لسیتین

واردات و فروش لسیتین سویا گلوبال هند – India lecithin

لسیتین سویا یکی از محصولاتی است که از آن برای نگهداری و حفظ کیفیت مواد غذایی بسته‌بندی‌شده استفاده می‌شود. در ایران تنها یک شرکت تولیدکننده لسیتین وجود دارد؛ ازاین‌رو بیشتر لسیتین مصرفی از کشورهایی مانند آمریکا، برزیل و هند وارد می‌شود. میزان کیفیت و قیمت لسیتین کشورهای مختلف باهم متفاوت است. یکی از برندهای مرغوب لسیتین سویا گلوبال هند می‌باشد. در این مطلب قصد داریم شمارا با واردات لسیتین سویا گلوبال هند و شرکت‌های واردکننده آن آشنا نماییم.

واردات لسیتین سویا گلوبال هند

شرکت واردکننده لسیتین سویا گلوبال هند

واردکننده لسیتین سویا

شرکت‌ها و بازرگانی‌های مختلفی کار واردات لسیتین سویا گلوبال هند را انجام می‌دهند. یکی از شرکت‌های واردکننده لسیتین سویا گلوبال هند، شرکت بازرگانی سورن می‌باشد. این شرکتها لسیتین سویا مایع گلوبال هند را در بسته‌بندی‌های ۲۴۰ کیلوگرمی به فروش می‌رساند و لسیتین مایع تولیدکنندگان و عمده‌فروشان را تأمین می‌نماید. این شرکت دارای چندین سال سابقه در زمینه واردات و صادرات محصولات غذایی است و لسیتین سویا گلوبال هند را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند.

قیمت فروش لسیتین سویا

لسیتین دارای فواید زیادی است و علاوه بر نگهداری از مواد غذایی در حفظ سلامتی انسان نیز مؤثر است. بااین‌حال قیمت لسیتین سویا بسیار مناسب است و به همین دلیل بیشتر تولیدی‌ها این ماده را جایگزین سایر مواد افزودنی می‌کنند. اگر شما این ماده را به‌صورت عمده از شرکت‌هایی که کار واردات لسیتین سویا گلوبال هند را بر عهده دارند، خریداری نمایید واسطه‌های خرید حذف‌شده و شما می‌توانید بهترین لسیتین را با نازل‌ترین قیمت خریداری نمایید. به‌طورکلی میزان قیمت لسیتین سویا با توجه به کشور تولیدکننده، مارک و برند، نوع بسته‌بندی، مایع یا جامد بودن و… متفاوت است؛ ازاین‌رو نمی‌توان قیمت ثابتی برای این ماده در نظر گرفت.

خرید لسیتین سویا مایع و پودری

لسیتین سویا در دو نوع مایع و جامد عرضه می‌شود. از نوع مایع برای تولید شیرینی و شکلات و از نوع پودری برای پخت نان استفاده می‌شود. شما می‌توانید هردو نوع لسیتین را به‌صورت عمده از مجموعه سورن خریداری نمایید. سورن با بیشتر شرکت‌هایی که درزمینهٔ واردات لسیتین سویا گلوبال هند فعالیت می‌کنند در ارتباط است. برای خرید عمده لسیتین سویا می‌توانید با واحد فروش بازرگانی سورن تماس برقرار کرده و سفارش‌های عمده خود را ثبت نمایید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا