لسیتین

فروش لسیتین سویا (Soy lecithin) به صورت عمده بشکه ای (۲۰۰-۲۵۰ لیتری)

خرید و فروش لسیتین سویا به صورت عمده بشکه ای (۲۰۰-۲۵۰ لیتری) در صنایع مختلف رواج دارد. لسیتین جزئی از فسفولیپیدها است که وجودش برای ساختار سلولی و متابولیسم اهمیت زیادی دارد؛ به همین خاطر این ماده در بدن جانوران و گیاهان زیادی وجود دارد. بنابرابن برای استخراج لسیتین می توان از منابع حیوانی و گیاهی مختلفی بهره برد که از بین این منابع، مواردی نظیر سویا و آفتابگردان از طرفداران بیشتری برخوردار هستند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]لسیتین تولید شده از سویا به دلیل گیاهی بودن، عملکرد عالی و قیمت ارزان مورد توجه مصرف کنندگان و تولیدکنندگان قرار گرفته است.[/box]

برای خرید لسیتین سویا اصل و درجه یک می توانید از طریق همین سایت اقدام کنید. این محصول از شرکت های معتبر هندی خریداری شده است و با قیمت مصوب در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد. در رابطه با اینکه لسیتین چه مصارفی دارد یا اینکه تحت چه برندهایی عرضه می شود را در ادامه توضیح داده ایم. با ما همراه باشید.

فروش لسیتین سویا (Soy lecithin) به صورت عمده بشکه ای (۲۰۰-۲۵۰ لیتری)

فروش لسیتین سویا (Soy lecithin)

فروش لسیتین سویا (Soy lecithin) به صورت عمده بشکه ای (۲۰۰-۲۵۰ لیتری) در ۲ گرید پودری و مایع صورت می گیرد که هم اکنون، فروش لسیتین سویا مایع در جریان است. مدل مایع این محصول که رنگ عسلی دارد قابل استفاده در واحدهای تولیدی مختلف می باشد؛ اما مدل پودری آن بیشتر در کارگاه های نان پزی مورد استفاده قرار می گیرد.

تولیدکنندگان سراسر کشور جهت خرید لسیتین سویا در تناژ بالا می توانند از تولیدات باکیفیت هندی بهره بگیرند. تولیدکنندگان هند در زمینه تولید مواد اولیه از مهارت و تجربه بالایی برخوردار هستند؛ به همین خاطر بسیاری از مواد اولیه مصرفی کشور همچون پودر گوارگام از طریق این کشور تامین می شود.

معرفی لسیتین های هندی در حال توزیع

لسیتین های هندی

با معرفی لسیتین های هندی در حال توزیع در خدمت شما عزیزان هستیم. همانطور که اشاره شد، هند دارای شرکت های تولیدی بزرگی در زمینه تولید لسیتین است که این شرکت ها از صادرکنندگان مطرح لسیتین در جهان به حساب می آیند. از لسیتین های در حال توزیع کشور می توان به لسیتین های گلوبال، گجرات، ویپی و پسفیک اشاره کرد که در قسمت زیر به معرفی دو مورد از مطرح ترین آن پرداخته ایم:

لسیتین گجرات هند (Gujarat lecithin)

لسیتین گجرات هند (Gujarat lecithin) موفق به اخذ گواهی های استاندارد لازم شده است و به عنوان یک لسیتین استاندارد در جهان شناخته می شود. فروش لسیتین سویا این برند در گرید مایع در حال انجام است و محصولات آن در بشکه های ۲۰۰ و ۲۴۰ لیتری به فروش می رسد.

لسیتین پسفیک هند (Pacific lecithin)

لسیتین پسفیک هند (Pacific lecithin) یکی از معتبرترین و بهترین لسیتین های تولید شده تا به امروز است. شرکت پسفیک در زمینه تولید مواد اولیه فعالیت می کند که یکی از مواد تولیدی این شرکت همین لسیتین سویا می باشد. قیمت لسیتین سویا پسفیک با وجود کیفیت عالی از محدوده مناسبی برخوردار است؛ به همین خاطر جزء پیشنهادات ویژه ما به تولیدکنندگان محترم می باشد.

کاربرد لسیتین سویا در صنایع مختلف

کاربرد لسیتین سویا در صنایع مختلف

کاربرد لسیتین سویا در صنایع مختلف باعث فروش بالای این محصول شده است. فروش لسیتین سویا با استقبال خوب تولیدکنندگان صنایع غذایی، دارویی، آرایشی بهداشتی و … همراه شده است که در زیر به مصارف لسیتین سویا در تولید مواد غذایی مختلف اشاره کرده ایم:

  • تولید آدامس
  • تولید تافی، شکلات و آبنبات
  • تولید مواد غذایی ترد و کاراملی
  • تولید کیک ها و شیرینی های مختلف
  • تولید محصولات ماکارونی، پاستا و رشته فرنگی

فروش مواد اولیه مورد نیاز صنایع غذایی

فروش مواد اولیه مورد نیاز صنایع غذایی

فروش مواد اولیه مورد نیاز صنایع غذایی مخصوص واحدهای تولیدی سراسر کشور در حال انجام است. از محصولات در حال فروش می توان به محصولاتی نظیر پودر کاکائو روشن، پودر کاکائو تیره، پودر نارگیل خشک، پودر نارگیل چرب و … اشاره کرد. فروش این مواد پایه ای نیز همچون فروش لسیتین سویا با قیمت های ویژه انجام می گیرد.

لسیتین وارداتی درجه یک

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا