواد غذایی شده و همینطور شیرین کننده و طعم دهنده نیز می باشد. این محصول اولیه، کاربرد گسترده ای در بخش غذایی داشته و از آن در تولید محصولاتی نظیر انواع شیرینی، مربا، مواد کنسروی، خامه و بسیاری مواد دیگر استفاده می شود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]یکی از بیشترین مصارف گلیسیرین مربوط به تولید شیرینی ها می باشد و تولیدکنندگان این حوزه جهت بهبود بافت و طعم مواد تولیدی خود آن را مورد استفاده قرار می دهند.[/box]

بازرگانی سورن عرضه کننده بهترین گلیسیرین با قیمت عمده ای است. ما این محصول اولیه پرکاربرد را ویژه شیرینی پزی ها آماده نموده ایم و در تناژ بالا به کارگاه های شیرینی پزی و قنادی های سراسر کشور ارسال می نماییم.

فروش عمده گلیسیرین شیرینی

فروش عمده گلیسیرین شیرینی

در سال های اخیر، فروش عمده گلیسیرین شیرینی روند رو به رشدی داشته است. این محصول که از سالم ترین مواد اولیه در بازار به شمار می آید از سازمان های جهانی نظیر FDA و سازمان های معتبر اروپایی نشان سلامت دریافت کرده و در داخل کشور نیز وزارت بهداشت آن را مورد تایید قرار داده است بنابراین از نظر سلامت کاملا تایید شده می باشد. ضمن اینکه، علاوه بر بخش غذایی در بخش های دارویی و آرایشی بهداشتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و در این بخش ها نیز کاربرد وسیعی دارد.

معرفی انواع گلیسیرین Glycerin

معرفی انواع گلیسیرین Glycerin

در قسمت زیر به معرفی انواع گلیسیرین Glycerin پرداخته ایم:

  • گلیسیرین صنعتی: آن را با استفاده از موادی همچون پرولین که یک فرآورده نفتی است و همینطور موادی نظیر شربت ذرت و نیشکر تولید می نمایند.
  • گلیسیرین گیاهی: همانطور که از نامش مشخص است از محصولات گیاهی و روغن های گیاهی گرفته شده و کارآیی زیادی دارد. تعدادی از این روغن ها که می توان از آنها گلیسیرین را به دست آورد عبارتند از روغن نارگیل، روغن پالم، روغن سویا و … .
  • گلیسیرین حیوانی: این نوع گلیسیرین را در جریان ساخت صابون تولید می نمایند.

کاربرد گلیسیرین خوراکی در قنادی

کاربرد گلیسیرین خوراکی در قنادی

کاربرد گلیسیرین خوراکی در قنادی بسیار اساسی و قابل توجه می باشد. این محصول که در جذب رطوبت و حفظ مواد غذایی عملکرد درخشانی داشته به محصولات، طعم شیرین و عالی می بخشد که این موضوع سبب شده است آن را در ترکیب شیرینی های گوناگون به کار بگیرند و از این ویژگی های مثبت آن نهایت استفاده را ببرند.

مراکز فروش گلیسیرین در تهران

مراکز فروش گلیسیرین در تهران

مرکز توزیع مواد اولیه Soren یکی از مراکز فروش گلیسیرین در تهران است که این شیرین کننده و نگهدارنده درجه یک را برای قنادی ها و شیرینی پزی های سراسر تهران و البته سایر شهرها و مناطق کشور ارسال می نماید. قیمت گلیسیرین خوراکی نیز مانند سایر مواد، ثابت نیست به همین خاطر قیمت ها توسط کارشناسان فروش ما به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید. ضمن اینکه، پودر کاکائو، پودر ژلاتین و لسیتین از دیگر محصولات اساسی غذایی هستند که در مجموعه ما توزیع می گردند.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

دکمه بازگشت به بالا