شکلات
خانه / پودر نارگیل / پودر نارگیل چرب سری لانکا فروشی | Sri Lanka

پودر نارگیل چرب سری لانکا فروشی | Sri Lanka

پودر نارگیل چرب فروشی

جهت تولید شیرینی و شکلات از مواد اولیه متعددی استفاده می‌شود. پودر نارگیل نیز یکی از محصولات غذایی است که در تولید شیرینی و شکلات مورداستفاده قرار می‌گیرد. البته پودر نارگیل دارای کاربردهای دیگری نیز می‌باشد و در صنایع مختلف استفاده می‌شود. درخت نارگیل بیشتر در مناطق استوایی و امریکای جنوبی و مرکزی رشد می‌کند. میوه درخت نارگیل دارای کارایی فراوانی است و از آن مواد مختلفی استخراج می‌گردد. در ایران شرایط کشت این درخت چندان مهیا نیست. به همین دلیل بیشتر پودر نارگیل مصرفی کشور از طریق واردت تأمین می‌شود. پودر نارگیل دارای دو نوع چرب و خشک است که هریک کاربردها و خواص ویژه‌ای دارد. پودر نارگیل چرب فروشی توسط مراکز مختلفی جهت تولید محصولات غذایی و آرایشی به فروش می‌رسد.

طرز تهیه پودر نارگیل

طرز تهیه پودر نارگیل

طرز تهیه پودر نارگیل چندان دشوار نیست. همان‌طور که گفته شد این پودر از میوه درخت نارگیل تهیه می‌شود. برای این کار ابتدا میوه از درخت چیده شده و پوسته سبز آن گرفته می‌شود. پس از جدا کردن پوسته گوشته نارگیل کاملاً شستشو داده و رطوبت آن گرفته می‌شود. منظور از گوشته قسمت قهوه‌ای و سفید آن می‌باشد. در مرحله بعد شیره نارگیل گرفته می‌شود. سپس گوشته در دمای پایین حرارت داده می‌شود تا کاملاً خشک شود. پس از خشک شدن گوشته آسیاب شده و به‌عنوان پودر نارگیل مورداستفاده قرار می‌گیرد. پودر نارگیل در دو نوع چرب و خشک تهیه می‌شود. می‌توان برندهای ایرانی و خارجی پودر نارگیل چرب فروشی را از تولیدها و بازرگانی‌ها خریداری کرد.

کاربردهای پودر نارگیل

کاربردهای پودر نارگیل

کاربردهای پودر نارگیل بسیار گسترده است. از این پودر در صنایع غذایی و آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود. پودرهای چرب برای تهیه محصولات آرایشی و بهداشتی انتخاب مناسبی هستند. از پودر نارگیل چرب فروشی در تولید برخی از مواد غذایی مانند پخت شیرینی نارگیلی نیز استفاده می‌شود. این پودر حالتی ترد به مواد غذایی می‌دهد. از پودر نارگیل خشک بیشتر برای تزئین مواد غذایی استفاده می‌شود. به‌طورکلی برخی از موارد مصرف پودر نارگیل عبارت‌اند از:

  • تولید انواع شکلات‌های نارگیلی

  • تولید انواع شیرینی نارگیلی

  • تولید کیک و دسر

  • تزئین انواع مواد غذایی مانند خرما

  • تهیه انواع شامپو و کرم آرایشی

  • تولید انواع مکمل‌های بدن‌سازی

  • تهیه برخی از مواد دارویی و…

پخش پودر نارگیل چرب فروشی

ودر نارگیل چرب فروشی

بازرگانی سورن یکی از مرکز توزیع و پخش پودر نارگیل چرب فروشی می‌باشد. این مجموعه انواع برندهای باکیفیت و اصل پودر نارگیل را به‌صورت عمده و فله‌ای به فروش می‌رساند. محصولات سورن از قیمت بسیار مناسبی برخوردارند. جهت خرید با واحد فروش در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید پودر نارگیل چرب

سفارش خرید اینترنتی عمده ای پودر نارگیل چرب SOREN@ | بازرگانی Coconut powder

خرید پودر نارگیل چرب توسط آن دسته از عزیزانی صورت می گیرد که در حوزه …

Call Now Buttonتماس با ما