پودر کاکائو

تیره ترین پودر کاکائو متعلق به کدام شرکت است؟ | Natra | GT 50 | ایبیزا

تیره ترین پودر کاکائو یا همان پودر کاکائو بسیار قلیایی شده یکی از گونه های پودر کاکائو است که به دلیل طعم ملایمش توسط برخی از تولیدکنندگان مصرف می شود. این پودر کاکائو از محصولات وارداتی کشور است که از چند کشور آسیایی و اروپایی خریداری می شود. در ادامه مطلب، به معرفی پودر کاکائو تیره رنگ شرکت بازرگانی سورن خواهیم پرداخت. برای دریافت اطلاعات لازم درباره این پودر کاکائو با ما همراه باشید.

ویژگی های تیره ترین پودر کاکائو

ویژگی های تیره ترین پودر کاکائو

ویژگی های تیره ترین پودر کاکائو تفاوت هایی با مدل های دیگر این محصول دارد. در یک دسته بندی کلی، می توان گفت که پودر کاکائو به ۳ دسته اصلی به نام های پودر کاکائو روشن، پودر کاکائو فرآیند هلندی و همینطور پودر کاکائو بسیار تیره تقسیم می شود.

پودر کاکائو روشن یک پودر کاکائو ارگانیک بدون اعمال فرآیندهای خاصی است به همین خاطر طعم بسیار تلخی دارد؛ اما بر روی پودر کاکائو فرآیند هلندی عملیات قلیایی شده صورت گرفته است به همین خاطر این پودر کاکائو طعم ملایم تری دارد.

پودر کاکائو بسیار تیره نیز بسیار زیاد قلیایی شده به همین خاطر از طعم ملایم تری نسبت به دو مدل دیگر برخوردار است. این مشخصه تیره ترین پودر کاکائو باعث انتخاب آن توسط بسیاری از تولیدکنندگان کیک و شیرینی شده است.

فروش تیره ترین پودر کاکائو با چربی ۱۰ – ۱۲

فروش تیره ترین پودر کاکائو با چربی ۱۰ - ۱۲

فروش تیره ترین پودر کاکائو با چربی ۱۰ – ۱۲ تحت چند برند معتبر آسیایی و اروپایی انجام می گیرد. همواره سعی شده است، مواد اولیه باکیفیتی به تولیدکنندگان محترم معرفی شده و در اختیار آن‌ها قرار بگیرد. در رابطه با پودر کاکائو نیز چندین برند متفاوت شارژ شده است که همگی آن‌ها کیفیت خوبی دارند. در زیر اسامی برندهای پودر کاکائو موجود در مرکز را قرار داده ایم:

  • پودر کاکائو کارگیل هلند Cargill cocoa powder
  • پودر کاکائو جی بی مالزی JB cocoa powder
  • پودر کاکائو ناترا اسپانیا Natra cocoa powder برند ایبیزا 
  • پودر کاکائو آلتین مارکا ترکیه و … Altinmarka cocoa powder

کاربردهای پودر کاکائو تیره در صنایع غذایی

کاربردهای پودر کاکائو تیره در صنایع غذایی

بعد از معرفی برندهای پودر کاکائو، نوبت آن رسیده که به کاربردهای پودر کاکائو تیره در صنایع غذایی اشاره کنیم. پودر کاکائو تیره به دلیل طعم عالی که دارد قابل استفاده در انواع دسر است. به این ترتیب، تولیدکنندگانی که در زمینه تولید تافی، شکلات، ترافل، کیک، کلوچه، ویفر، بیسکویت، بستنی و در کل، تولید انواع محصولات حاوی پودر کاکائو فعالیت می کنند می توانند با استفاده از پودر کاکائو تیره رنگ بر محبوبیت محصولات خود بیفزایند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]توجه داشته باشید که هر چقدر رنگ پودر کاکائو تیره تر باشد به همان نسبت میزان تلخی آن کمتر است.[/box]

بنابراین تیره ترین پودر کاکائو به دلیل اینکه کمترین تلخی را دارد قطعا بهترین گزینه برای استفاده در کارخانجات و مراکزی مانند قنادی ها می باشد. همچنین سالم بودن و ارزش غذایی بالای پودر کاکائو باعث شده سایر مراکز تولیدی نیز مشتاق به استفاده از آن باشند. این موضوع منجر به تبدیل پودر کاکائو به یکی از پرفروش ترین پودرهای خوراکی جهان شده است.

مقایسه قیمت انواع پودر کاکائو تیره و روشن

مقایسه قیمت انواع پودر کاکائو تیره و روشن

در آخر نیز به مقایسه قیمت انواع پودر کاکائو تیره و روشن می پردازیم. توجه داشته باشید که پودر کاکائو روشن یا همان پودر کاکائو طبیعی و ارگانیک که گفتیم طعم بسیار تلخی دارد نسبت به مدل های دیگر و پودرهای کاکائو تیره رنگ از قیمت بیشتری برخوردار است؛ به همین خاطر محصولات حاوی پودر کاکائو تلخ مانند شکلات های تلخ از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

در رابطه با تیره ترین پودر کاکائو مرکز نیز بهترین قیمت برای آن در نظر گرفته شده است. همچنین پودرهای خوراکی دیگری نیز در حال توزیع سراسری به مناطق مختلف کشور هستند که از مهم ترین آن‌ها می توان به پودر نارگیل چرب، پودر نارگیل خشک، پودر ثعلب صنعتی معروف به CMC، پودر تغلیظ کننده گوارگام و … اشاره کرد.

تیره ترین پودر کاکائو

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا