پودر کاکائوپودر کاکائو مالزی

خرید مستقیم پودر کاکائو JB مالزی از بازرگانی سورن

پودر کاکائو مالزی JB ، محصولی بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای تولیدات مواد غذایی از جمله کیک ، شکلات ، شیرینی ، بستنی و غیره است که تولید کنندگان و صنایع غذایی می توانند برای خرید مستقیم و بی واسطه آن از بازرگانی پودر کاکائو سورن اقدام نمایند.

پودر کاکائو مالزی

مشخصات پودر کاکائو مالزی JB جی بی

پودر کاکائو مالزی JB در مهم ترین ویژگی مزیتیش از لحاظ قیمتی از رقبای هلندی ، اسپانیایی و آلمانی خود ارزان تر و مقرون به صرفه تر است و رقیب جدی خود را پودر کاکائو ترکیه ای S9 می داند. از دیگر مشخصات پودر کاکائو مالزی جی بی می توان به درصد کافئین یک درصد و میزان کاکائو ۳۰ درصدی اشاره کرد. چربی ۱۰ الی ۱۲ درصدی هم از دیگر ویژگ های پودر کاکائو مالزی جی بی است.

 

خرید پودر کاکائو  خوب به صورت فله

پودر کاکائو مالزی برند جی بی که از برندهای پودر کاکائو خوب خارجی در ایران می باشد در کیسه های ۲۵ کیلویی و پالت های ۷۵۰ کیلویی عرضه می شود و مناسب برای صنایع و تولید کنندگان شکلات سازی ، بیسکوییت سازی و کیک و بستنی می باشد. برای خرید پودر کاکائو خوب به صورت فله و با شرایط و قیمت های ویژه با واحد فروش در تماس باشید.

پودر کاکائو مالزی

قیمت پودر کاکائو JB CACAO مالزی

یکی از مشخصات خوب پودر کاکائو مالزی جی بی قیمت است. قیمت پودر کاکائو مالزی JB در مقایسه با کیفیت قابل قبول آن و نیز برندهای مشابه خارجی و اروپایی آن بسیار مقرون به صرفه می باشد. لذا بسیاری از تولید کنندگان صنایع غذایی که به دنبال خرید پودر کاکائو مرغوب و مقرون به صرفه هستند، انتخاب مهمی است.

پودر کاکائو مالزی

واردات انواع پودر کاکائو خارجی با برندهای مختلف

پودر کاکائو های خارحی در ایران با برندهای مختلف و از کشورهای گوناگونی موجود هستند. اما در این میان برندهای پودر کاکائو مرغوب و باکیفیت را می توان در زیر عنوان نمود:

پودر کاکائو کارگیل

  • پودر کاکائو مالزی جی بی JB CACAO

پودر کاکائو مالزی

پودر کاکائو لوکس فاین

پودر کاکائو مالزی

برای خرید پودر کاکائو خارجی مرغوب با شرایط مناسب برای تولید کنندگان فعال در صنایع غذایی با ما در تماس باشید.

قیمت عمده پودر کاکائو – لیست قیمت

یکی از موارد مهم در هنگام خرید عمده ، موضوع قیمت است. اگر مطمئن باشید که محصولی اصلی را خریداری می نمایید ، باید از قیمت خرید آن نیز مطمئن باشید. چرا که برای خرید های عمده تغییرات کمی در قیمت نیز باعث تغییر قیمت تمام شده بالا خواهد شد. قیمت عمده پودر کاکائو  وارداتی ارجینال را به صورت آپدیت همواره می توانید از کارشناسان فروش دفتر بازرگانی پودر کاکائو سورن دریافت نمایید و با اطمینان از اصل بودن محصول و مقایسه قیمت ها اقدام به خرید نمایید. لیست قیمت عمده پودر کاکائو های خارجی ارجینال می تواند شما را آسان تر به سمت خریدی ایمن راهنمایی نماید.

 

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا