پودر کاکائو

فروش پودر کاکائو لوازم قنادی + فیلم طرز تهیه پودر کاکائو

پودر کاکائو لوازم قنادی تحت برندهای معتبر جهانی ازجمله کارگیل هلند، آلتین مارکا ترکیه، جامبی اندونزی، جی بی مالزی و … عرضه می شود. قطعا پودر کاکائو (Cocoa Powder) یکی از مهمترین محصولات قنادی است که تولیدکنندگان این صنف بر روی کیفیت آن حساس هستند. شرکت بازرگانی سورن، چندین پودر کاکائو خارجی را تحت طعم ها، رنگ ها و برندهای مختلف عرضه می کند تا تولیدکنندگان محترم با توجه به نوع محصول تولیدیشان به پودر کاکائو مدنظر خود دست یابند.

در واقع، شرکت های تولیدکننده پودر کاکائو با توجه به استراتژی خود نسبت به درجه کیفی، درصد چربی، نوع پکیج و سایر مشخصات پودر کاکائو تصمیم گیری می‌کنند که این موضوع منجر به تنوع بالای این محصول در بازار جهانی شده است. در ادامه مطلب، به معرفی چند نمونه پودر کاکائو لوازم قنادی مرغوب پرداخته ایم تا شما عزیزان هر چه بهتر با انواع پودر کاکائو خارجی موجود در ایران آشنا شوید. با ما همراه باشید.

فروش پودر کاکائو لوازم قنادی به صورت فله

فروش پودر کاکائو لوازم قنادی به صورت فله

فروش پودر کاکائو لوازم قنادی به صورت فله در کیسه های ۲۵ کیلویی انجام می گیرد. بسیاری از برندهای معتبر همچون آلتین مارکا و کارگیل، پودر کاکائو تولید خود را در پکیج های ۲۵ کیلویی بسته بندی کرده و آماده صادرات می کنند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]فروش پودر کاکائو مرغوب ویژه قنادی ها در کیسه های مقاوم و مستحکم ۲۵ کیلویی صورت می گیرد.[/box]

از آنجایی که وجود پودر کاکائو در قنادی ها اهمیت ویژه‌ای دارد و با مخلوط شدن آن با مواد اولیه دیگر همچون شیر، تخم مرغ، شکر و … می توان دسرهای شکلاتی فوق العاده ای را تولید کرد، شاهد درخواست های زیاد در این بخش هستیم.

معرفی تعدادی از پودرهای کاکائو خارجی موجود

معرفی تعدادی از پودرهای کاکائو خارجی موجود

با معرفی تعدادی از پودرهای کاکائو خارجی موجود در کشور همراه ما باشید. برندهایی را که در زیر معرفی کرده ایم در گروه برندهای مطرح جهان قرار دارند و عملکرد حرفه ای در زمینه تولید پودر کاکائو از خود نشان داده اند. این برندهای معتبر و محبوب خارجی عبارت اند از:

  • پودر کاکائو کارگیل هلند

پودر کاکائو کارگیل (Cargill cocoa powder) یکی از بهترین پودرهای کاکائو تولیدشده در جهان است. این پودر کاکائو، قدرت رنگ دهی و طعم دهی مناسبی داشته و می تواند یک طعم قوی و لذیذ به تولیدات مختلف قنادی ها اعم از کیک و شیرینی ببخشد. درصد چربی آن هم در رنج ۱۰ الی ۱۲ قرار دارد.

  • پودر کاکائو آلتین مارکا ترکیه

پودر کاکائو آلتین مارکا (Altinmarka) یکی از محصولات صادراتی موفق کشور ترکیه است. تولیدکنندگان ترک در زمینه تولید پودر کاکائو و قهوه عملکرد درخشانی دارند و این محصول ترکیه ای نیز در سطح کیفی قابل قبولی قرار دارد. همچنین درصد چربی آن ۱۰ الی ۱۲ می باشد.

  • پودر کاکائو جامبی اندونزی

اندونزی یکی دیگر از کشورهای آسیایی است که در زمینه تولید پودر کاکائو به موفقیت های چشمگیری دست یافته است. این کشور دارای چند برند معتبر است که موفق به تولید پودر کاکائو در سطح کیفی بالا شده اند. پودر کاکائو جامبی (Jambi cocoa powder) نیز از تولیدات سطح بالای تولیدکنندگان اندونزی است که با درصد چربی استاندارد (۱۰ – ۱۲) تولیدشده و با پکیج مناسب ارسال می شود.

نکات مهم در زمان خرید پودر کاکائو (Cocoa Powder)

نکات مهم در زمان خرید پودر کاکائو (Cocoa Powder)

آشنایی با نکات مهم در زمان خرید پودر کاکائو (Cocoa Powder) باعث انجام یک خرید مطمئن و راضی کننده می شود. یکی از نکاتی که حین خرید پودر کاکائو باید به آن توجه کرد، درصد چربی پودر کاکائو است. دقت کنید میزان چربی پودر کاکائو بایستی در محدوده ۱۰ الی ۲۰ قرار داشته باشد. خارج از این محدوده به معنای پودر کاکائو بی کیفیت و سطح پایین است.

نوع پودر کاکائو نیز یکی دیگر از مواردی است که بایستی به آن توجه کرد. پودر کاکائو به دو صورت طبیعی و قلیایی شده تولید می شود که مدل طبیعی از رنگ روشن و طعم تلخ و مدل قلیایی از رنگ تیره و طعم ملایمی برخوردار است. بنابراین اگر قصد خرید پودر کاکائو برای قنادی را دارید، بهتر است پودر کاکائو قلیایی یا آلکالایز را انتخاب کنید.

فیلم طرز تهیه پودر کاکائو

[aparat id=’O6Xiz’]

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا