پودر کاکائو

معرفی مراکز عمده‌فروشی پودر کاکائو در تهران

 

پودر کاکائو یکی از محصولات وارداتی است که کاربردهای زیادی در تولید شیرینی و شکلات‌سازی دارد. این پودر توسط کشورهای مختلفی مانند برزیل، هلند، اسپانیا و… تولید و عرضه می‌شود. پودرهای کاکائو دارای دو نوع طبیعی و فرآوری شده یا قلیایی هستند. پودرهای طبیعی از رنگ روشن و طعم و رایحه تندی برخوردارند. در مقابل رایحه پودرهای قلیایی شده ملایم‌تر است و رنگ آن تیره‌تر می‌باشد. شما می‌توانید تمامی برندها و انواع این پودرها را از عمده‌فروشی پودر کاکائو برای کارخانه و تولیدی خود تهیه نمایید.

قیمت پودر کاکائو برای صنایع غذایی

قیمت پودر کاکائو

پودرهای کاکائو از کیفیت‌های مختلفی برخوردارند و از قیمت یکسانی برخوردار نیستند. مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت پودر کاکائو، کشور تولیدکننده آن می‌باشد. این پودرها از ۴ رنج قیمت برخوردارند. پودرهای کشورهای اروپایی مانند هلند و اسپانیا دارای بیشترین قیمت هستند. پس‌ازآن پودر کاکائوهای ترک از قیمت بیشتری نسبت به پودر کاکائوهای کشورهای آفریقایی و مالزی و اندونزی برخوردارند و در پایان پودرهای بی‌کیفیتی وجود دارند که از کمترین قیمت برخوردارند. البته باید توجه داشت که حتماً کیفیت پودرهای اسپانیایی و هلندی بهتر از پودر کاکائوهای ترک نمی‌باشد. علت افزایش قیمت پودرهای اسپانیایی و هلندی بالا بودن هزینه‌های تولید در این کشورها است.

به‌طورکلی قیمت پودر کاکائو با توجه به مارک و برند، درصد میزان چربی، نوع خرید (جزئی و عمده) تفاوت دارد. عمده‌فروشی‌های پودر کاکائو دو نوع قیمت را برای محصولات خود در نظر می‌گیرند. قیمت اصلی پودرهای کاکائو، قیمت خریدهای فله‌ای و عمده است. اگر شما تعداد سفارش‌های کمتری داشته باشید باید قیمت خرید جزئی را پرداخت نمایید.

واردکننده کاکائو ترک

واردکننده کاکائو ترک

همان‌طور که گفته شد پودرهای کاکائو ترک از قیمت مناسبی برخوردار هستند و دارای کیفیت بالایی نیز می‌باشند. استفاده از پودر کاکائوهای ترک برای تولیدی‌ها و کارخانه‌ها بسیار به‌صرفه خواهد بود. اگر شما این محصول را از واردکننده کاکائو ترک و مراکز عمده‌فروشی پودر کاکائو خریداری نمایید واسطه‌های فروش حذف‌شده و خریدی مستقیم خواهید داشت. مزیت خرید مستقیم پرداخت هزینه کمتر و اطمینان از کیفیت محصول می‌باشد.

مراکز عمده‌فروشی پودر کاکائو

عمده‌فروشی پودر کاکائو

مراکز مختلفی درزمینهٔ واردات و فروش انواع پودرهای کاکائو ترک و اروپایی فعالیت می‌کنند. یکی از مراکز عمده‌فروشی پودر کاکائو، بازرگانی سورن است. تمامی پودرهای کاکائو این برند از کیفیت بالایی برخوردارند و دارای تأییدیه سلامت می‌باشند. سورن محصولات خود را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. برای ثبت سفارش و خریدهای عمده می‌توانید از دو روش حضوری و اینترنتی استفاده کنید و یا از طریق تماس با واحد فروش سورن اقدام به خرید نمایید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا