شکلات خارجیشکلات کنتی

پخش و قیمت عمده شکلات کنتی ترکیه در انواع مختلف

شکلات کنتی ترکیه ، از شکلات های پرتقاضا و پرفروش خارجی در بازار ایران می باشد. با توجه به تنوع بالا و کیفیت بسیار خوب شکلات کنتی ، خرید و فروش این شکلات در مغازه های شکلات و شیرینی بسیار بالا است و حجم تراکنشی از بازار شکلات مخصوص این شکلات است.

بازرگانی سورن ، با وادرات و فروش مستقیم و ارائه بهترین قیمت شکلات کنتی در انواع مختلف فرصت خوبی برای مراکز پخش و خریداران عمده ایجاد نموده است.

قیمت شکلات کنتی

مرکز پخش انواع شکلات کنتی در ایران Konti

شکلات های کنتی در انواع مختلفی تولید و در ایران عرضه می شوند. از انواع معروف شکلات کنتی Konti در بازارهای ایران که دارای طرفداران زیادی هم هست موارد زیر را می توان نام برد:

  • شکلات کنتی گلدن

شکلات گلدن کنتی در بسته های یک کیلویی و کارتن های ۵ کیلویی عرضه می شود.

  • شکلات پاستیلی کنتی با طعم توت فرنگی

شکلات پاستیلی کنتی در بسته های یک کیلویی و کارتن های ۵ کیلویی عرضه می شود.

  • شکلات پاستیلی کنتی با طعم سیب

  • شکلات کنتی با مغز سیب از دیگر مدل های کنتی است که در بسته های یک کیلویی و کارتن های ۵ کیلویی عرضه می شود.
  • شکلات کنتی با مغز زردآلو

شکلات کنتی با مغز زردالو از دیگر مدل های کنتی است که در بسته های یک کیلویی و کارتن های ۵ کیلویی عرضه می شود.

قیمت شکلات کنتی

مشخصات و قیمت شکلات کنتی طلایی Konti

یکی از محبوب ترین شکلات های کنتی ، شکلات طلایی کنتی Konti است. کنتی طلایی به دلیل طعم و بسته بندی جذابش گزینه بسیار مناسبی برای پذیرایی ها و مجالس می باشد. قیمت شکلات کنتی طلایی مانند طعم های دیگر در یک نرخ معینی است و در بسته بندی های یک کیلویی عرضه می شود. قیمت شکلات کنتی طلایی به صورت عمده برای خریداران و مراکز پخش با شرایط ویژه و بسیار ارزان تر محاسبه و ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات و قیمت شکلات کنتی طلایی با ما در تماس باشید.

قیمت شکلات کنتی

نمایندگی فروش شکلات شیری کنتی Milk Konti

نمایندگی فروش شکلات کنتی ترکیه Konti در تهران با ارائه قیمت و ارسال سفارشات عمده تهران و شهرستان ، مشتریان را در سراسر کشور پشتیبانی می نماید. با سفارش از نمایندگی فروش شکلات کنتی ، خریدی مطمئن و جنس اصلی را تجربه خواهید نمود. از دیگر معروف های کنتی ، شکلات شیری کنتی است. مغز شیری این شکلات، طعم دلنشینی به آن داده است. قیمت بی واسطه و مستقیم برای انواع شکلات کنتی برای فروش عمده حاوی حاشیه سود خوبی خواهد بود.

قیمت شکلات کنتی

 

 

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا