لسیتین

قیمت خرید لسیتین سویا | ویژه تولیدی ها | SOREN

در تولید محصولات غذایی و خوراکی از مواد افزودنی مختلفی استفاده می‌شود. یکی از مواد افزودنی پرکاربرد لسیتین می‌باشد. لسیتین نوعی بافت چربی زردرنگ است که در محصولاتی مانند تخم‌مرغ، جگر گوساله، تخمه آفتابگردان و سویا یافت می‌شود. در سویا مقدار زیادی از این ماده وجود دارد و ازآنجایی‌که سویا ماده‌ای ارزان‌قیمت و قابل‌دسترس است، بیشتر لسیتین مصرفی تولیدی‌ها از سویا به دست می‌آید. در ادامه بیشتر با کاربرد این محصول و قیمت خرید لسیتین سویا آشنا خواهید شد.

کاربرد لسیتین

کاربرد لسیتین

کاربرد لسیتین بسیار گسترده است و از آن در صنایع مختلفی استفاده می‌شود. برخی از کاربردهای لسیتین عبارت‌اند از:

  • در تولید محصولات غذایی برای هموار و یکدست کردن مواد اولیه استفاده می‌شود.
  • در تهیه برخی از غذای حیوانات مورداستفاده قرار می‌گیرد.
  • در صنایع آرایشی و بهداشتی به‌عنوان مرطوب‌کننده مورداستفاده قرار می‌گیرد.
  • برای جداسازی برخی از مواد غذایی استفاده می‌شود.
  • نقش نگه‌دارنده و تثبیت‌کننده دارد و استفاده از آن باعث ماندگاری بیشتر محصولات غذایی می‌شود.

در تمامی موارد ذکرشده بیشتر از لسیتین سویا استفاده می‌شود. قیمت خرید لسیتین سویا با توجه به مارک و برند و نوع لسیتین (مایع و پودری) متفاوت است.

نقش لسیتین در شکلات

نقش لسیتین در شکلات

بیشترین موارد کاربرد لسیتین در شکلات‌سازی و تولید شیرینی است. نقش لسیتین در شکلات به‌عنوان یک روان کننده و تثبیت‌کننده می‌باشد. در تولید شکلات از کره کاکائو استفاده می‌شود اما ازآنجایی‌که قیمت کره کاکائو بالاست و دسترسی به آن دشوار می‌باشد از لسیتین سویا به‌جای کره کاکائو استفاده می‌شود. این ماده باعث می‌شود مواد اولیه شکلات به‌خوبی حل شود و دانه‌های شکر در آن مشخص نباشد. لسیتین باعث جلای سطح شکلات نیز می‌شود. این ماده از بلوم زدن شکلات در انبار جلوگیری می‌کند و در حفظ و ماندگاری بیشتر شکلات مؤثر است. برای تولید شکلات از لسیتین مایع استفاده می‌شود. ترکیبات و قیمت خرید لسیتین سویا مایع با پودری متفاوت است.

فروش لسیتین پودری

فروش لسیتین پودری

لسیتین به دو نوع پودری و مایع تقسیم می‌شود. از لسیتین پودری در محصولاتی مانند نان و به‌عنوان بهبوددهنده استفاده می‌شود. لسیتین پودری در آب حل می‌شود. از لسیتین مایع در تولید شکلات، کیک شیرینی استفاده می‌شود. یکی از مراکز فروش لسیتین پودری و مایع بازرگانی سورن است. قیمت خرید لسیتین سویا این بازرگانی بسیار مناسب است. سورن محصولات خود را با بهترین کیفیت و به‌صورت عمده به فروش می‌رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی سورن در تماس باشید.

قیمت خرید لسیتین سویا

همان‌طور که گفته شد قیمت خرید لسیتین سویا بستگی به عوامل مختلفی همچون نوع لسیتین و برند آن دارد. اگر این محصول را به‌صورت مستقیم از تولیدی‌ها و واردکننده‌های لسیتین خریداری نمایید، واسطه‌های روش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. بهترین روش جهت اطلاع از میزان قیمت لسیتین سویا تماس با نمایندگی‌های فروش این محصول می‌باشد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا