پودر ثعلب

قیمت پودر سی ام سی قنادی (a3) | شرکت مواد اولیه شیرینی شکلات

قیمت پودر سی ام سی قنادی را می‌توانید درنتیجه همکاری با مراکز تولیدی و بازرگانی جویا شوید. پودر سی ام سی یکی از مواد اولیه قنادی‌ها و کارخانجات صنایع غذایی محسوب می‌شود. این پودر دارای کاربردهای گسترده‌ای بوده و در برندهای مختلف تولیدی و عرضه می‌شود. بیشتر پودرهای سی ام سی بازار محصولی وارداتی هستند. این پودر در وزن‌های مختلف و معمولاً به‌صورت بسته‌بندی کیسه‌ای به فروش می‌رسند. میزان قیمت این محصول در بازار متفاوت است.

قیمت پودر سی ام سی قنادی

موارد مصرف سی ام سی خوراکی

سی ام سی محصولی است که در صنایع مختلف کاربرد دارد. از این پودر در صنایع نساجی، کاغذسازی، داروسازی، تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، حفاری چاه‌های نفت، کاشی و سرامیک و… استفاده می‌شود. سی ام سی با نام ثعلب نیز شناخته‌شده است. سی ام سی یا ثعلب خوراکی نیز دارای کاربردهای وسیعی می‌باشد. از موارد مصرف سی ام سی خوراکی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تولید انواع بستنی

  • تولید انواع کیک سنتی، شیرینی و بیسکویت

  • تولید انواع آب‌نبات

  • تولید انواع مواد لبنی

  • تولید آبمیوه و نوشیدنی

  • تولید انواع کنسروها و کمپوت‌ها

  • تولید غذاهای منجمد شده

  • تولید ماکارونی فوری و… .

این محصول یکی از افزودنی‌های اصلی مواد غذایی محسوب می‌شود. قنادی‌ها نیز برای محصولات خود به‌طور گسترده‌ای از سی ام سی استفاده می‌کنند. قیمت پودر سی ام سی قنادی در بازار بسیار مناسب است. این پودر نسبت به سایر افزودنی‌ها مواد غذایی دارای قیمت مناسبی می‌باشد.

قیمت پودر سی ام سی قنادی | ویژگی سی ام سی

ویژگی‌های سی ام سی مورداستفاده در قنادی

ممکن است این سؤال برای شما پیش آید که ویژگی‌های سی ام سی مورداستفاده در قنادی چیست و کارایی این پودر چه چیزی می‌باشد؟ ثعلب یا سی ام سی موجب غلظت بخشی و ایجاد چسبندگی در مواد اولیه غذایی می‌شود. در مواردی که قصد ویسکوزیته کردن مواد اولیه را داشته باشید می‌توانید این کار را با سی ام سی انجام دهید.

این ماده غذایی جزء تثبیت‌کننده‌ها و محافظ کننده مواد غذایی نیز محسوب می‌شود. شکل ظاهری مواد غذایی را حفظ کرده و از تغییر شکل مواد غذایی در انبار جلوگیری می‌کند. ثعلب ویژگی ژلاتینی داشته و در انواع مواد غذایی کاربرد دارد. همچنین این افزودنی باعث طعم دهی بهتر مواد غذایی می‌شود و تازگی آن‌ها را حفظ می‌کند. قیمت پودر سی ام سی قنادی نسبت به سایر محصولات مشابه نیز بسیار مناسب بوده و جایگزین مناسبی برای سایر محافظ کننده‌های مواد غذایی باشد.

قیمت پودر سی ام سی قنادی | کاربرد سی ام سی

دریافت قیمت پودر سی ام سی قنادی (a3)

قیمت پودر سی ام سی قنادی (a3)  رابطه مستقیمی با نوع بسته‌بندی و وزن کیسه آن دارد. همچنین نوع برند سی ام اس مؤثر بر میزان قیمت آن می‌باشد. برای دریافت قیمت پودر سی ام سی قنادی می‌توانید با نمایندگی‌های فروش این محصول تماس برقرار کرده و یا به سایت‌های فروش آنلاین مراجعه نمایید. معمولاً در سراچه‌ها قیمت روز این محصول قابل‌مشاهده است. شرکت مواد اولیه شیرینی شکلات سورن در این زمینه مشاور شماست.

قیمت پودر سی ام سی قنادی | قیمت سی ام سی

خرید عمده و مستقیم پودر سی ام سی (a3)

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]خرید عمده و مستقیم پودر سی ام سی (a3) از طریق شرکت تولیدی و بازرگانی مواد اولیه شیرینی شکلات سورن امکان‌پذیر می‌باشد.[/box] سورن بهترین پودر سی ام سی موجود در بازار را در اختیار قنادی‌ها و کارخانجات قرار می‌دهد. میزان قیمت این محصولات مناسب بوده و به شکل غیرحضوری نیز عرضه می‌شود.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا