پودر کاکائوپودر کاکائو ترک

S9 |قیمت پودر کاکائو اس ۹ اصل | ALTIN MARKA

درخت کاکائو یکی از درختانی است که پس از گذشت حدود ۵ سال از عمر آن، ثمر می‌دهد. میوه درخت کاکائو حاوی تعدادی دانه کاکائو می‌باشد. از این دانه‌ها محصولات متعددی تهیه می‌شود که در صنایع غذایی و دارویی مورداستفاده قرار می‌گیرد. پس از استخراج چربی موجود در دانه‌های کاکائو، باقی‌مانده آن آسیاب شده و به‌عنوان پودر کاکائو عرضه می‌شود. پودرهای کاکائو دارای دو نوع نچرال و آلکالایز هستند و در برندهای مختلفی تولید می‌شوند. پودر کاکائو اس ۹ یکی از برندهای محبوب و پرفروش در بازار ایران می‌باشد که برای مصارف صنعتی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

واردکنندگان پودر کاکائو در ایران ؟

واردکنندگان پودر کاکائو

پودر کاکائو تولیدی توسط کشور ایران محدود است. علت این محدودیت کم بودن درختان کاکائو در داخل کشور است. ازاین‌رو بیشتر پودر کاکائو مصرفی کشور از طریق واردات تأمین می‌شود. واردات پودر کاکائو از کشورهای مختلفی مانند اسپانیا، هلند، برزیل، مالزی، اندونزی و ترکیه انجام می‌شود. پودر کاکائو اس ۹ یکی از برندهایی است که توسط واردکنندگان پودر کاکائو در اختیار تولیدی‌ها و کارخانه‌ها قرار می‌گیرد. امروزه واردات این محصول باوجود تحریم‌ها کمی دشوار شده است. بیشتر واردات پودر کاکائو از طریق کشور ترکیه انجام می‌شود. کشور ترکیه یکی از همسایه‌های ایران است و شرایط واردات از این کشور آسان‌تر است.

مشخصات پودر کاکائو اس ۹ ALTIN MARKA

مشخصات پودر کاکائو اس 9

پودر کاکائو اس ۹ یکی از کدهای برند آلتین مارکا ترکیه‌ای است. این برند انواع پودرهای کاکائو آلکالایز و طبیعی را با کدهای مختلف مانند اس ۸، اس ۹، اس ۱۲ و اس ۱۴ تولید و عرضه می‌کند. کد اس ۹ در بازار ایران بسیار محبوب و پرفروش است و کارخانه‌های متعددی در تولید محصولات خود از این پودر کاکائو استفاده می‌کنند. از مشخصات پودر کاکائو اس ۹ ALTIN MARKA S9  می‌توان به کیفیت مناسب، طعم بی‌نظیر، رنگ دهی عالی و قیمت بسیار مناسب آن اشاره کرد.

قیمت پودر کاکائو به صورت عمده

قیمت پودر کاکائو به صورت عمده

قیمت پودر کاکائو با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. نوع کشور تولیدکننده، مارک و برند، درصد میزان چربی، نوع بسته‌بندی و روش خرید از عوامل تأثیرگذار بر میزان قیمت پودر کاکائو محسوب می‌شوند. قیمت پودر کاکائو اس ۹ در رده‌های میانی قرار می‌گیرد. پودرهای کاکائو ترکیه‌ای ارزن‌تر از پودرهای اسپانیایی و هلندی و مقداری گران‌تر از پودرهای کاکائو آفریقایی هستند. بااین‌حال اگر پودر کاکائو را به‌صورت عمده و مستقیم از واردکنندگان اصلی خریداری نمایید؛ هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد و از کیفیت پودر کاکائو مطمئن خواهید بود.

مرجع خرید پودر کاکائو ترکیه‌ای S9

مرجع خرید پودر کاکائو ترکیه‌ای

بازرگانی سورن یکی از اصلی‌ترین مرجع خرید پودر کاکائو ترکیه‌ای است. این مجموعه انواع پودرهای کاکائو مرغوب را به‌صورت عمده و با نازل‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا