شکلات روشن

عمده فروشی و قیمت تافی روشن | Candy Nut | Minky | Bim Bom

قیمت تافی روشن

قیمت تافی روشن که یک محصول وارداتی متعلق به اوکراین است در مقایسه با سایر محصولات کارخانه های اروپایی از قیمت مناسب تری برخوردار است. درون ترکیبات تافی ROSHEN بهترین مواد به کار رفته است و تافی های این شرکت، از بهترین های اوکراین و اروپا می باشند. نکته قابل توجه دیگر در خصوص Toffee ROSHEN تنوع بالا آن است که این موضوع رضایت مصرف کنندگان را فراهم کرده است. در ادامه مطلب، قصد داریم شما را با این شرکت شکلات سازی معروف آشنا نماییم و شیوه سفارش عمده محصولات آن را توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

محدوده قیمت تافی روشن اوکراین

محدوده قیمت تافی روشن اوکراین

محدوده قیمت تافی روشن اوکراین با احتساب نرخ ارز خریداری شده تعیین می گردد. در واقع، تافی های روشن که در ایران بسیار طرفدار دارند با پرداخت ارز به این کارخانه خریداری می شوند به همین خاطر برای اطلاع از قیمت آنها بهتر است با واحد فروش ما تماس بگیرید تا قیمت دقیق آن به اطلاع شما عزیزان قرار بگیرد.

شرکت شکلات سازی ROSHEN

شرکت شکلات سازی ROSHEN

شرکت شکلات سازی ROSHEN برای تولید تافی های مرغوب به مواد اولیه داخل اوکراین بسنده نمی کند و از هر موادی، بهترین آن را خریداری می کند به همین خاطر این کارخانه برای تهیه مواد اولیه تافی با کشورهای دیگر در تعامل است و مواد لازم را از کشورهای دارنده مواد اولیه مرغوب وارد می کند. در واقع برای این شرکت اروپایی، ترکیبات تافی ها و تولید آنها با مجهز ترین دستگاه ها اهمیت بسیاری دارد.

شرکت شکلات روشن از حرفه ای ترین کارخانه های اوکراین است که از ادغام کارخانه های موجود در لیتوانی و مجارستان شکل گرفته به گونه ای که هر واحد آن وظیفه تولید یک محصول را برعهده دارد. در کارخانه roshen علاوه بر تولید تافی اقدام به تولید اقلام دیگری نیز می کنند. برای نمونه، شیرینی های جعبه ای، بیسکویت و ویفر، آبنبات و کارامل، کیک اسفنجی و رول، انواع شکلات و کیک و … از دیگر تولیدات این مرکز هستند.

مرکز توزیع عمده تافی های roshen

مرکز توزیع عمده تافی های roshen

بازرگانی سورن مرکز توزیع عمده تافی های roshen در کشور است. همانطور که اشاره شد این محصول در بین مردم ما محبوب بوده و فروش بالایی دارد به همین خاطر در لیست کالاهای وارداتی قرار گرفته است. در مجموعه ما، تافی های روشن با قیمت رقابتی ارائه می گردند و هم اکنون قنادی ها، فروشگاه ها، عمده فروشی ها و سایر تامین کنندگان محترم می توانند جهت سفارش این محصول اقدام نمایند.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا