لسیتین

قیمت عمده لسیتین سویا براق + ویژگی های لستین + خرید عمده

قیمت عمده لسیتین سویا

قیمت عمده لسیتین سویا با توجه به تناژ درخواستی خریدار تعیین می گردد. این ماده در کارخانه های تولیدی صنایع غذایی اهمیت زیادی دارد. برای نمونه، آن را در ساخت شکلات ها و به عنوان روغن استفاده می کنند. افزودن لسیتین به شکلات ها منجر به روان شدن و حفظ آنها شده و یک محافظ قوی نیز به حساب می آید.

در واقع لسیتین یک انتخاب درجه یک به جای کره کاکائو است. اگر همه بخواهند کره کاکائو را در شکلات سازی به کار گیرند با کمبود این روغن مواجه می شوند و اینکه قیمت نهایی محصول به شدت افزایش می یابد به همین خاطر لسیتین سویا را به جای کره کاکائو مصرف می کنند.

نکته جالب توجه درباره این لسیتین، این است که تمام فواید کره کاکائو را دارد و جایگزین عالی برای این محصول گران بها به شمار می آید. لسیتین در کنار فوایدی که دارد موجبات ماندگاری و نگهداری مزه شکلات را نیز فراهم می کند.

قیمت عمده لسیتین سویا

قیمت عمده لسیتین سویا

لسیتین سویا به نسبت سایر لسیتین ها قیمت بهتری دارد و قیمت عمده آن نیز برای تولید کنندگان کاملا به صرفه می باشد. در بازرگانی سورن، این محصول فله ای به فروش می رسد و بهترین قیمت برای آن در نظر گرفته شده است تا خریداران محترم از قیمت تعیین شده کاملا رضایت داشته باشند. قیمت لسیتین عمده به مواردی نظیر نوع آن که جامد باشد یا مایع و همینطور حجم سفارش خریدار بستگی دارد.

ویژگی های لسیتین سویا خوراکی

ویژگی های لسیتین سویا

لسیتین سویا خوراکی منجر به براق شدن شکلات ها می شود و یک محافظ عالی برای آنها به حساب می آید. این جایگزین مناسب در دو مدل جامد و مایع تولید می گردد. مدل جامد آن، با موادی مثل مواد نان و … مخلوط می شود و مدل مایع اش نیز در تولید انواع شکلات، شیرینی و … به کار می رود. ضمن اینکه استفاده از لسیتین، محدود به صنایع غذایی نیست و در صنایع آرایشی و بهداشتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

لسیتین که آن را یک ماده افزودنی میدانند دارای رنگ زرد نزدیک به قهوه ای بوده و هیچ نوع آسیبی به بدن انسان ها وارد نمی کند فقط آنهایی که به موادی نظیر سویا و تخم مرغ حساس هستند بهتر است از خوردن آن اجتناب کنند.

خرید عمده Lecithin سویا خوراکی در بازار تهران

خرید عمده Lecithin سویا در بازار تهران

خرید عمده لسیتین خوراکی کی از انتخاب های همیشگی تولید کنندگان به شمار می رود. معمولا این محصول فله ای فروخته می شود و خرید عمده ای آن پررونق تر از خرید جزئی اش می باشد. اگر قصد سفارش لسیتین سویا را دارید با کادر فروش بازرگانی سورن تماس بگیرید. مشاوران فروش ما در طول شبانه روز آماده پاسخ دهی به سوالات شما عزیزان هستند.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا