پودر کاکائو

بهترین برندهای خارجی پودر کاکائو کدامند؟ | فروشندگان عمده پودر کاکائو

وجود فروشندگان عمده پودر کاکائو برای کشوری مانند کشور ما که واردکننده این محصول است اهمیت ویژه ای دارد. پودر کاکائو (Cocoa Powder) یکی از فرآورده های اصلی میوه کاکائو است که این میوه در مناطق استوایی رشد می کند؛ به همین خاطر کشورهای استوایی در زمینه تولید پودر کاکائو فعالیت قابل توجهی دارند. برخی کشورها نیز با خرید میوه کاکائو و استخراج آن در زمینه تولید پودر کاکائو ورود کرده اند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]به هر حال، هم اکنون ایران جزء واردکنندگان پودر کاکائو تیره و روشن محسوب می شود و حجم قابل توجهی از واردات کشور به این محصول اولیه مهم اختصاص یافته است.[/box]

این پودر جزء پودرهای خوراکی مهم و تاثیرگذار صنایع غذایی است که بر طعم و رنگ محصولات این صنعت تاثیر بسزایی می گذارد؛ به همین خاطر، بسیار مهم است که پودر کاکائو مصرفی تولیدکنندگان از سطح کیفی بالایی برخوردار باشد. تولیدکنندگان فعال در صنایع غذایی که به پودر کاکائو درجه یک نیاز دارند می توانند جهت خرید انواع پودر کاکائو خارجی در همین سایت اقدام کنند. در اینجا، امکان خرید عمده پودر کاکائو برای تولیدکنندگان سراسر کشور فراهم شده است.

واردکنندگان و فروشندگان عمده پودر کاکائو

واردکنندگان و فروشندگان عمده پودر کاکائو

 بهترین برندهای خارجی پودر کاکائو کدامند؟  شرکت سورن به عنوان یکی از واردکنندگان و فروشندگان عمده پودر کاکائو در تهران فعالیت می کند. مواد اولیه مهم و متنوعی توسط شرکت به داخل وارد شده و به صورت حضوری و غیرحضوری عرضه می شود که یکی از مهم ترین آن‌ها همین پودر کاکائو مرغوب در طعم ها و رنگ های مختلف است.

توجه داشته باشید که خرید پودر کاکائو مرغوب از مرکز عمده فروشی پودر کاکائو انتخاب هوشمندانه ای محسوب می شود که یکی از دلایل آن، خرید محصول با قیمت واقعی است. بنابراین خرید عمده پودر کاکائو با چندین مزیت مهم همراه است که این موضوع باعث تمایل تولیدکنندگان کشورمان به این سبک خرید شده است.

لیست برندهای خارجی پودر کاکائو موجود

برندهای خارجی پودر کاکائو

در زیر لیست برندهای خارجی پودر کاکائو موجود در مرکز آورده شده است:

  • پودر کاکائو اپرا فرانسه

  • پودر کاکائو کارگیل هلند

  • پودر کاکائو بنسروپ هلند

  • پودر کاکائو جی بی مالزی

  • پودر کاکائو جامبی اندونزی

  • پودر کاکائو آلتین مارکا ترکیه

با خرید هر یک از این محصولات از فروشندگان عمده پودر کاکائو همچون سورن می توانید از اصالت کالا و قیمت آن‌ها اطمینان حاصل نمایید. تمام این محصولات در کیسه های محکم ۲۵ کیلویی و با باربری مناسب به موقعیت مشتریان محترم ارسال خواهند شد.

نحوه تعیین قیمت عمده پودر کاکائو وارداتی

قیمت عمده پودر کاکائو وارداتی

در اینجا با نحوه تعیین قیمت عمده پودر کاکائو وارداتی آشنا خواهید شد. توجه داشته باشید که قیمت پودر کاکائو سیاه با قیمت پودر کاکائو روشن متفاوت است؛ بنابراین رنگ و طعم پودر کاکائو یکی از المان های تاثیرگذار بر قیمت خرید پودر کاکائو است. در این بین هر برندی باتوجه به هزینه های تمام شده خود بابت تولید پودر کاکائو یک قیمت برای محصولاتش در نظر می گیرد.

در کل، قیمت پودر کاکائو فله ای نسبت به نمونه تک فروشی آن مناسب تر است که اگر این خرید از فروشندگان عمده پودر کاکائو صورت گیرد با قیمت بهتری همراه خواهد شد؛ زیرا در زمان خرید دیگر واسطه ها حضور ندارند و مشتری، محصول را با قیمت واقعی خریداری می کند.

حال اینکه، کدام برند محصولاتش را با قیمت مناسب تری عرضه می کند و محصولاتش در عین حال از کیفیت بالایی برخوردار هستند از سوالات تولیدکنندگان است که اکنون به آن پاسخ می دهیم. پیشنهاد ویژه ما به کادر محترم تولید کشور استفاده از محصولات فرانسوی است؛ پودر کاکائو اپرا فرانسه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و قیمت آن نیز بسیار مناسب و منصفانه است.

مزایای خرید از مرکز پخش عمده پودر کاکائو

مزایای خرید از مرکز پخش عمده پودر کاکائو

در زیر به مزایای خرید از مرکز پخش عمده پودر کاکائو یا فروشندگان عمده پودر کاکائو اشاره کرده ایم:

  • کسب اطمینان از اصالت محصول

  • کسب اطمینان از صحت و سلامت محصول

  • امکان خرید پودر کاکائو در هر طعم و رنگی

  • امکان خرید پودر کاکائو با قیمت بسیار مناسب

فروش مواد اولیه مصرفی صنایع غذایی کشور

فروش مواد اولیه مصرفی صنایع غذایی کشور

فروش مواد اولیه مصرفی صنایع غذایی کشور نیز در همین سایت انجام می گیرد. مجموعه سورن علاوه بر اینکه جزء فروشندگان عمده پودر کاکائودر ایران مشغول به فعالیت است به عنوان یکی از توزیع کنندگان مواد اولیه نیز شناخته می شود. مواد اولیه در حال فروش عبارتند از پودر نارگیل خشک و چرب، پودر گوارگام هندی و لسیتین هندی و …‌.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا