شکلات خارجیشکلات نوروز

قیمت عمده شکلات نوروز در بازار شکلات ایران nowruz

قیمت شکلات نوروز، شکلات Nowruz، فروش شکلات نوروز، واردات شکلات نوروز ، نمایندگی شکلات نوروز، پخش شکلات نوروز ، خرید شکلات نوروز ، خرید شکلات نوروز فله

قیمت شکلات نوروز در بورس اصلی شکلات، گروه شکلات ایران برای عمده فروشان و فعالان پخش شکلات خارجی ارائه می شود. شکلات نوروز محصول کارخانه نوروز واقع در کشور ترکمنستان می باشد که در سالیان اخیر حجم بالایی از فروش شکلات خارجی را به خود اختصاص داده است. طعم دلچسب و خاص شکلات نوروز و قیمت به صرفه آن نسبت به بسیاری از انواع دیگر شکلات خارجی، سبب شده است تا تقاضای بالایی را در بازار داشته باشد.

قیمت شکلات نوروز

تاریخچه ای از شکلات نوروز ترکمنستان nowruz

شکلات نوروز ترکمنستان همانطوری که از اسمش پیداست، محصول کارخانه حصار ترکمنستان است. شاید در نگاه و تحلیل اولیه به نظر این طور بیاید که مگر کارخانه ای در حد استانداردهای جهانی برای تولید شکلات در جهان وحود دارد؟

پاسخ این سوال مثبت است. کارخانه حصار ترکمنستان، با ارائه شکلات های متنوع و با کیفیت بسیار بالا توانسته است سهم زیادی از بازارهای جهانی را به دست آورد و اکنون شکلات های ترکمنستان و کارخانه حصار نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای دنیا وارد و عرضه می شوند. از مهم ترین و اصلی ترین شکلات های ساخت کارخانه حصار شکلات نوروز می باشد. این شکلات با طعم خاص و نرمی خاص که در درون خود دارد، همچنین قیمت بسیار مناسب نسبت به بسیاری از شکلات های خارجی و حتی داخلی، رقابت بسیار زیادی را در فروش شکلات ایجاد کرده است و طرفداران زیادی در سراسر  دنیا و کشور ایران دارد. به طوریکه تقریبا در هرجای ایران ساکن باشید می توانید از شهر خود و بازارهای شکلات، خرید شکلات نوروز را انجام دهید.

قیمت شکلات نوروز

خرید و فروش شکلات نوروز

فروش شکلات نوروز با توجه به آیتم هایی که عنوان شد یعنی: قیمت به صرفه، کیفیت بالا و طعم دلچسب، نه تنها در بازار ایران، بلکه در بازارهای خارجی کشورهای دیگر نیز آمار بالایی را دارد و کشورهای زیادی در دنیا واردکننده شکلات نوروز هستند.

مجموعه واردات و صادراتی شکلات ایران، با بهره مندی از کارشناسان با تجربه و متخصص خود در تولید، تامین و بازرگانی انواع شکلات و نیز ارتباطات گسترده با تامین کنندگان خارجی و داخلی مرزی کشور و همچنین دفاتر خارجی خود در کشور ترکیه و ارتباطات با ترکمنستان،بهترین قیمت خرید عمده شکلات نوروز را برای مشتریان خود در سراسر کشور فراهم آورده است. برای کسب قیمت شکلات نوروز و شرایط پخش شکلات نوروز می توانید از راه های ارتباطی مختلف ارائه شده با ما در تماس باشید.

شکلات نوروز ترکیه ای

شکلات نوروز ترکمنستان

شکلات نوروز ترکمنستان از کارخانه هاسار و واقع در شهر عشق آباد می باشد. معمولا شکلات نوروز ترکمنستان اصل در کارتن های سه کیلویی فله که توسط کارخانه هاسار مهر و موم شده و دارای تاریخ تولید و مصرف است ارائه و وارد کشور می شود. شکلات نوروز ترکمنستان به عنوان شکلاتی محبوب برای پذیرایی ، جشن ها و میهمانی ها و نیز همراه با نوشیدنی بسیار پرتقاضا و پرمصرف است.

قیمت شکلات نوروز

قیمت عمده پخش شکلات نوروز در ایران

گروه شکلات ایران از  طریق زیرمجموعه وارداتی خود، شرکت بازرگانی سورن، ارائه بهترین قیمت شکلات نوروز و سایر انواع شکلات خارجی را برای فروشندگان و تاجران فعال در حوزه پخش شکلات خارجی در ایران عرضه می نماید. قیمت های انواع شکلات خارجی از جمله قیمت شکلات نوروز در بازرگانی سورن، قیمت های بسیار مناسب و رقابتی محسوب می شود. زیرا تعهد مجموعه ما در گروه شکلات ایران عبارت زیر است:

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]فروش بالا در مجموعه شکلات ایران حاصل قیمت مناسب و تعهد کیفی محصولات است [/box]

قیمت شکلات نوروز

شکلات نوروز ترکیه ای

خیلی ها در بازار شکلات نوروز را اشتباها شکلات نوروز ترکیه ای در نظر می گیرند. البته در بعضی مواقع هم افراد کلاه بردار و سودجو برای کسب منفعت نوروز شکلات نوروز Nowruz را ترکیه ای معرفی می کنند. اما همانطور که عنوان شد شکلات نوروز متعلق به کشور ترکمنستان و کارخانه هاسار این کشور است. البته در ایران نیز شرکت آیدین اقدام به تولید شکلات نوروز آیدین با طرح مشابه با اصلی آن نموده است و در بازار هم این محصول با قیمتی نزدیک به قیمت شکلات اصل نوروز موجود است.

شکلات نوروز ترکمنستان

شرایط پخش شکلات خارجی در سورن

پخش شکلات خارجی در مجموعه سورن شامل بهترین و محبوب ترین شکلات های خارجی شناخته شده در بازار ایران هستند. ما در این مرکز علاوه بر فروش شکلات خارجی در تهران، پخش عمده شکلات و ارسال به شهرستان را نیز انجام می دهیم. انواع شکلات خارجی شامل موارد زیر است:

قیمت شکلات نوروز

درباره شکلات نوتلا بیشتر بدانیم

یکی از شکلات های اصلی و پرتقاضای بازار ایران شکلات صبحانه نوتلا است. شکلات نوتلا نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا و در بیش از ۱۶۰ کشور در دنیا وارد شده است و اکنون nutella تقاضای همه بازارهای دنیاست. محبوبیت شکلات نوتلا در دنیا آنقدر بالا است که در دنیا روزی را به عنوان روز جهانی نوتلا نامگذاری کرده اند و آن روز ۵ فوریه است.

شکلات نوتلا اولین بار به طور صنعتی و گسترده توسط خانواده و کمپانی فروو در سال ۱۹۶۵ روانه بازارهای اروپا شد. این شکلات با طعم جذاب و خاص خود به زودی در اروپا محبوب شد و راهش را در سایر نقاط دنیا نیز باز کرد. امروزه شرکت فرروو برای تامین نیاز بازار و مشتریان خود ، شعبات و کارخانه های خود را در بیش از ۲۰ کشور در دنیا  احداث کرده است.

امروزه کارخانه ها و شعب شکلا نوتلا بیش از ۳۰۰۰۰ کارمند و کارگر در خود دارند. مصرف شکلات نوتلا در طول یک سال بیش از ۳۶۵ میلیون کیلوگرم است و اگر بخواهیم در خصوص فضای شاغال شونده nutella در یک سال مثالی بزنیم مقدار شکلات نوتلا مصرفی در طول یک سال نزدیک به ۱۰۰۰۰ زمین فوتبال چمن است!!!!!!!

در خصوص خواص شکلات نوتلا نیز بد نیست به نکاتی اشاره کنیم. در هر شکلات ۷۵۰ گرمی نوتلا به میران ۹۷ عدد فندق وحود دارد. شرکت فرروو در طول یک سال ۲۵ درصد از فندق تولیدی کل دنیا را خرید می کند و به عنوان مواد اولیه در تولید نوتلا مصرف می نماید.

خرید شکلات نوتلا

لیست قیمت شکلات نوتلا اصل ترکیه

همانطور که گفتیم شکلات نوتلا تحت نظارت و با مواد اولیه تهیه شده توسط شرکت فرروو در تمام نقاط دنیا و به منظور دسترسی راحت تر مردم ، شکلات نوتلا تولید می نماید. یکی از این کشورها که به لحاظ جغرافیایی و مرزی بسیار نزدیک ایران است کشور ترکیه است. با توجه به هزینه های پایین و واردات آسان تر از ترکیه ، قیمت شکلات نوتلا ترکیه با حفظ کیفیت و خواص نوتلا ، مقرون به صرفه تر و منطقی تر است. از این رو و به دلیل نیاز مشتریان عمده و کافی شاپ های همکار ما در سراسر کشور ، واردات مستقیم و عرضه بی واسطه شکلات نوتلا ترکیه اصل از طریق مجموعه شکلات ایران انجام و در دسترس مشتریان قرار گرفته است. این اقدام هم بخ منظور حذف واسطه ها ، و هم به دلیل پایین تز آوردن هزینه ها و قیمت تمام شده برای خرید شکلات نوتلا برای مشتریان ما در نظر گرفته شده است. شکلات های نوتلا در ترکیه نیز انواع مختلفی دارد که از معروف ترین و پرتقاضا ترین آنها انواع زیر هستند:

  • شکلات نوتلا ۷۵۰ گرم ترکیه
  • شکلات نوتلا ۶۳۰ گرم ترکیه

خرید شکلات نوتلا

در این خصوص و برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ لیست قیمت شکلات نوتلا ترکیه واحد فروش پاسخگوی تماس شما عزیزان می باشد.

برای خرید شکلات خارجی و ثبت سفارشات تهران و شهرستان با واحد فروش و مشاوره در تماس باشید. همچنین مشتریان گرامی می توانند از طریق تلگرام شکلات ایران نسبت به کسب اطلاعات تکمیلی و خرید انواع شکلات خارجی اقدام نمایند.

شکلات تافی نوروز فله را از کجا بخریم؟

مرکز بازرگانی و تامین گروه شکلاتیران ، به همت کارشناسان متخصص در بازرگانی و تامین شکلات ، ارائه دهنده بهترین قیمت شکلات تافی نوروز فله با کیفیت و تازه و با تاریخ اعتبار بالا در ایران ، آماده همکاری با مراکز پخش شکلات نوروز در سراسر کشور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید شکلات نوروز فله با ما در تماس باشید.

خرید شکلات نوتلا

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا