شکلات تخته ای

ارتباط با دفتر مرکزی (Chocolate bar) کارخانه شکلات تخته ای + فیلم

کارخانه شکلات تخته ای یکی از کارخانه های موفق در ایران است که ظرفیت تولید بالایی داشته و شکلات تخته ای را در مدل ها و طعم های متنوع تولید می کند. به طور کلی، شکلات تخته ای به دو شکل معمولی و سی بی اس تولید می شود که مدل شکلات تخته ای CBS از نقطه ذوب بالایی برخوردار بوده و آن را به سختی می توان ذوب کرد.

این نکته که شکلات به سختی ذوب شود برای تولیدکنندگان بسیار مهم است و آن‌ها نیز معمولا به دنبال این نوع شکلات هستند. ضمن اینکه، شکلات تخته ای ازنظر طعم و رنگ نیز به صورت های مختلفی ازجمله شکلات تخته ای کاکائویی، سفید، سیاه و رنگی تولید می شود که هر یک از این موارد، کاربردهای گسترده ای دارند. در ادامه مطلب، بیشتر به بررسی کارخانه شکلات تخته ای، نحوه فعالیت آن و محصولات تولیدی‌اش اشاره کرده ایم. با ما همراه باشید.

فعالیت کارخانه شکلات تخته ای در ایران

فعالیت کارخانه شکلات تخته ای در ایران

فعالیت کارخانه شکلات تخته ای در ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ چراکه تعداد تولیدی های فعال در کشور بسیار زیاد است و این تولیدی ها جهت پیشبرد اهداف خود و تولید محصولات غذایی متنوع به شکلات تخته ای نیاز دارند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]درواقع، تولید شکلات تخته ای در داخل ایران به نفع کشور است؛ زیرا یک صرفه جویی بزرگ ارزی محسوب می شود.[/box]

از طرف دیگر، تولیدکنندگان ما از تولیدکنندگان برتر جهان هستند که به دلیل تجربه بالا موفق به تولید شکلات تخته ای مرغوب و درجه یک شده اند. بنابراین می توان با خیال راحت از شکلات تخته ای تولید داخل در ترکیب تولیدات خود استفاده کرد و طعمی لذیذ به آن‌ها بخشید. برای ارتباط با دفتر مرکزی کارخانه شکلات تخته ای با واحد مشاوره و فروش تماس بگیرید.

فروش عمده شکلات تخته ای مخصوص قنادی ها

فروش عمده شکلات تخته ای مخصوص قنادی ها

فروش عمده شکلات تخته ای مخصوص قنادی ها تحت مدل های مختلفی صورت می گیرد. همانطور که اشاره شد، شکلات تخته ای در طعم ها، مدل ها و اندازه های مختلفی تولید می شود که تولیدکننده بایستی با توجه به نوع محصول تولیدی خود نسبت به ثبت سفارش شکلات تخته ای اقدام کند.

معمولا قنادی ها از شکلات تخته ای کاکائویی که طعم ملایمی هم دارد در ترکیب محصولات خود استفاده می کنند. همچنین استفاده از شکلات تخته ای سفید و رنگی نیز در این مراکز رواج دارد، اما شکلات تخته های سیاه به دلیل این که طعم تلخی دارد کمتر مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

قیمت شکلات تخته ای کارخانه

قیمت شکلات تخته ای کارخانه

قیمت شکلات تخته ای کارخانه بستگی به مواد اولیه به کار رفته در آن و فرآیند تولیدش دارد. شکلات های تخته ای همچون کاکائویی، سفید و رنگی (انواع شکلات تخته میوه ای) نسبت به شکلات تخته ای سیاه یا دارک از قیمت مناسب تری برخوردار هستند؛ چرا که برای تولید آن‌ها از مواد اولیه ارزانتری استفاده شده است.

در واقع، برای تولید شکلات تخته ای سیاه به مواد اولیه گران قیمتی همچون پودر کاکائو طبیعی نیاز است که این موضوع باعث افزایش قیمت آن شده است. جهت استعلام قیمت شکلات تخته ای می توانید با واحد فروش تماس بگیرید.

خرید اینترنتی شکلات تخته ای

خرید اینترنتی شکلات تخته ای

خرید اینترنتی شکلات تخته ای یکی از اقداماتی است که باعث تامین اساسی بازار کشور شده است. درواقع، فروش اینترنتی شکلات تخته ای به تولیدکنندگان سراسر کشور کمک می کند تا دسترسی راحت‌تری به این محصول اولیه مهم داشته باشند و خرید کلی خود را در عرض چند دقیقه زمان انجام دهند.

بنابراین تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم می توانند از طریق همین سایت و راه های ارتباطی در نظر گرفته شده با مجموعه ما در ارتباط باشند. شما می‌ توانید علاوه بر شکلات تخته ای سایر محصولات مورد نیاز خود را نیز اعم از پودر کاکائو، پودر نارگیل، لسیتین و … را از همین سایت سفارش داده و آن‌ها را در زمان کوتاهی دریافت نمایید.

[aparat id=’OZNRs’]

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا