پودر کاکائو ترک

خرید از واردکننده پودر کاکائو s9 | شرکت SOREN | ترک

واردکننده پودر کاکائو s9

پودر کاکائو یکی از محصولاتی است که از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. از این پودر در تولید محصولات غذایی مختلفی استفاده می‌شود اما اصلی‌ترین موارد مصرف پودر کاکائو در تولید شکلات می‌باشد. پودر کاکائو از دانه‌های میوه درخت کاکائو به دست می‌آید و دارای دو نوع طبیعی و آلکالایز است. درختان کاکائو بیشتر در مناطق استوایی و آمریکای مرکزی و جنوبی رشد می‌کنند. در ایران نیز تعداد کمی درخت کاکائو وجود دارد؛ اما این تعداد نمی‌تواند نیازهای مصرفی کارخانه‌ها را تأمین نماید. ازاین‌رو بیشتر پودر کاکائو کشور از طریق واردات تامین می‌شود. در ادامه بیشتر با واردکننده پودر کاکائو s9 آشنا خواهید شد.

بازرگانی واردکننده پودر کاکائو s9

واردکننده پودر کاکائو s9

واردات پودر کاکائو از طریق کشورهای مختلفی همچون هلند، اسپانیا، برزیل، سریلانکا، اندونزی و ترکیه انجام می‌گیرد. واردکردن پودر کاکائو از ترکیه آسان‌تر است. چراکه این کشور همسایه ایران است و می‌توان از طریق شرکت‌های ترکیه‌ای کار واردت را انجام داد. بازرگانی سورن یکی از اصلی‌ترین مراکز واردکننده پودر کاکائو s9 می‌باشد. پودر کاکائو s9 یک برند ترکیه‌ای بسیار پرفروش در بازار ایران است و برای مصارف صنعتی و تولید شکلات از این نوع پودر استفاده می‌شود. سورن انواع پودرهای کاکائو ترکیه‌ای را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این مجموعه پودر کاکائو s9 را به‌صورت مستقیم از شرکت ام تی رویال ترکیه وارد می‌کند و به همین دلیل محصولات سورن از درجه کیفی بالایی برخوردارند. جهت ثبت سفارش‌های عمده خود می‌توانید با واحد فروش سورن در ارتباط باشید.

مشخصات پودر کاکائو s9

مشخصات پودر کاکائو s9

پودر کاکائو s9 یکی از کدهای برند آلتین مارکا ترکیه‌ای است. رنگ دهی عالی، طعم فوق‌العاده و قیمت مناسب از مشخصات پودر کاکائو s9 می‌باشد. این پودر از دانه‌های کشت‌شده کاکائو در غنا تولیدشده و دارای کیفیتی مشابه پودرهای اسپانیایی و هلندی است. پودر s9 نوعی پودر کاکائو آلکالایز با رنگی تیره است و در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلوگرمی توسط واردکننده پودر کاکائو s9 عرضه می‌شود.

قیمت پودر کاکائو ترکیه‌ای

قیمت پودر کاکائو ترکیه‌ای

یکی از مهم‌ترین مشخصه‌های پودرهای کاکائو ترکیه‌ای ازجمله پودر کاکائو s9 دارا بودن قیمت مناسب می‌باشد. قیمت پودر کاکائو ترکیه‌ای بسیار کمتر از سایر پودرهای کاکائو اروپایی بازار است. بااین‌حال این پودر از کیفیت خوبی برخوردار است و با برندهای معتبر بازار قابلیت رقابت دارد. قیمت پودر کاکائو ترکیه‌ای بستگی به عوامل مختلفی دارد. نوع برند، نوع پودر کاکائو (آلکالایز یا طبیعی)، درصد میزان چربی و نوع بسته‌بندی در میزان قیمت این پودرها تأثیرگذار می‌باشند. اگر پودرهای کاکائو را به‌صورت مستقیم و عمده از واردکننده پودر کاکائو s9 خریداری نمایید؛ با حذف شدن واسطه‌های فروش هزینه کمتری پرداخت می‌نمایید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا