پودر ثعلب

قیمت ثعلب در ایران | Salap powder | ثعلب چینی و دانمارکی

 قیمت ثعلب در ایران به موارد متعددی بستگی دارد از جمله اینکه تولید چه کشوری است و اینکه آن را به صورت جزئی یا عمده ای سفارش می دهند که قطعا نرخ هر یک متفاوت است.

قیمت ثعلب در ایران

در بازار جهانی پودر ثعلب، چند کشور هستند که در این زمینه به شهرت زیادی دست یافته اند. این کشورها که از تولید کنندگان برتر پودر ثعلب به حساب می آیند عبارتند از کشور دانمارک، ژاپن، چین و هند. این کشورها، مدت زیادی است که در بخش تولید و عرضه این پودر فعالیت دارند و محصولات با کیفیتی را ارائه داده‌ اند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]بازرگانی سورن، ارائه دهنده انواع پودر ثعلب در تهران است و این محصول را از کشورهای نام برده شده تامین می نماید و با تضمین کیفی به تولیدی های سراسر کشور نیز ارسال می کند.[/box]

در این بخش، به بررسی جامع پودر ثعلب وارداتی پرداخته ایم و هر آنچه که درباره این محصول باید بدانید را بازگو نموده ایم. با ما همراه باشید تا بیشتر با این محصول پایه ای بی نظیر آشنا شوید.

قیمت ثعلب در ایران Salep powder

قیمت ثعلب در ایران Salep powder

همانطور که اشاره شد قیمت ثعلب در ایران Salep powder بعد از تعیین برند و وزن درخواستی توسط مشتری اعلام می شود. در رابطه با ثعلب، نکات زیادی وجود دارد که این نکات را به صورت کامل شرح خواهیم داد. ثعلب گیاهی است که دارای فواید و خواص زیادی بوده به صورتی که جنبه دارویی و درمانی دارد به همین خاطر او را به عنوان یک گیاه دارویی نیز می شناسند.

ریشه این گیاه متشکل از غددی است که این غده ها را خشک و سپس پودر می نمایند و پودر حاصل شده را پودر ثعلب می نامند و در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی مورد استفاده قرار می دهند. کارهایی که این پودر انجام می دهد عبارت است از تثبیت کنندگی، استحکام بخشی و کشدار نمودن محصولاتی همچون بستنی سنتی و قیفی.

عرضه پودر ثعلب دانمارکی، چینی و ژاپنی

عرضه پودر ثعلب دانمارکی، چینی و ژاپنی

عرضه پودر ثعلب دانمارکی، چینی و ژاپنی در کیسه های ۲۵ کیلویی و قیمت عمده صورت می گیرد.

پودر ثعلب تولید کشور ژاپن که سانروز نام دارد یکی از مرغوب ترین پودرهای ثعلب ارائه شده در بازار جهانی است که هم اکنون موجود می باشد.

سایر محصولات نیز که متعلق به دانمارک و یا چین هستند از کیفیت بالایی برخوردار هستند و تولید کنندگان محترم می توانند با افزودن آنها به تولیدات خود یک بافت عالی به محصولات ببخشند.

مرکز فروش انواع مواد اولیه در تهران

مرکز فروش انواع مواد اولیه در تهران

مرکز Soren، یک مرکز فروش انواع مواد اولیه در تهران است و به این ترتیب، تامین کنندگان و تولید کنندگان گرامی می توانند با استفاده از خرید آنلاین یا حضوری، مواد اولیه مد نظرشان را سفارش دهند. مواد اولیه ای که توسط مرکز ارائه می شود از بهترین ها هستند و در آنها استانداردهای لازم رعایت شده است.

برخی از این محصولات که پر فروش هستند عبارتند از گوارگام، پودر کاکائو، سوربیتول، اسید سیتریک، پودر نارگیل و … . عرضه این محصولات نیز صرفا به صورت عمده ای در جریان است و محصولاتی نظیر پودر کاکائو در مدل ها و طعم های مختلف ارائه می شود که این تنوع، انتخاب بیشتری را در اختیار افراد قرار می دهد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا