پودر کاکائوپودر کاکائو فرانسه

پودر کاکائو اپرا فرانسهOpera | OP 9 | OP 11 | کد روشن و تیره

پودر کاکائو اپرا فرانسه

پودر کاکائو اپرا فرانسه از بهترین پودرهای کاکائو در جهان شناخته می شود که در کشور ما نیز طرفداران بیشماری داشته و از پرفروش ترین محصولات بازرگانی سورن به حساب می آید. خریداران این پودر کاکائو افراد فعال در صنعت غذایی هستند که درصد بالایی از آنها مشتریان دائمی بوده و از این پودر کاکائو کاملا رضایت دارند. بازرگانی سورن این محصول را با رعایت کلیه استانداردهای حمل و نقل و فروش به محل مورد نظر خریداران ارسال می کند. اگر می خواهید بیشتر با این پودر کاکائو، قیمت فروش اش و دیگر اطلاعات مربوط به آن آشنا شوید ادامه مطلب را از دست ندهید.

وارد کننده پودر کاکائو اپرا فرانسه در ایران

وارد کننده پودر کاکائو اپرا فرانسه در ایران

بازرگانی سورن، پودر کاکائو اپرا را به ایران وارد کرده و به تمام شهرهای کشور ارسال می کند. وجود این پودر کاکائو برای تولید کنندگان ایرانی اهمیت زیادی دارد چرا که طعم و مزه عالی به محصولات آنها می بخشد. به همین منظور کادر فعال در بازرگانی سورن با شناسایی نیازهای بازار کشور این پودر کاکائو را به ایران وارد می کند.
این Cacao Powder ساخت فرانسه ویژگی های مثبت زیادی دارد. در یک مقایسه کلی می توان گفت که کیفیت این پودر کاکائو نسبت به کیفیت رقبایش در کشورهای دیگر مانند ترکیه بسیار بهتر می باشد و طعم بی نظیری به مواد غذایی می بخشد. از طرفی با وجود این کیفیت برتر، قیمت پایین تری نسبت به پودرهای کاکائو مشابه اش دارد به همین خاطر از محبوب ترین پودرهای کاکائو در بازار به حساب می آید و همواره فروش بالایی دارد.

مشخصات پودر کاکائو Opera فرانسه کد OP 9 , OP 11

مشخصات پودر کاکائو Opera فرانسه

  • رنگ این پودر کاکائو فرانسوی کمی تیره است. (توجه داشته باشید این پودر کاکائو در کدها و رنگ های مختلفی عرضه می شود ولی در کل همه انواع آن از رنگ تیره ای برخوردار هستند)
  • کیفیت بسیار عالی دارد.
  • چربی آن بین ۱۰ الی ۱۲ است.
  • قیمت آن با توجه به کیفیت اش بسیار مناسب می باشد.
  • Opera OP 9 دارای رنگ تیره تر و کد تیره تری است.
  • Opera OP 11 دارای رنگ روشن تر و کد روشن تر است.

قیمت پودر کاکائو اپرا اصل Opera

قیمت پودر کاکائو اپرا اصل 

قیمت پودر کاکائو opera به موارد مختلفی وابسته است که جهت اطلاع از قیمت به روز آن باید به بخش فروش ما رجوع نمایید. در واقع قیمت این محصول، بسیار عالی تعیین شده است و با وجود اینکه از باکیفیت ترین پودرهای کاکائو به شمار می آید از قیمت پایینی برخوردار است. زمانی هم که محصول عمده به فروش می رود قیمت بهتری بر روی آن تعیین می شود و از این رو، خریداران ایرانی با خرید عمده آن می توانند کیفیت محصولات خود را بهبود بخشند.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا